fbpx

Завжди виливайте ананасовий сік навіть не вагаючись. Це врятує вас від купи неприємностей

Знаю я один смачнючий і досить простенький салатик з шинкою. А тут саме шинка залишилася – ніхто не їсть. Дай, думаю, зроблю для різноманітності. У салатик йдуть ананаси. Відкрила банку, вийняла фрукт – залишився сік. Пити не хочеться, виливати шкода.

Знаю я один кексик, в нього сік за рецептом кладуть – ананасовий або апельсиновий. Закрутила кексик, в нього чомусь з яєць тільки жовтки. Білки залишилися. Викинути шкода, зберігати – все одно в кінці кінців викину.

Подумала – можна бізе зробити. Нічого складного. У безе лимонну шкірку натерла. Залишився лисий лимон. Якщо його тут же не вжити, засохне!

Ну, лимон це просто. Соус відмінний виходить для салату. У салат нарізала пів-цибулини. Тільки великі цибулини в будинку! Залишилася половина – ну що з нею робити? Вирішила томатну підливу для спагетті посмажити, більше смажити з цибулею було нічого.

Відкрила банку томатної пасти, вжила половину. А другу половину куди? Забуду, адже в холодильнику, а вона без консервантів пропаде.

Читайте також: Одного для чоловік написав: “Наш шлюб був помилкою, а помилки треба виправляти”. Це була перша зрада. Вдруге зрадив син

Вирішила зварити борщ. Для борщу не знайшлося капусти. Довелося поїхати в магазин. У магазині купила капусту, моркву, оселедець, сосиски, ковбасу, серветки, пральний порошок, скатертину (по знижці), тапочки (теж по знижці) і прoклaдок три пачки на всякий випадок.

По дорозі з магазину заїхала у фотоательє забрала фотографії, забрала штани з хімчистки, купила в булочній булочки чоловікові на сніданок. Ледве дотягла все це від машини до ліфта.

Зварила борщ, уже не помітила, чи залишилося щось. Впала на диван, спина не розгинається, ніг не відчуваю, руки відвалюються.

Думаю треба було все-таки вилити цей ананасовий сік.

You cannot copy content of this page