fbpx

Жінка перестає бути жінкою не тоді, коли у неї закінчуються сили носити підбори

Жінка перестає бути жінкою не тоді, коли у неї закінчуються сили носити підбори або сукні.

Один мій чудовий римський знайомий, будучи пійманий своєї феміною за розгляданням сторонніх дам, любив повторювати – «Якщо я на дієті, це не означає, що я не можу подивитися меню».

Мені запам’яталася ця фраза. Відмінне нагадування про те, що самий люблячий і відданий чоловік майже ніколи не забуває про те, що у нього є вибір. Вибір і право ним користуватися. Ну, хоча б, коли у відносинах не виходить знайти необхідного. Коли відносини болять. Або коли сам партнер робить вибір не на його користь.

Коли жінка перестає бути жінкою

Жінка часто відмовляється від вибору ще тоді, коли відносини навіть не почалися. Вона поспішає прокричати «Я – твоя» набагато раніше, ніж чоловік встигає усвідомити своє бажання «Я хочу, щоб ти була моєю», задатися питанням «Що потрібно зробити, щоб ти стала моєю?» І, тим більше, заявити і словом і ділом – «Ти – моя.» Вона поспішає закритися в клітці і, чомусь, втрачає ключ.

Далі – справа техніки. Сидячи в клітці, так легко зруйнувати зв’язок з об’єктивною реальністю і почати жити в світі, в якому є тільки один чоловік. Навіть якщо він далекий від ідеалу. Навіть, якщо б’є. Навіть якщо зустрілися якось всього один раз.

Виключаючи зі свого життя інших чоловіків – на рівні уваги, фантазії, щирої людської цікавості по відношенню до іншого, невинного флiрту чи дружби – жінка не тільки позбавляється привфбливості (жінка вільна, але вміє свідомо зберігати вірність – приваблива. Жінка відмовляється і від великої (або більшою) частини свого внутрішнього життя і зовнішніх ресурсів, ігнорує сотні реальних можливостей і відкритих дверей, щоб кинути всі сили на рішення нескінченної – «Як зробити так, щоб Він …».

Часто на це йдуть роки. Нерідко – ціле життя. Ціле життя, витрачено на безплiдні страждaння, бiль і відмова від себе. А, дуже часто, всього-то й треба, що штовхнути відчинені двері, вийти на вулицю, сісти за столик в кафе і … поглянути, нарешті, на меню!

Автор: Natalia Dorfman

Читайте також: Гроші є -кохання не треба: дівчина рвала на собі волосся і прoклuнала вже колишнього чоловіка

Джерело.

You cannot copy content of this page