fbpx

Залишила двох дітей зі свекрухою на час відпустки, але назад уже не повернулася

Гліб з Анжелою в шлюбі більше 12 років, у них двоє чудових дітей. Чоловік працює далекобійником і його довго не буває вдома. Всі турботи і клопоти лежать на дружині. Одного разу Анжелі дісталася путівка на море майже безкоштовно і вона не могла втратититакий шанс. Останній раз вона і не згадає коли була у відпустці.

Гліб був як завжди в рейсі і дітей їй довелося залишити зі свекрухою. Анжела купила собі кілька купальників і капелюшок, зібрала валізу і вирушила в аеропорт. Путівка була розрахована на 10 днів і навіть зворотний квиток вона вже купила. По прильоту її чекав новий сюрприз: в готелі, в якому був заброньований номер стався прорив каналізації і всіх її постояльців розселили по інших готелях. Анжела не стала повідомляти цю неприємну новину нікому, щоб не засмучувати.

Минув тиждень, залишилося два дні до повернення додому. Жінка чудово відпочила, засмагла і пройшла курс лікувального масажу. Одного разу вночі їй заважав заснути шум, що доносився із сусіднього номера. Вона довго чекала коли там заспокояться і не раз телефонувала на ресепшн, щоб вони вжили заходів. В підсумку вона пішла туди сама. І яким же було її здивування, коли двері відкрив Гліб. Він розгубив і лише запитав як діти і чому вона в цьому готелі. Анжела відкрила двері і побачила дівчину в сорочці чоловіка. Дружина дала йому велику ляпас і пішла.

Читайте також: “Хотіла колишньому чоловікові просто ніс утерти, а вийшла така помста, що й сама відійти не можу”

Наступного дня вона здала зворотний квиток на літак і написала чоловікові, що тепер він буде виховувати дітей. Після цього викинула сімку і більше не виходила на зв’язок.

Гліб повернувся додому і разом з матір’ю стали самі виховувати дітей. Анжела лише часом надсилала дітям подарунки і коли вона облаштувалася на новому місці, то забирала дітей на літо.

Глібу було важко справлятися з двома дітьми, він вважав, що Анжела придумує що втомлюється від домашніх турбот. А тепер коли сам опинився на її місці, то зрозумів що не цінував старання дружини. Коли діти підросли, то вони вже самі вирішили з ким із батьків їм жити краще.

Джерело

You cannot copy content of this page