fbpx

Жінки за ними просто впадають: 4 знаки Зодіаку, під якими народжуються найпривабливіші чоловіки

Як і багато іншого в житті, романтичні стосунки часто зумовлені астрологією. Представники деяких знаків Зодіаку своєю природою настільки привабливі, що жінки на них буквально вішаються!

Хто ж ці щасливчики?

Близнюки
Близнюки глузливі й непередбачувані, вони обожнюють флірт та дуже винахідливі в залицяннях. З представником цього знаку ви точно нудьгувати не будете, але можете і образитися. Свої почуття Близнюки нерідко висловлюють тим, що жартують над обраницею або влаштовують розіграші.

Але мінливі Близнюки схильні ідеалізувати жінок: при найближчому знайомстві чоловік може розчаруватися у вас і відправитися на пошуки більш досконалої партнерки. Втім, якщо чоловік-Близнюки захоплений вами серйозно, він буде великодушний і турботливий.

Лев
Леви впевнені і амбітні, тому натякам воліють пряму мову. Галантні представники знаку відразу дають зрозуміти обраниці про свої почуття.

Залицяння як у кіно з походами в дорогі ресторани і благородними вчинками цілком реальні з Левом. Але якщо Лев захоплений вами серйозно, то перерве монолог про свої достоїнства і постарається більше слухати саме вас. Живий інтерес до обраниці — найкраща характеристика справжніх почуттів досить егоїстичного Лева.

Терези
Терези неквапливі, мінливі у настрої, ненавидять свaрки і конфлікти. Їх оптимістичний погляд на життя допомагає не тільки їм: вони всіляко намагаються підняти самооцінку дівчині, яку люблять.

Чоловік-Терези обожнює сам процес залицяння і ніколи не спішить перейти на наступну сходинку відносин. До того ж вони відомі тим, що побоюються зобов’язань і відповідальності. Але якщо Терези закохаються, то почнуть робити рішучі дії: знайомитися з вашими батьками, представляти вас своїм друзям і так далі.

Читайте також: Місяць вашого весілля впливає на сімейне життя і долю. Ось як саме

Козеріг
Козероги славляться своєю недовірливістю і прагненням все перевіряти. Представники цього знака закохуються вкрай важко. Спочатку вони будуть боротися із власним почуттям, а до жаданого об’єкту демонструвати холодне ставлення.

Але якщо Козеріг зрозуміє, що на вас можна покластися, — він ваш навіки! Довіра дуже важлива для нього, а нагородою вам буде пристрасний і палкий коханець, який ніколи навіть не подивиться в бік іншої.

You cannot copy content of this page