Жінки паркуються краще за чоловіків: вчені навели беззаперечні докази

Той факт, що прекрасна половина людства, при бажанні, чудово керує транспортним засобом – ні для кого не секрет. Однак жарти з цього приводу ходять до сих пір, особливо, в компаніях чоловіків.

Одним з дивовижних фактів про жінок за кермом є те, що паркуємося ми краще! Та й до водіння ставимося набагато відповідальніше. До такого висновку прийшли американські вчені, на підставі масштабного дослідження.

Само собою, жінка може бути більш неуважною або розсіяною (спробуй все згадати: малюки, робота, побут, коханий). Та й вивчити технічні нюанси не кожній під силу. Але вже що стосується акуратного паркування – тут ми на голову вище чоловіків!

Вчені зі штату Хемпшир поставили перед собою завдання – зрозуміти, які сильні і слабкі сторони прекрасної половини людства в галузі керування автомобілем. Виявилося, що панянки паркують машину набагато більш правильно. Порядку 95% жінок не порушують законодавство про паркування, і залишають машину в спеціально відведених місцях, не заїжджаючи за обмежуючіпаркомісце білі лінії. У чоловіка такий показник нижчий – 84%. І тільки 3% дам паркуються таким чином, що заважають іншим учасникам дорожнього руху (проти 8% у сильної половини людства).

Читайте також: Визначено кращий день для святкування весілля

Також виявилося, що чоловіки роблять все набагато швидше, але менш технічно: на парковку у них йде три секунди (але 2,5 маневру) проти п’яти (і 2,1 маневру) у прекрасної частини автомобілістів.

Причина полягає, імовірно, в тому, що за останні сто років жіночий мозок прогресує на порядок швидше, так як з’явилася необхідність брати на себе чоловічі функції: забезпечення сім’ї, вибудовування кар’єри, при тому, що як і раніше потрібно налагоджувати побут, наpoджувати і виховувати дітей. Відповідно, подібна тенденція позитивним чином позначається на всіх сферах життя.

Джерело.