fbpx

Запросили свекруху на День народження онука, вона не приїхала. Але передала тонюсіньку книжку про колобка, яка і за віком хлопчикові вже нецікава, та й зім’ята якась. Маша припустила, що це від другого внука книга, так як рік видання на ній 2017. Але гірко стало їй не від цього

У Машиної свекрухи двоє дітей: дочка і син. Син – і є чоловік Маші. З різницею в півроку в обох сім’ях народилися діти: і там, і там хлопчики. Зараз їм по 5 років.

Здавалося б, ставлення до онуків у бабусі має бути приблизно однаковим, але все зовсім інакше.

З онуком від дочки вона постійно сидить, забирає його влітку на дачу і всіляко балує.

Онука ж від сина бачить раз на півроку, коли приїжджає на день народження до когось з них. Кілька раз Маша просила з ним посидіти (їй потрібно було терміново їхати до лікаря, і ні з ким більше залишити дитину не виходило), але свекруха відмовила, пославшись на якісь справи.

На дачу взагалі не кличе ні сина з невісткою, ні тим більше онука. Вони там за всі 10 років шлюбу кілька раз за все і були, в основному на дачі тещі відпочивають.

Маша спочатку дуже засмутилася через таке ставлення до дитини, але потім якось звикла і перестала звертати уваги.

Але нещодавно у її сина в черговий раз був День народження, свекруху теж запросили, але вона сказала, що не може залишити теплицю на дачі і приїхати не вийде. Ну ні, так ні, вона зазвичай ніколи і не приїжджала до цього.

Через якийсь час свекруха на день повернулася в місто і попросила сина заїхати забрати подарунок для онука. Передала вона йому тонюсіньку книжку про колобка, яка і за віком хлопчикові вже нецікава, та й зім’ята якась. Маша припустила, що це від другого внука книга, так як рік видання на ній 2017.

Маша знову, звичайно, здивувалася, але вигляду не подала, подзвонила подякувала і забула.

Але тут зовсім випадково зайшла вона на сторінку сестри чоловіка (та привітала дитину з днем ​​народження, і Маша зайшла у відповідь полайкать) і побачила фотки з дня народження того внука. На одній з них він був з величезним набором лего в коробці.

До фото був підпис: «А це подарунок від нашої улюбленої бабусі». А оскільки з того боку бабуся тільки одна, то зрозуміло було, що це свекруха Машина подарувала.

І так прикро їй стало, що і там, і там діти, рідні внуки, а ставлення таке різне. Адже не в ціні подарунка справа, а саме в тому, що свекруха онука від дочки очевидно виділяє і любить більше, ніж онука від сина.

Хоче тепер Маша зовсім припинити з нею спілкуватися, якщо вже їй родичі з боку сина не потрібні.

А ви зіштовхувалися з подібним несправедливим ставленням до різних онуків однієї бабусі?

You cannot copy content of this page