fbpx

Залізні леді: Ці жінки за знаком Зодіаку мають чоловічий характер

Ось чотири небесні сузір’я, які наділили жінок чоловічим характером.

Овен

Більшість керівників жіночої статі є саме Овнами. Лідерство, розвинений дух суперництва, агресивність − якості, що відрізняють цих дам. Жінки цього знака визнані першими кар’єристками. Вони не губляться у складній ситуації, володіють швидким реагуванням на будь-які проблеми. Джерело

Жінки-Овни люблять і вміють командувати, вони імпульсивні і вкрай амбітні. Вогняні дами часто вступають у сутичку з чоловіками, виграючи їх у кар’єрній гонці. В особистому житті Овни жіночої статі також люблять займати домінуюче становище.

Діва

Незворушності і холоднокровності жінок-Дів позаздрять навіть чоловіки. Ці дами вміють «тримати удар», як ніхто інший. Робота або особисті стосунки − жінка-Діва матиме успіх у всьому. Все тому, що вона вміє розставляти пріоритети, організувати свій час, зберігати залізну витримку.

Діви жіночої статі намагаються не просити про допомогу нікого, вважаючи за краще розбиратися з будь-якими проблемами самостійно. Вони часто займають гарні посади, пробиваються на керівні посади.

Водолій

Попри всю свою чарівність, жінка-Водолій має багато чоловічих рис у своєму складному характері. Вона заповзятлива, амбітна, відмінно володіє собою в складному становищі. Жінка-Водолій вирішує свої проблеми послідовно, спокійно, без найменшої паніки. У цього знака потужна енергетика і величезна сила волі. Дама-Водолій може спілкуватися з чоловіками на рівних, вона воліє проводити час з представниками сильної статі, ніж у колі дам.

Читайте також: Звичайний віник може очистити дім від негативу і хвороб, a залучити добробут і гроші. Ось в який день варто підмітати в оселі

Козеріг

Жінки-Козероги являють собою зразок витримки і спокою. Ці жінки досить розважливі й заповзятливі. Вони готові досягти своєї мети, повільно і впевнено наближаючись до неї.

Жінка-Козеріг ідеальна у виконанні складного плану, оскільки тільки вона може так методично і невблаганно рухатися до поставленої задачі. Жінки цього знака досить серйозні, вони готові брати на себе всю відповідальність самі, не соромлячись і не скаржачись. Козероги жіночої статі відрізняються завидною витримкою.

You cannot copy content of this page