fbpx

Заживуть, як королі: 5 знаків Зодіаку, кому Господар року 2022 подарує грошовий подарунок

П’ятірці знакам Зодіакального кола не обов’язково це робити, бо Водяний Тигр сам принесе удачу, їм залишиться лише скористатися цим шансом.

Водолій

Водолії на рік Тигра можуть розраховувати на максимальний успіх. Усі свої задумані плани вони вдасться реалізувати. Правда з’являться недоброзичливі заздрісники, бо справи будуть складатися, на Ура!

Власники знаку поміняють своє службове місце і результат буде досить позитивним. Гідне місце з високою зарплатою.

Є великий шанс зустріти нового партнера, з яким залишиться з ним назавжди. У тих Водоліїв, які мають борги, позики, астрологи радять покінчити з ними, якнайшвидше, а то можуть нагрянути великі проблеми.

Козеріг

Рік буде на позитивній хвилі для Козерогів. Зірки обіцяють їм славу та процвітання. Вони підуть на підвищення посади і природно в наздогін подвоїться їхня заробітна плата. Не відмовляйте у допомозі, тому що рідні та друзі захочуть Вам допомогу.

Деяким Козерогам пощастить зайняти непогане місце за кордоном або це можливо тут на батьківщині вдасться співпрацювати із закордонним партнером.

Ідіть тільки вперед і у Вас все вийде. Фахівці дають пораду: бути обережними, всіх грошей не заробити. Головне здоров’я та непогубити себе.

Риби

У 2022 році Риби пурхатимуть на своїх крилах. Їм енергії та натхнення вистачить на весь рік, щоб він став найвдалішим та найпродуктивнішим у плані фінансів.

Як кажуть астрологи, потрібно бути більш товариськими і відкритими до нових знайомств. Власники знаку познайомляться з потрібною людиною, яка зробить професійну пропозицію.

Не варто від нього відмовлятися, воно принесе величезний дохід, який забезпечить Вас та Вашу родину не на один рік. Будьте сміливішими і не бійтеся ризикувати, а Господар року Вам у цьому допоможе.

Близнюки

Для Близнюків цей рік буде незабутнім. Власники знаку буквально купатимуться в розкоші. Але для цього потрібно буде трохи попітніти. Легко та просто гроші їм не дістати. Півроку Близнюки будуть працювати щосили, але їм не буде це тягар.

Вони займатимуться своєю улюбленою справою, а Тигр нагородить небувалим багатством. Не відразу звичайно, але вже у квітні-травні вони заживуть, як королі.

Ті, Близнюки, які не у стосунках, зустрінуть своє кохання. І завдяки йому вони піднімуть свій грошовий капітал.

Діва

Рік видасться барвистим і насиченим для Дів. Це саме те, чого їм так довго не вистачало. Щоб досягти карколомного успіху, їм доведеться ризикувати.

Варто це робити акуратно і поволі, ретельно обмірковувати кожен крок. І захоплення бюджету не доведеться чекати довго. Вже у березні буде перша кругленька сума. Астрологи рекомендують не витрачати всі свої отримані гроші, хоч рік успішний для великих покупок.

Деякі Діви будуть шоковані тим, що відбувається. Їхні потаємні бажання збуватимуться одне за одним. Власники знаку вже й забули про це мріяти.

Є можливість змінити місце проживання і переїхати в інше місто, а може навіть країну.

You cannot copy content of this page