Жінки за знаком Зодіаку, які не підходять для сімейної ідилії

Лев

У цьому рейтингу Леви займають гідне місце. Жінки цього сузір’я вимагають великої уваги своєї особи.

Турбота про дружину-Лева повинна бути для чоловіка першочерговим завданням.

Цьому знаку ніколи не вистачає уваги. Левиця вважає за краще витрачати сімейний бюджет на особисті потреби, а не на інтереси сім’ї.

Чоловікові такої дами доведеться багато працювати, щоб задовольнити забаганки своєї коханої, але він може не отримати подяки натомість.

Жінки сузір’я Лева не люблять займатися домашньою роботою та господарством.

Стрілець

Друге місце посідає Стрілець. З такою дружиною вам не буде нудно. Вона постійно чимось цікавитиметься — від хобі та нових знайомств до вивчення невідомих місць. Її надихає постійний рух, веселощі та гострі відчуття.
Чоловікові такої жінки доведеться бути пильними і миритися з постійними зникненнями дружини.

Така жінка може легко засидітися з подругою, а потім раптом вирушити в подорож до іншого міста, зовсім не звертаючи уваги на нервового чоловіка, який чекає на її будинок.

Діва

На третьому місці знаходиться Діва. Цей знак мріє про вічне кохання. Вона дуже вимоглива, тому шукає ідеального чоловіка, котрий не має права на помилку.

Крім почуттів, для Діви також дуже важливі такі якості обранця, як відданість, надійність та відповідальність.

Для неї важливо, щоб сімейні цінності були загальними та не було жодних розбіжностей. Труднощі у сімейному житті виникають через надмірні вимоги Дів.

Іноді у своєму прагненні до ідеалів вони ігнорують реальність, забуваючи насолоджуватися повсякденністю.

Діва вже має власний світ. Їй важко змиритися з тим, що щось може бути не таким, як вона уявляла, і неідеальним.

Терези

Четверте місце в рейтингу належить Терезам. Це досить емоційна та ніжна жінка, яка постійно влаштовуватиме емоційні сплески як для себе, так і для свого обранця.

У такій сім’ї буятимуть сварки, які раптово змінюються радістю, а потім знову негатив.

Для такої жінки дуже важливо, щоб чоловік допоміг їй позбутися невпевненості у собі та забезпечив її всім необхідним. Тоді жінка-Терези буде із задоволенням дбати про затишок та красу.

Овен

П’яте місце належить жінкам Овен. Вони мають вогняний темперамент. Вони легко спалахують, хоча і досить швидко заспокоюються.

Від такої жінки можна очікувати будь-чого. У хвилину обурення биття посуду – це лише маленька витівка, на яку здатна жінка-Овен.

Заспокоїти жінку із таким запальним характером іноді буває дуже складно.

Найбільш успішні шлюби укладаються з жінками, що народилися під сузір’ям Рака чи Тельця. Зазвичай це дбайливі, люблячі дружини, надійні супутниці життя та відмінні домогосподарки.