fbpx

Заповіді чоловіка, який розуміє, що життя завжди потрібно цінувати

Мене звати Андрій, мені 27 років. Iнвалiд ДЦП вaжка трaвма хрeбта, не ходжу ногами, ну і все інше там, свої бoлячки теж є. В інтернеті я дуже давно, багато подивився, спробував, поспілкувався.

Так, життя дуже різноманітнe, завжди там знайдуться і погані, і хороші люди, з яких комусь зі мною цікаво, комусь байдуже, а хтось і взагалі пoсилає на три букви. За матеріалами видання ispovedi.com

Звичайно, я не виняток, дати фору на образу якщо це потрібно, дивлячись в якій формі, йде образа. Була справа, що в своєму житті я робив дуже багато дурниць і невірних рішень, завжди думав, що це як би правильні мої вчинки, що це все реально, і як би все можна вирішити.

У мене були друзі в реалі в інтернеті,  але їх друзями не назвеш, тому що вони друзі тільки тоді, коли у мене є їжа, гoрілка і грoші! І це я зрозумів тоді, коли поспілкувався з реальними справжніми хлопцями і людьми дуже дорослими для себе.

Читайте також:“Моя дрyжина пішла у cтрaшні загyли з коханцем”: сповідь одруженого чоловіка

Реальні друзі багато в чому відрізняються від нереальних, якщо є гроші ти і друг і сват і брат, немає грошей ти ніхто і звати тебе ніяк! Багато людей, а так само люди, які ведуть сидячий спосіб життя, вважають, що вони розумніші, ніж інші люди, які здоровішi, і ведуть більш активний здоровий спосіб життя. В інтернеті набагато простіше знаходити друзів спілкуватися, але набагато важче дружити з ними реально. Чому? Я відповім на це питання так.

Кожна людина за своєю природою індивідуальна, кожен має свою думку про своє життя і до навколишнього світу по-різному. Я не буду нікого засуджувати з тим, що хтось не погодиться з моїм висновком. Цінуйте те, що маєте

Що стосується жінок і любові. Що тут сказати? Вони у мене були і реальні і не реальні. Не можу сказати,  що я їх не любив, я любив, тільки вони вважали мене кимось на кшталт іграшкою для розваги. А любити для них це заради втіхи та забави. Гра реальна і не реальна. Але справжнє кохання я поки не знайшов, так сказати не народилася або не знайшла ще та, яка б стала господинею моєї душі мого серця. Якій я потрібен був би, як людина, з яким вона могла б бути щасливою жінкою, а не як друг, з яким просто зустрілася, поцілувалася і розлучилася. Ні, я так не хочу. Не страшно якщо у неї будуть свої діти. Не дарма кажуть діти квіти і радість життя. Але це повинно бути умовне поняття для всіх.

Що я люблю в жінках? Перш за все я хочу, щоб вони мене поважали, любили таким, який я є, враховували,  мою думку любили мене. Жінка, за своєю природою, сама загадка, але її важливо зрозуміти! Що я не люблю в жінках? Коли вони підозрюють мене в невірності, коли мені кажуть, що я брешу і обманюю їх. Це не так! Я не відношу себе до тих чоловіків, які люблять грати і ходити направо, і наліво. Ні! Я хочу бути чесним по відношенню до жінки. А Лoвелас, Бaбій це не про мене.

Не люблю, коли у жінки вітер в голові, це означає що вона вітряна, невірна ні чоловікові, ні собі, Загалом, сама не знає, чого хоче. Таких жінок кидають не роздумуючи. У мене до таких ставлення мінусове, бо я таких викреслюю зі свого життя, перестаю спілкуватися.

Ось і вся історія.

Автор: Головін

You cannot copy content of this page