Завтра, 6 березня, особливий молодий Місяць, коли можна залучити благополуччя в життя, але і потрібно бути обачним

Місяць почне новий цикл на початку березня, а значить, оновлення торкнуться особистого життя. В цей час нічне світило буде перебувати в Рибах, і цей союз, на думку астрологів, буде гармонійним.

Експерти попереджають, що під час Молодика важливо звертати увагу на емоційний фон: люди стають більш сентиментальними і легко потрапляють під вплив маніпуляторів і обманщиків. Джерело.

У цей Молодик корективи внесе Меркурій. Його ретроградний рух буде позначатися на справах і спілкуванні, а значить, важливо дотримуватися обережності, не давати неправдивих обіцянок і не починати нові глобальні справи.

Що можна робити в Молодик

Під впливом Молодика і ретроградного Меркурія можна і потрібно завершувати справи і проекти, розбиратися із заборгованостями, починати щось, що було відкладено раніше. Ці заняття пройдуть легко, якщо заздалегідь підготувати себе до рутинної роботи, нагадати собі, що це необхідно для майбутніх успіхів.

Пощастить у Молодик 6 березня людям творчих професій. Союз Нового Місяця і сузір’я Риб несе позитивну енергетику, яка підсилює інтуїцію і пробуджує сильні емоції. Відомо, що творити найкраще на емоційному підйомі, адже саме в такі періоди виходять шедеври. Люди, що займаються творчістю, зможуть перевершити себе, піддавшись настрою.

Під впливом Місяця в Рибах зростає потяг людей одне до одного, що допомагає закоханим миритися, а одиноким серцям – знаходити справжню любов, орієнтуючись на поклик серця і сильну інтуїцію.

Місяць в Рибах – вдалий час для оздоровлення та підтримки організму в тонусі. 6 числа можна купувати абонементи в басейн або разово поплавати собі на втіху, щоб розслабитися і отримати позитивні емоції. Вдалим буде придбання путівки в санаторій ближче до води або туру до моря. Корисним доповненням до фізичної активності буде загартовування або прийняття контрастного душу, але варто дотримуватися всіх запобіжних заходів і рекомендації лікарів.

Що не можна робити на Новий Місяць

У цей Молодик не варто займатися фінансовими операціями через ризик втратити накопичення або стати жepтвою обману. Енергетика ретроградного Меркурія в цей час буде негативною, тому купувати техніку, особливо дорогу, астрологи не рекомендують. Імовірність придбати підробку, товар за завищеною ціною або неналежної якості дуже висока.

Читайте також: Дні сили у березні, коли можна гори звернути, залучити удачу і кардинально змінити своє життя

Угоди, що стосуються нерухомості, під час союзу Нового Місяця і Знака Риб теж будуть не кращим рішенням.

У день нового Місяця не можна діяти напролом, ігноруючи попередження і знаки долі. Необдумані дії і навіть слова можуть завести в глухий кут.

Фахівці з біоенергетики не радять давати гроші і речі в борг 6 березня. Вважається, що навіть позичивши сіль можна притягнути у своє життя фінансові проблеми.