fbpx
Гороскоп

Здатні пробачити зраду: знаки Зодіаку, які готові піти на примирення і дати стосункам другий шанс

Терези

Стосунки – те, чим люди цього сузір’я дорожать по-справжньому. Терези не люблять конфліктувати, намагаються припиняти будь-які сварки на корені. Факт зради їх засмутить, спантеличить. Але вони не відразу робитимуть поспішні висновки, прийматимуть якісь рішення. Якщо раніше союз був міцним, то Терези зроблять все, щоб зберегти його, щоб не дати йому розвалитися.

Риби

Інтуїція у представників цього знаку розвинена відмінно, тому вони завжди відчуватимуть, якщо обранець не зберігає їм вірності. Риби вибачать невірність без особливих зусиль, оскільки дорожать спогадами, минулим. Важливо, щоб партнер, коли проситиме прощення, спирався на почуття, на емоції. Тоді представники знаку точно підпустять його знову.

Рак

Сім’я – головна цінність людей цього знаку. Раки бажають, щоб у них у будинку все залишалося стабільно, щоб усі жили мирно. Вони не роздмухуватимуть з мухи слона, не будуть ускладнювати ситуацію. Так, невдоволення зрадою вони висловлять, ображатимуться якийсь час на зрадника. Але потім Раки без особливих зусиль вибачать партнера, якого так сильно люблять.

Стрілець

Нелегко прощати зраду. Такої думки дотримуються Стрільці. Але разом із тим вони не розлучаються із зрадником, намагаються налагодити з ним стосунки. Представники знаку відпускатимуть емоції, намагатимуться тверезо дивитись на ситуацію. Переживатимуть Стрільці при цьому, але все ж таки їх негативні почуття не візьмуть гору над здоровим глуздом. Якщо вони зрозуміють, що у стосунках більше хорошого, ніж поганого, вони підуть на зближення з обранцем.

Діва

Представники цього зодіакального сузір’я відрізняються вимогливістю, бажанням бути ідеальними. Але при цьому Діва може пробачити зраду, залишити в минулому, ніколи не нагадувати про неї коханому. Вони просто аналізуватимуть те, що визначатиме, що для них важливо, що їм можуть дати стосунки в перспективі. Якщо Діви зрозуміють, що можуть отримати користь у майбутньому, залишившись у парі з обранцем, все вони забудуть, все вибачать.

Хоч пробачити зраду люди згаданих знаків можуть, зловживати цим не треба. Якоїсь миті і вони можуть не витримати, образитися і припинити стосунки.

You cannot copy content of this page