fbpx

Зараз я вже й не згадаю, через що трапилася та сварка, але з квартири я вилетіла як пробка. Вибігла на вулицю в легкому одязі і домашніх капцях. Тут же повернулася, а двері зачинені

Після сварок з чоловіком, мені зазвичай потрібно кілька хвилин побути на самоті, щоб прийти в себе і зрозуміти, що робити далі. Але одного разу одна моя така втеча закінчився несподівано.

Робота мого чоловіка іноді передбачає ґрунтовні переїзди. Ось і того разу ми знову змінили місце проживання.

Зараз я вже й не згадаю, через що трапилася та сварка, але з квартири я вилетіла як пробка. Вибігла на вулицю в легкому одязі і домашніх капцях. Треба сказати, що заспокоїлася я дуже швидко, оскільки на вулиці було дуже холодно.

Тут же вирішила, що краще подуюсь на чоловіка в теплому приміщенні, а якщо йому щось не сподобається, нехай сам і мерзне. Жіноча гордість в її концентрованому втіленні.

Впевненим кроком я подолала кілька прольотів і вже прагнула потрапити в квартиру і демонстративно закритися на кухні, коли раптом сталося щось несподіване. Я смикнула двері, але вони були зачинені.

Я була в розпачі! Він просто замкнув вхідні двері і не хотів пускати мене всередину. Такої підлості я ніяк не могла очікувати. Розсердившись ще більше, я стала бити в двері руками і ногами, вигукуючи погрози і добрі словечка на адресу чоловіка.

Раптом двері відкриваються, і я розумію, наскільки нерозумно себе поводила. Двері відкривалися всередину. Від хвилювання я тільки промямлила: «Вибач, думала, ти замкнувся».

Зрозумівши, що до чого, чоловік залився сміхом. Він обняв мене, і ми помирилися. Після того випадку я намагаюся тримати себе в руках.

You cannot copy content of this page