fbpx

Жінка весь час гірко плакала. Бо старша донька одружилась з торговцем парасольок, а молодша – з торговцем локшини. Цю притчу маєш прочитати саме ти

Жінка весь час була сумною і гірко плакала. Причиною було те що її старша донька одружилась з торговцем парасольок, а молодша – з торговцем локшини.

Коли стара бачила, що погода гарна і день буде сонячним, вона починала плакати і думала: «Жaхливo! Сонце таке велике, і погода така гарна, у моєї донечки в лавці ніхто не купить парасольку від дощу! Як бути?» Так вона думала і мимоволі починала журитися і плакати. Джерело

Якщо погода була поганою і йшов дощ, то вона знову плакала, на цей раз через молодшу доньку: «Моя донечка торгує локшиною, якщо локшина не висохне на сонці, її неможливо буде продати. Як бути?» І так вона гoрювала при будь-якій погоді: то через старшу доньку, то через молодшу.

Сусіди ніяк не могли її заспокоїти, і в насмішку прозвали «плаксивою старою».

Одного разу їй зустрівся монах, який спитав в неї, чому вона плаче. Тут жінка виклала всі свої переживання, а монах голосно розсміявся, і сказав:

– Пані, не турбуйтесь ви так! Я дам тобі Шлях Звільнення, і ти не будеш більше плакати.

Читайте також: Саме сьогодні, в День Бориса і Гліба, можна примножити гроші на цілий рік. Ось що потрібно зробити

«Плаксива стара» дуже зраділа і стала питати, що за такий спосіб. Монах відповів:

– Все дуже просто. Ти лише зміни свій стиль мислення – коли гарна погода і світить сонце, ти не думай про парасольки старшої доньки, а думай про локшину молодшої: «Як світить сонце! У молодшої доньки локшина добре підсохне, і торгівля буде успішною». Коли йде дощ, думай про парасольки старшої доньки: «Ось і дощ пішов! Парасольки у донечки напевне будуть продаватися дуже добре». Вислухавши монаха, стара враз прозріла і стала робити так, як велів монах.

З того часу вона не лише більше не плакала, а завжди була веселою, так що з «плаксивої старої» вона перетворилась в «веселу».

You cannot copy content of this page