Жіночий гороскоп c 30 серпня по 5 вересня: перехід до нового місяця, а тим більше зміна сезону – відповідальний час, коли не можна упускати нових можливостей і перспектив

На цьому тижні прекрасній половині людства належить виконати безліч завдань. Зірки допоможуть визначитися з цілями, вчасно відмовитися від нездійсненних ідей і без зусиль залучити удачу в будь-якій справі.

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам астрологи рекомендують завершити серпень без сильного перенапруження. Цей тиждень буде досить складним, і їм будуть потрібні сили для втілення в життя задуманого. Вправи по відновленню енергії допоможуть швидко відновитися і без зусиль завершити розпочате. Жінкам-Овнам варто стримати свій запал і відмовитися від імпульсивних вчинків, щоб не зайти в глухий кут за крок від мети і не залучати фінансові труднощі.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям астрологи рекомендують почати тиждень з залучення удачі. Прості практики допоможуть знайти упевненість в своїх силах і без праці впоратися з наміченими справами. Найскладнішим днем цього тижня буде понеділок, коли потрібно бути обережними, щоб не накликати на себе неприємностей. Посміхнеться удача жінкам-Тельцям в особистому житті, а значить, потрібно бути пильними, щоб не упустити вісників наближення любові.

Жінка-Близнюки

Жінкам-Близнюкам на початку осені варто згадати про те, що приносить їм задоволення. Улюблене хобі або творча робота допоможуть розслабитися і уникнути перепадів настрою, які можуть викликати у Близнюків неприємності як у справах, так і в особистому житті. Астрологи рекомендують їм зосередитися на головному і не відволікатися на дрібниці, щоб виконати поставлені завдання в строк і отримати заслужену винагороду. Правильно розставлені пріоритети допоможуть не втрачати дорогоцінного часу.

Жінка-Рак

У жінок-Раків очікується насичений тиждень, коли крім повсякденних справ можуть спливти не вирішені раніше питання. Астрологи рекомендують скласти чіткий план дій, щоб встигнути все в строк, а також бути пильними. На початку вересня зросте ймовірність зіткнення з маніпуляторами, і жінкам-Ракам не завадить зміцнення біополя, щоб дати відсіч тим, хто буде налаштований агресивно і спробує нав’язати їм свою волю.

Жінка-Лев

Левиць на цьому тижні чекає удача лише в тому випадку, якщо вони перестануть відкладати виконання важливих завдань в довгий ящик. Астрологи рекомендують присвятити останні 2 дні літа завершенню поточних завдань, щоб почати перший місяць осені з чистого аркуша.

Жінка-Діва

Жінкам-Дівам астрологи рекомендують почати тиждень з підвищення самооцінки і позбавлення від всього, що заважає щасливому життю. Це можуть бути шкідливі звички або дії, що ведуть до бідності. Робота над собою допоможе Дівам впоратися з будь-якими труднощами і залучити в життя успіх. Зміни на краще почнуться в другу половину тижня, тому Дівам важливо завершити поточну роботу, щоб залишити час для виконання нових завдань.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам астрологи рекомендують почати тиждень з позитивних установок. Гарний настрій і активність стануть заставами нових успіхів, а також допоможуть дати відсіч кривдникам, якщо це знадобиться. Цей тиждень буде досить успішним для тих, хто хоче поправити матеріальне становище, залучити в життя любов і знайти гармонію із зовнішнім світом. Жінкам-Терезам варто розподілити час, щоб все встигнути і не забувати про свої обіцянки.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам на цьому тижні астрологи рекомендують частіше звертатися до свого внутрішнього «я», щоб вчасно розпізнавати неприємності і обходити стороною токсичних особистостей.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям астрологи рекомендують почати тиждень з відновлення сил і енергії. Така тактика допоможе залишатися зібраними і без зусиль справлятися з наміченими завданнями. Стане в нагоді Стрільцям і гарний настрій, а значить, їм потрібно приділити час улюбленим хобі і побалувати себе. Завдяки оптимізму вийде обійтися без осінньої хандри, яка часто долає при настанні осінніх холодних днів.

Жінка-Козеріг

Жінкам-Козерогам на початку тижня турбот додасть Меркурій, енергетика якого буде впливати на їх настрій не кращим чином. Астрологи рекомендують Козерогам почати понеділок з медитацій, щоб досягти внутрішньої рівноваги і не піддаватися на провокації, а тиждень провести в спокійному режимі. Розміреність, своєчасний відпочинок і позитивні емоції допоможуть зберегти удачу протягом всього періоду і не накликати на себе непотрібних проблем.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям посміхнеться удача, якщо вони будуть слідувати за інтуїцією і не стануть ігнорувати передчуття. Астрологи рекомендують почати тиждень з вправ, що підсилюють внутрішній голос, щоб завжди бути на крок попереду. Успіх не змусить себе чекати, якщо жінки-Водолії дозволять собі бути щасливими і займуться виконанням тих справ, які викликають позитивні емоції і бажання не зупинятися на досягнутому.

Жінка-Риби

На цьому тижні жінкам-Рибам успіх принесе вміння залишатися спокійними навіть в найскладніших ситуаціях. Астрологи рекомендують проводити медитації, щоб знайти внутрішню гармонію і без зусиль не тільки справлятися зі складними завданнями, але і ставити на місце людей, які намагаються нав’язати свою волю.