Жінки з харизмою чи маніпуляторки?

Хитрощі, з допомогою яких жінки можуть непомітно маніпулювати чоловіками.

1. Надмірності

У чоловіків зазвичай є велике его, і жінки знають, як підкорити їх з допомогою лестощів. Це не рідкість, є пари, які хвалять один одного весь час.

2. Підроблений плач

Це один із найстаріших трюків. Незалежно від того, наскільки сильний ваш чоловік, він не знає, як поводитися з заплаканою дівчиною, особливо якщо це дівчина, яка йому подобається. І хоча чоловік може панікувати в залежності від ситуації, деякі жінки посміхаються в душі, тому що знають, що вони вже завоювали його певною мірою.

3. Порівняння

Природно, що чоловіки не люблять, коли їх порівнюють з іншими. В результаті вони будуть спровоковані і поступляться вашій волі. Ви можете почати свою спробу, сказавши: «чи знаєш ти, що хлопець Яни подарував їй днями?» Результат не змусить довго чекати, тому що ваш чоловік захоче довести, що він нічим не гірше якогось там хлопця!

4. Відчувати себе важливим

Жінки настільки розумні, що в потрібний час можуть ставати безпорадними для того, щоб чоловік відчував себе важливим та сильним!

6. Постійні скарги

Скаржитися – це мистецтво: якщо ви будете зловживати ними, ви будете засуджені. Іншими словами, жінки люблять висловлювати свою думку про все: вага, одяг, обличчя і т. д. Розум жінки завжди працює, і їй завжди щось потрібно. Скарга може бути гарною зброєю, щоб отримати те, що вони хочуть, тому що незабаром чоловік надто втомиться чути одні й ті ж скарги кожен день і буде намагатися задовольнити всі ваші потреби, лише б ви не нарікали!

Читайте також: Покірність – характер чи біль з минулого?

7. Непокоїть мовчання

Коли жінка мовчить – чоловік намагається бути кращим і робити те, що буде приносити їй радість і задоволення!