fbpx

Заради чергової коханки дружину і сина босоніж вигнав з дому, а через роки зрозумів, що втратив

Таня прожила з чоловіком в шлюбі 10 років, у них було все добре: син ріс, в будинку був достаток, чоловік любив її і сина, і кожну вільну хвилину проводив з ним.

Одного разу її чоловік зустрів свого університетського друга, той запропонував йому роботу і хорошу зарплату, чоловік погодився. Але спокій і любов ця сім’я втратила в ту ж мить.

Чоловік Тані часто ходив зі своїм другом по саунах, барах, додому міг і взагалі не приходити, і коли жінка намагалася йому сказати щось, то він починав на неї кричати.

З сином він більше не грав – Васі, так звали чоловіка Тані, було не до сина, там нові дівчатка, розваги, а вдома одна нудьга.

І ось одного разу Вася прийшов додому і не сам, а з молодою і красивою дівчиною і сказав Тані, щоб та зібрала речі свої і сина і йшла, куди хоче.

Таня почала просити, адже на вулиці була глибока ніч, але Вася розбудив сина і в піжамі виштовхав його і Таню з квартири.

Таня сіла в машину і поїхала до себе в село, там їй залишився будиночок від бабусі. Дах протікав, але дівчина накрила його плівкою, і будинок став потихеньку оживати.

Поруч жила сусідка і жінки подружилися, а коли та захворіла, то віддала Тані свою живність, просто так подарувала.

Тані господарство почало давати прихід, вони не могли їсти стільки, скільки вони отримували від живності, і жінка вирішила надлишки продавати.

А потім жінка разом придумала, що потрібно купити ще худоби і почати своє виробництво м’яса і молочної продукції, так вона і зробила.

І скоро її продукція з’явилася на прилавках магазинів. І тоді колишня свекруха запалала любов’ю до онука, але Таня швидко показала їй на двері.

Тоді свекруха зателефонувала своєму синові і розповіла, що його колишня дружина – фермер, вона добре заробляє, нехай їде і проситься назад.

Син завжди слухав свою маму, послухав її і цього разу.

Він приїхав і побачив, що його колишня дружина живе в гарному будинку, а не в тій будці, яка їй дісталася від бабусі, у неї хороший позашляховик, вона одягнена добре і виглядає дуже гарно і він подумав, що має право знову втручатися в її життя.

Читайте також: “Міша ніколи увагою мене не балував, ставився, як до сестри, правда, на сіновал кілька разів водив. А потім сталося те, про що я і подумати не могла”

Але він не врахував, що це вже не та наївна і любляча Таня, яку він знав, зараз це була впевнена в собі жінка, і вона більше не дозволить нікому собою маніпулювати.

Вася хотів взяти жінку за руку, але вона висмикнула руку, покликала свого робітника і сказала: -«Іване, покажи чоловіку вихід, а то він потрапив не в ті ворота”

Вона повернулась і пішла.

Таня йшла і плакала, вона все ще кохала Васю, але не могла йому пробачити зради не тільки по відношенню до неї, але і по відношенню до своєї дитини.

Джерело.

You cannot copy content of this page