fbpx

Жіночий гороскоп на 12 січня: Меркурій продовжить свій ретроградний рух. Це відгукнеться деяким занепадом сил та енергії

Гороскоп для жінок на 12 січня 2022 попереджає про те, що Меркурій продовжить свій ретроградний рух. Це відгукнеться деяким занепадом сил та енергії. Рекомендується уникати емоційних струсів, намагатися не сперечатися з оточуючими людьми. Не зайвими будуть практики розслаблення та йога, що дозволить відновити душевний баланс.

Овен

Зірки складаються так, що жінкам Овнам багато в чому щаститиме. Фортуна прихильна до представниць знаку, тому можна братися навіть до складних завдань. Овнам не важко їх виконати і досягти при цьому хороших результатів. Фінансова сфера буде гаразд, тому вдасться зробити потрібні покупки.

Телець

Жінкам-Тельцям рекомендовано залишатися в тонусі і ретельно стежити за своїм харчуванням. Тоді ніякі труднощі на шляху не зб’ються з пантелику. Через Меркурій деякі події можуть бути непередбачуваними. Якщо жінки-Тельці перебувають у токсичних стосунках, то настав час їх розірвати або влаштувати струс партнеру, висловивши все, що накипіло.

Близнюки

День виявиться не з найприємніших. Тривожні думки не даватимуть спокою і викличуть напругу. Рекомендується не поспішати з прийняттям рішень і намагатися радитися з досвідченішими товаришами, щоб не наробити помилок. Близькі допоможуть та підтримають у скрутну хвилину.

Рак

Жінкам Ракам не варто думати про минуле і зациклюватися на ньому. Нехай ті події стануть добрим досвідом, який дозволить більше не помилятися. Однак настав час рухатися вперед і розвиватися у всіх сферах життя. Рекомендується присвятити час будинку: зробити прибирання, викинути пошкоджені, старі та непотрібні речі.

Лев

Незважаючи на свій сильний характер, дами-Леви можуть відчути занепад сил. Час зробити невелику перерву і відновити енергію. Рекомендується розслабитися та подумати над планами на майбутнє.

Діва

Дамам-Дівам рекомендується присвятити день навчанню, самоосвіті, підвищенню кваліфікації. Якщо виникнуть неприємності, потрібно відразу ж залагодити їх і не загострювати обстановку.

Терези

Терезам можна зайнятися зовнішнім виглядом. На користь піде шопінг, похід у СПА, салон краси та до стиліста. Корисно ставити перед собою нові цілі та скласти план, як їх досягти у майбутньому. Якщо Терези не звертатимуть зі шляху і виявлять наполегливість, то все вийде.

Скорпіон

Ретро-Меркурій не вплине на Скорпіонів у негативному ключі. Це великий плюс, тому що вдасться багато зробити, виконати плани, вирішити на роботі важливі завдання та досягти хороших результатів. Якщо прикладати достатньо зусиль, то підвищення кар’єрними сходами не за горами.

Стрілець

Дамам-Стрільцям доведеться опинитися в центрі уваги. Не рекомендується піддаватися апатії, щоб не злякати свою удачу. День підходить для того, щоби змінити щось у своєму житті. На користь піде зміна ситуації.

Козеріг

Ретро-Меркурій забороняє Козерогам авантюри та ризик. Нічого хорошого із цього не вийде. Зате в неприємності потрапити не важко. Вдасться досягти цілей завдяки тонкій кмітливості та невеликій хитрості.

Водолій

Незважаючи на те, що зазвичай емоційність не вносить у життя дам-Водоліїв неприємності, у цей день рекомендується контролювати себе і намагатися ні з ким не сперечатися. Особливу увагу слід приділити своїй зовнішності. Можна відвідати салон краси, поїхати на шопінг.

Риби

Рибам рекомендується уникати стресових ситуацій. Якщо виникне безлад, то питання важливо відразу ж вирішити. В іншому випадку негатив накопичуватиметься, що призведе до серйозних неприємностей. Розсудливості вимагатимуть питання, пов’язані з амурною та фінансовою сферами життя.

You cannot copy content of this page