Жіноча дружба насправді існує. 12 ознак, що у ВАС є справжня подруга

12 ознак, що у ВАС справжня подруга!Джерело:

Щоб не говорили про жіночу дружбу, ясно одне – вона існує. Тим, кому пощастило дізнатися, що таке справжня подруга, можна тільки позаздрити, адже вона часто стає найближчою людиною, на яку завжди можна покластися, яка зрозуміє і вислухає, допоможе в скрутну пору.

Як же дізнатися, що ваша подруга – дійсно справжній друг?

Існує 12 ознак справжньої подруги.

Читайте також:19 тем, які краще дозволять ВАМ пізнати людину на ПЕРШОМУ побаченні і уникнути незручного мовчання

1. Ця подруга завжди знайде на вас час. Навіть якщо ви зателефонуєте їй в той момент, коли у неї тікає молоко з каструлі, чоловік чекає вечері, а молодший син просить допомогти з домашнім завданням. Навіть в цей момент вона знайде хоч кілька хвилин, щоб вас вислухати, пожартувати, дати пораду і сказати, що ви розумниця і красуня.

2. Ця подруга не буде розпускати плітки за вашою спиною і не стане переказувати плітки про вас, дивлячись з великим задоволенням у ваші очі.

3. Вона завжди з цікавістю слухає ваші скарги і розповіді про особисте життя, підтримує, коли все погано і радіє, коли все добре. І зі свого життя не робить для вас таємниць.

4. Якщо вам потрібна допомога, вірна подруга приїде навіть вночі. Або знайде тих, хто приїдуть і допоможуть.

5. З нею чудово ходити по магазинам, так як вона не буде вас обманювати. Якщо спідниця, яку ви приміряєте, погано сидить і візуально укорочує вам ноги, то вона так і скаже вам про це. Ну, а якщо ви в цьому пальто просто красуня, будьте впевнені, теж мовчати не буде.

6. Якщо вона дійсно справжня, то ніколи не буде відбивати у вас чоловіків. Чи не буде з ними кокетувати, фліртувати, зустрічатися. Тому, що інакше вона ніяка вам не найкраща подруга.

7. Справжня подруга завжди буде вас захищати в суперечках. Навіть якщо ви і не праві. Вона вам потім все скаже, наодинці, без чужих вух. Але перед іншими завжди буде вашим адвокатом.

8. Вона не бреше вам і не змушує брехати вас. Зі справжньою подругою зазвичай довірливі і чесні відносини.

9. З нею можна говорити годинами і про все – про новий фільм, магазини і покупки, прочитані книги, нову дієту або старих друзів.

10. Краща подруга не стане приховувати ВАС від своїх  знайомих, а з радістю покличе в гості, на вечірку в свою компанію. І вона не буде ревнувати, якщо ви подружитеся з кимось із її приятельок.

11. Справжня подруга не буде вами маніпулювати, використовувати в своїх цілях, плести інтриги за вашою спиною.

12. І тільки найкраща подруга чесно розповість вам секрет свого фірмового рецепта. Тільки вам. І більше нікому.