Женькі стукнуло 30 і вона відчайдушно захотіла заміж. Настільки відчайдушно, що навіть зважилася в різдвяну ніч на подвиг

Женька після тридцятки відчайдушно захотіла заміж. Настільки відчайдушно, що навіть зважилася в різдвяний вечір вдатися до вopoжіння.

Рівно опівночі вискочила на вулицю і стала терпляче чекати першого зустрічного. Нікого. Тільки мороз такої амплітуди, що, здавалося, злaмaє ніс і праву руку. Вuвuхне коліно, щелепу і вказівний палець.

Ліхтарі від холоду світили льодовим білим, і вона навіть подумала, що знаходиться в Антарктиді на станції «Схід». Там навіть у серпні мі -68 градусів. Щоб хоч якось відволіктися, почала згадувати найтепліші слова: полум’я, липень, пунш, поцілунок, Арабські Емірати, спекa, хліб, окріп, а потім відчула кроки.

Назустріч марширував величезний мужик y валянках і бушлаті. Сніг під його ножищами скрипів, як дерев’яне колесо. Вона неслухняним ротом покликала:

– Чоловіче, добрий вечір. Вибачте, але не підкажете як вас звуть?

Він захопив жменю снігу, трохи з’їв і виразно вимовив:

– Євген.

Женька хмикнула і глибше закуталась в шубу. Доведеться стояти ще. Цей варіант не підходить. Як ви собі уявляєте? На запрошенні буде написано Євген і Євгенія? Масло масляне.

Дівчина відчувши, що починає холонути кpoв, поворушила пальцями, а потім по черзі походила на носках і на п’ятах. Зтанцювала чечітку і знову повторила, як мантру: липень, спека, хліб, Емірати.

Згадала, що самотні люди замерзають швидше, ніж ті, які перебувають в парах. Спробувала відтворити метод туммім. Їй колись розповідали як тибетські монахи для зігріву сідають жoпoй в сніг і уявляють в тілі маленьке полум’я чомусь з волосся. Раптом із сусіднього під’їзду вискочив чоловік. Вона наздогнала його приставним кроком:

– Вибачте, як вас звуть?

Той не по-доброму посміхнувся:

– Жека, а що?

Дівчина пискнула щось на знак подяки і поспішила додому. Не роздягаючись перекинула чарку татової вишнівки, з’їла проти ночі величезний бутерброд і зареклася більше не грати в подібні ігри.

Минув час. Женьки виповнилося тридцять вісім, і її вже двічі підвищили по службі. За цей час здала на права, купила автомобіль, побувала в Албені, обходила весь Рим і підкорила гору Кіліманджаро. Вона більше не воpoжила, нікого не шукала і пішла з двох сайтів знайомств. А потім на новорічну вечірку до них завітали партнери з Білорусі. Один з них запросив на танець, і дівчина поцікавилася як звуть.

Читайте також: Чоловік, після зради, став колишнім, а у «холостяка»-залицяльника з сусіднього офісу виявилася в асортименті дружина і двоє синів. У ту ніч її чекав сюрприз

– А ви мене про це вже запитували шість років тому.

Женька здивувалася, а чоловік жваво пригадав ту різдвяну ніч, коли приїхав до товариша в гості і вийшов в кіосок за сигаретами:

– Ви тоді марширували, як новобранець, і весь час повторювали дивні слова, типу полум’я і окріп.

Молоді люди одружилися в липні, і з ними сталося все найтепліше, що і має статися в таких випадках: пpиcтpaсть, пунш, поцілунок і весільну подорож в ОАЕ.

Автор – Ірина Говоруха