fbpx

Жінки, за знаком Зодіаку, які не особливо любить займатися домашніми справами, їм не судилося стати гарними господинями

Не всі люблять підтримувати чистоту, готувати їжу і займатися домашніми справами. Хто із жінок за знаком Зодіаку не особливо любить займатися домашніми справами, їм не судилося стати гарною завзятою господинею?

Близнюки

Близнюки, на їхню власну думку, абсолютно не люблять займатися домашніми справами, готувати, прибирати, прасувати, але не живуть в безладі і бруді, вони зможуть чудово організувати цей процес. Часто вдома не їдять, але якщо гості вже стоять на порозі, то зроблять все на вищому рівні і приготують, і накриють стіл.

Близнюки відкриті і люблять спілкуватися з людьми. У них часто бувають гості, але вони не люблять самі мити підлогу і різати салат, обов’язково знайдуться помічники, які люблять це все робити.

Водолій

Несподівано завітав у гості до Водолія? Ймовірно, у нього буде безлад і плутанина, речі та інші предмети побуту розкидані всюди. Водолій просто не любить домашню роботу, буде намагатися швидко зігрітися і все. Якщо ви хочете привернути увагу Водолія, приготувати вечерю і гарно накрити стіл, він це оцінить і запросить вас додому по господарству.

Овен

Він часто все прекрасно знає і розуміє. Але щось робити ліньки, вони дадуть цінні поради, де купити речі, серветки, засіб для миття посуду, але самостійно нічого не зроблять. У них завжди є привід поспішати в те чи інше місце і вони змиваються від роботи.

Стрілець

Приготування їх зовсім не приваблює, прибирання виконано в мінімалістичному стилі, щоб просто змітати пил і все. Він любить готувати тільки тоді, коли потрібно, він обтяжить усіх навколо себе завданнями і обов’язково знайде помічників. Їм розкажуть, як це зробити, самі Стрільці не роблять подвигів на кухні і вдома, вам доведеться робити їх самим.

Риба

Вони люблять наводити порядок у домі, але бачать все по-своєму, а особливо порядок здається їм зовсім безладним. Їм потрібен стимул до дій. Риба буде ховати все в таких місцях, де нічого не знайти, в абсолютно невідповідних місцях і затишних куточках, безглуздо апелювати до сумління, вони все одно зроблять це по-своєму з невинною посмішкою на обличчі.

You cannot copy content of this page