fbpx

“Здійсню твої мрії і бажання”: Рідна сестра розміщує мої фото з номером телефону на сумнівних сайтах, і погоджується видалити тільки тоді, коли я їй заплачу

Є у мене подруга. Живе дуже навіть не погано. Є чоловік, дитина, трикімнатна квартира, нехай не в центрі, але в хорошому будинку і з хорошим ремонтом, в грошах не бідує.

Щороку їздять відпочивати, загалом, звичайна сім’я. І є у неї молодша сестра, але живе вона з точністю навпаки.

Ось передісторія. Батьки, кожній з них купили, на випускний в універі, по однокімнатній квартирі, щоб було все по чесному.

Обидві вони вийшли заміж, у обох є діти. Тільки ось, вийшло так, що одна матеріально влаштована добре, а інша все прогуляла.

Справа в тому, що сестра моєї подруги разом зі своїм, уже колишнім, чоловіком спустили її квартиру, на якийсь сумнівний бізнес.

В результаті ні чоловіка, ні квартири. Вона з дитиною на шиї у батьків.

І тут, я прийшла в гості до своєї подруги. А на ній обличчя немає. Питаю, в чому справа. І тут вона мені розповіла.

Виявляється, її сестра вимагає, щоб вона її забезпечувала, аргументуючи це тим: «у тебе грошей більше, тому ти повинна мене забезпечувати».

Я просто дар мови втратила, і кажу «так не давай їй грошей». На що вона мені розповіла, як та їх виманює.

Виявляється, вона розміщує в інтернеті, на якихось сайтах і…их послуг її фотографії з номером, і погоджується їх видаляти тільки після того, як та дасть їй грошей.

Вона намагалася поговорити з батьками, але ті не вірять, кажуть, що такого бути не може. Що робити в цій ситуації і як напоумити безтолкову сестру просто уявлення не маю.

You cannot copy content of this page