fbpx

Затяті холостяки: представники яких 4 знаків Зодіаку не хочуть одружитися

Деякі представники сильної статі мають життєві принципи, які сходяться на тому, щоб ніколи не обмежувати свою свободу і не одружуватися.

Для них краса холостяцького життя набагато вища від тих можливостей і благ, які дає подружжя.

Близнюки

Чоловік, який народився під сузір’ям Близнюки, за жодних умов не бажає розлучатися зі своєю свободою.

Протягом усього життя займається тим, що шукає найкращі можливості та варіанти. Саме тому його коханій доведеться дуже довго чекати на пропозиції руки і серця.

Представник цього знаку Зодіаку влаштовує своєї другої половини перевірку часом.

Саме тому стати його дружиною може тільки та, яка витримає всі сумніви та метання чоловіка-Близнюка, його вітряність та мінливість. Одружується він тільки з тією жінкою, в якій буде впевнений на всі 100%.

Однак його дружині варто знати, що після весілля варто тримати чоловіка в ріках, інакше він почне поглядати на бік і намагатися втекти від відповідальності.

Крім того, вона повинна буде докладати всіх зусиль для того, щоб сімейне життя не загрузло в рутині, а було наповнене цікавими моментами.

Терези

Чоловік, який народився під сузір’ям Терези, дуже швидко загоряється новими стосунками, але швидко остигає. Саме тому він не прагне одружитися доти, доки не буде впевнений у тому, що перед ним його справжнє кохання.

Представник цього знаку дуже любить відчувати поряд із собою близьку та кохану людину, але не готовий поступитися своєю свободою.

Дуже часто чоловік-Терези розчаровується у стосунках і любові – він потребує прояву почуттів, обожнювання та уваги. У той момент, коли він цього не отримує, то починає шукати нове джерело кохання.

Його обраниці доведеться дуже багато працювати для того, щоб утримати. Їй доведеться створювати ідеальні умови для життя, постійно чимось дивувати, не забувати стежити за своїм зовнішнім виглядом, підтримувати його у всіх починаннях.

Телець

Представник сузір’я Телець дуже впертий. Саме тому його неймовірно важко “затягнути” до РАЦСу.

Крім того, він не прагне одружитися, тому що у стосунках йому достатньо всього – одним словом, все влаштовує. Чоловік цього знаку любить стабільність і дуже тяжко приймає зміни.

Для того, щоб зважитися на шлюб, йому потрібно багато часу. У цьому питанні він виявляє неймовірну завзятість: вважає, що штамп у паспорті стосунки не змінює, а лише додає проблем та бюрократичних складнощів.

Його другій половині можна дати лише одну пораду – не варто намагатися силою переробити його та змусити прийняти це серйозне рішення. Дівчині необхідно просто набратися терпіння і чекати, поки її улюблений Тілець сам дозріє для шлюбу.

Водолій

Найбільшим волелюбом можна назвати чоловіка-Водолія. Всіх, хто намагається зазіхнути на його свободу і незалежність, він намагається виключити їхнє коло спілкування.

Висновок – шлюб для нього є дуже серйозним обмеженням свободи. Саме тому цей етап свого життя він намагається відкласти якнайдалі.

Йому необхідно повною мірою насититися своєю свободою, нагулятися та випробувати усі сторони свого життя. Однак, навіть вступивши у законні стосунки, він все одно прагнутиме свободи. Швидше за все чоловік-Водолій не зможе відмовитися від свого звичного життя та звичок, навіть ставши одруженим чоловіком.

Друга половинка чоловіка-Водолія повинна знати, що їй потрібно постійно бути загадковою та привабливою, щоб йому з нею було цікаво. У той момент, коли представник цього знаку Зодіаку занудьгує, він почне задивлятися на бік та шукати цікавішого життя.

You cannot copy content of this page