fbpx
Все про дітей,  Поради

Запам’ятайте: Що робити, якщо малюк закрився в машині

За дітьми буває складно угледіти. Всім непосидам цікаво грати з ключами від автомобіля. Однак такі дитячі ігри дуже небезпечні тим, що малюк може випадково закритися в машині. Як реагувати швидко і правильно, що робити в такій ситуації?

Важливо пам’ятати, що малюка в авто чекають різні небезпеки. Гра грою, але безпека в побуті і в подорожі повинна бути на першому місці. У випадку з закритими замками автомобіля вам допоможуть кілька наших рекомендацій.

Причини, за якими дитина може закритися в машині

– ви дали дитині погратися ключами і вона випадково натиснув комбінацію клавіш для включення режиму «Автопостановка на охорону»

– такий режим уже був включений і машина закрилася разом з дитиною всередині

– маленька дитина випадково натиснула кнопку центрального замка і автомобіль закрився.

У будь-якому випадку, якщо трапилася так, що дитина закрилася в машині, діяти потрібно негайно.

Не панікуйте. Ситуація вже сталася і потрібні конкретні дії, не впадайте в істерику, зберігайте спокій, це допоможе вам правильно оцінити ситуацію і прийняти вірне рішення.

Оцініть ситуацію. Раптом одне з вікон закрите не до кінця, і вам вдасться просунути руку в салон. Якщо скло опущено зовсім небагато, просуньте в салон шматок дроту. Загніть гострий кінець тупим гачком – це збереже дитину від тpaвм, і допоможе витягти ключі, якщо вони залишилися в зоні видимості – наприклад на сидінні біля дитини.

Підбадьорюйте дитину через скло, розмовляйте з нею. Можете спробувати пояснити яку кнопочку потрібно натиснути на ключі, поки готуєтеся до подальших дій.

Викликаємо майстра. Найкращий і надійний варіант – викликати майстра по розкриттю автомобіля.

Для спокою малюка включите мультики на планшеті або телефоні, і тримайте екран біля скла, щоб малюк міг його бачити.

Читайте також: Що робити з крижмою після хрещення і як правильно її зберігати?

Відкрити автомобіль – процедура дуже швидка, з цього, після прибуття майстра автомобіль буде відкритий без пошкоджень і в найкоротший термін.

Б’ємо скло. Якщо на вулиці мороз чи спека, а ви перебуваєте за містом і приїзд автомайстра неможливий – найбільш логічним виходом буде вибити скло. Рекомендуємо вибивати найдальше скло, щодо дитини. Найкраще – лобове, в нових автомобілях воно оснащено спеціальною плівкою, і осколки не полетять в дитину і в салон.

Джерело.

You cannot copy content of this page