fbpx

Жінки, від яких ніколи не йдуть

Сьогодні усіх без виключення жінок хвилює одне питання – як підкорити чоловіка так, щоб він назавжди залишився у їхньому «пoлоні», і ніколи навіть й на хвилину не задумувався про те, щоб піти. Кожна з них придумує свій спосіб утримання. Часом жінки радяться між собою, шукають порад у старших та досвідченіших. Але насправді у цих питаннях чесну відповідь можуть дати лише самі чоловіки, бо як і на все в цьому житті, на це питання у них є свій погляд, і він помітно розбігається із жіночою точкою зору.

За зізнаннями чоловіків, вони ніколи не підуть від жінок, які:

1 Не ставлять чоловіків на перше місце і не роблять їх сенсом свого життя. Єдина жінка, якій чоловік дозволяє марити ним – це його мама.

2 Є самодостатніми.

Читайте також: «Їсти є?»: Я давно самотня у шлюбі. Чоловік нaвіть не пoмітив, як стaв для мeне чyжим

3 Вміють створити вдома затишок та комфорт, смачно нагодувати чоловіка, та створити йому усі умови для відпочинку і швидкого відновлення.

4 Не зазіхають на усі зароблені чоловіком гроші.

5 Є другом, справжнім, вірним і надійним другом. Чоловікам потрібен не лише борщ і блuзькість.

6 Не мають звички грати у них на нервах. Звісно, сплески емоцій потрібні, і часто вони бувають навіть корисні, оскільки однотонні та монотонні будні рано чи пізно набриднуть любому. Але безкінечні скандали, безперестанні підозри, безкінечні перепади настрою,  до добра не доведуть ніколи.

7 Завжди добре виглядають, стежать за собою і дають привід любуватися ними.

8 Поважають захоплення свого чоловіка, навіть підтримують їх, але обов’язково мають й свої.

9 Дозволяють собі бути слабкими, а мужність повністю віддають їх законним власникам – чоловікам.

10 Люблять себе. Вже давно відома істина про те, що тільки той, хто любить себе, може по-справжньому полюбити когось іншого.

11 Є вправними, хорошими кoхaнкaми.

І лише у випадку, коли все перераховане одночасно притаманне вам, ви захищені від того, що вас колись покинуть. Розвивайтесь, працюйте над собою і будьте щасливими!

Джерело.

facebook