fbpx

Жартівливий гороскоп не тільки розповість, який ви котик або як ваш знак Зодіаку приходить на роботу в понеділок, але й дасть ефективні поради про те, як провести 2022 приємно, з користю і позитивом

Овен

Вчитися, вчитися та ще раз вчитися – таким буде 2022 рік для Овнів. І хоча мало кому знову хочеться опинитися за партою, у переносному сенсі Овнам це належить: на них чекають важливі життєві уроки. Побажаємо Овнам вчитися на чужих помилках, не повторювати своїх і про всяк випадок нагадаємо жартівливий ритуал на вдалу сесію: можливо, незабаром вам доведеться пройти курси англійської або здати на права.

Телець

Не варто намагатися обдурити час: хитрунів він не любить. Тому Тельцям важливо розставити акценти мудро: якщо хочеться краще виглядати, то більше спати і подбати про здоров’я, а якщо амбіції зросли — будувати реалістичні плани. Омолоджуючі маски та ефективний тайм-менеджмент можуть бути лише помічниками, а головне чаклунство в руках самих Тельців.

Близнюки

На Близнюків звернуть пильний погляд доленосні зірки: з ними в 2022 будуть пов’язані високі матерії. Осяяння і знаки згори не варто плутати з підказками недоброзичливців. Подвійна натура Близнюків, як не дивно і парадоксально, допоможе їм визначитися, що істинно, і втілити в життя найшаленіші ідеї. Без жартів.

Рак

Одухотворені Раки на початку 2022 року можуть трохи здивуватись, якою важливою частиною їхнього життя стануть прозові фінанси. Грошові питання зараз у пріоритеті. Тигр любить амбітних, так що Ракам належить бути в центрі подій. І більше уваги звертати на такий знайомий побут: він зараз основа ваших успіхів.

Лев

Хоча Лев і Тигр обоє належать до сімейства котячих, покровитель 2022 буде дружнім не до всіх Левів. Щоб налагодити стосунки з ним, Левам важливо утихомирити запальність та імпульсивність. Витримка і доречна самоіронія цареві звірів дуже личить. Не варто відступати від життєвих принципів, навіть якщо комусь вони здаються кумедними.

Діва

Наступний рік допоможе Дівам розібратися в собі, багато чого досягти і отримати визнання оточуючих — але лише за однієї умови: Дівам потрібно бути чесними із собою. І не надто серйозними: іноді важливо поглянути на проблему з несподіваного боку, посміятися над безглуздим випадком і якнайшвидше про неї забути.

Терези

Поменше пристрастей, Терези: вас вони можуть лише збити з правильного шляху. Ревнощі та драми прикрашають сторінки любовних романів, але в житті лише нашкодять і зруйнують гармонію, якої ви прагнете. Не виходьте з рівноваги і не розкривайте випадковим життєвим супутникам ваші таємні мрії.

Скорпіон

У 2022 році Скорпіонам, можливо, варто як слід почистити підписки у соціальних мережах. Якщо всі блогери раптово стали надуспішними, ефективними та встигають все і відразу, можливо, вони щось розповідають Скорпіонам. Заздрість, домисли та інший негатив Скорпіонам ні до чого. Жартівливий гороскоп нагадує Скорпіонам: не варто злитися через дрібниці.

Стрілець

Любовні пригоди Стрільців можуть вразити наприкінці 2022 самих Стрільців — і вже точно здивують оточуючих. Можлива найнепередбачуваніша динаміка, у тому числі й позитивна: нові романи, одруження, вихід стосунків на новий рівень. Залишається стежити за репутацією, щоб, провівши свій ідеальний день, не стати заодно зіркою інтернету.

Козеріг

У Козерогів попереду продуктивний і спокійний рік, досить розмірений, щоб трохи сповільнитись, оцінити свої досягнення та перестати звинувачувати себе за нестачу докладених зусиль. Деякі Козероги раптово можуть полюбити походи магазинами або онлайн-покупки. Бажаємо їм витрачати гроші з користю та радіти придбанням, а також не бути надто суворими до себе після спонтанного шопінгу.

Водолій

У Водоліїв у 2022 році відкриється нова надздатність, яка буде дуже доречною для їхньої творчої та мінливої ​​натури. Водолії доводитимуть справи до кінця, і не дарма: наприкінці року вони самі здивуються тому, як сильно їхнє життя зміниться, варто тільки не кидати розпочате на півдорозі. Тигр таку цілеспрямованість дуже оцінить.

Риби

Рибам як ніколи важливо зловити стан потоку. Однак складно бути у формі, коли ризики оцінили неправильно. Рибам багато під силу, якщо ті знайдуть відповідних соратників і грамотно докладуть сили. Про всяк випадок нагадуємо їм, що всі знаки Зодіаку іноді сідають у калюжу: не варто драматизувати і сильно засмучуватися при маленькій неприємності.

You cannot copy content of this page