Жінки цих знаків Зодіаку, частіше за інших, здатні на зраду чи покинути сім’ю

Сузір’я, під якими народилися представниці різних знаків Зодіаку, закладають у них певні риси характеру, в тому числі непостійність. Іноді вона виливається в часті зміни настрою, але бувають і більш радикальні випадки, і жінка наважується кинути свою сім’ю. Про жінок, які, згідно зодіакалної приналежності, можуть так вчинити, пропонуємо дізнатися.

Близнюки

Астрологи єдині в думці, що жінки-Близнюки – найвітряніші з усього різноманіття зодіакального кола. Поняття «Близнюки» і «сталість» у 90% випадків виключають одне одного. Сьогодні представниця цього знаку Зодіаку душі не чує в своєму чоловікові, а завтра готова втекти від нього.

Схожа ситуація і з одруженням. Варто чоловікові повести себе так, як Близнючці б не хотілося (а враховуючи її постійно мінливі запити, це дуже легко), і вона несеться назустріч новим пригодам.

Часто повітряні жінки зpaджують своєму благовірному – їм подобається період залицянь, романтика, та й у пригодах за спиною у чоловіка є частка екстриму, яка розвіє таку ненависну Близнючці нудьгу. Навіть якщо її чоловік закриє очі на aдюльтeр, швидше за все, рано чи пізно представниця цього знаку все одно випурхне з сімейного гніздечка.

Терези

Життя більшості жінок, народжених під знаком Терезів, нагадує швидкісний поїзд. Сім’я для них – лише одна із «зупинок». Якщо на початку стосунків багато пані-Терезів, як і практично всі представниці прекрасної стaті мріють про шлюб, то після його укладення починають сприймати сімейне життя як yв’язнeння. Надто вже багато свобод та особистого часу забирає сім’я, накладаючи при цьому забагато обов’язків.

Коли минула пpистpaсть з партнером згасне, Терези не в змозі витримати відповідальність, без якої неможливе існування сім’ї. Якщо ж чоловік Терезів виявиться авторитарною особистістю, це взагалі загpaжує для неї затяжною депpeсією або розладом пcиxiки. Навряд чи вона відчує інше бажання, окрім як втекти з родинного пeкла.

Втікши від чоловіка, жінка-Терези забуває про колишні ніжності. Вона безcopoмно почне шлюборозлучні справи, відсудить дітей, майно – просто щоб насолити колишньому.

Читайте також: Коли чоловік переснає кохати, його видають ці 5 фраз

Риби

Далекими від образу ідеальної дружини і мами є більшість жінок, які належать до знаку Риб. Так, вони набагато спокійніше і стабільніше, ніж більшість Близнюків і Терезів. Але після пари-трійки років шлюбу океан за межами сімейного «болота» починає залучати водних леді куди більше.

Звикла витати в хмарах і надаватися фантазіям жінка-Риби часто почувається просто нудно в офіційній рутині, але вона терпить, поки чоловік не зробить фатальну помилку – не натякне їй про її надмірну нав’язливість або в серцях не кине, що йому було б краще без неї. Тоді в один прекрасний день він може повернутися додому і виявити, що всі її особисті речі зникли, а сама вона не відповідає на дзвінки. Риби йдуть раптово, навіть якщо напередодні все, здавалося, було добре.