fbpx

Жіночий гороскоп на 12 травня: сьогодні краще не братися за нові справи, а спостерігати за подіями з боку і проявляти побільше допитливості

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам зірки радять аж до вечора утримуватися від складних і великих фінансових операцій. У кращому випадку, вкладення не виправдають себе, а в гіршому, можуть згоріти або пропасти в невідомому напрямку. В кінці дня з’являться умови для приємного спілкування і особистих зустрічей, можна вступати в листування. Вечірня інформація виявиться в цілому точною, але не заважає навести різкість на приховані деталі.

Жінка-Телець

На початку дня представницям цього знаку краще не довіряти своїм імпульсам і не будувати великих планів: стара звичка поведе помилковим курсом і особистий ресурс буде витрачений даремно. Важливо утриматися від авантюри в професії, в грошових і правових питаннях. Увечері у тренді товариськість і цікавість. Отримані факти дадуть вам матеріал для роздумів і розрахунків, допоможуть налагодити зв’язки і зробити приємні дрібні покупки.

Жінка-Близнюки

Близнючкам доведеться чекати удачі до вечора. Не варто починати день з переїдання та інших “важких” розваг, так як буде потрібна легкість. В кінці дня можна пускати в хід контактність і чарівність, відновлювати зв’язки, пригадувати системні професійні знання. У спілкуванні і в одержуваній інформації намагайтеся вловлювати прихований підтекст, цей корисний скілл стає для вас необхідністю.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам сьогодні краще не братися за нові справи, а спостерігати за подіями з боку і проявляти побільше допитливості. Залишаючись на одній хвилі з друзями, не обов’язково розділяти їх ілюзії. Бажано стежити за розвитком сюжетів в містах і країнах, які вас цікавлять. Заслуговують на увагу вечірні новини: можливі свіжі дані про системи зв’язку, передбачувані маршрути або навчальні програми.

Жінка-Лев

Поки не настав вечір, Левиці будуть залишатися заручниками своїх цілей, статусу або матеріального становища. Багато жінок-Левів почнуть сильніше відчувати тяжкість своїх обов’язків, у тому числі, моральних. Змінити обстановку і скинути з плечей вантаж вдасться в кінці дня. У цей час добре відновлювати особисті та професійні контакти, вступати в переговори, обговорювати останні новини та довгострокові плани.

Жінка-Діва

У першій половині дня у жінок-Дів є час зміцнитися в своєму світогляді. Всі конкретні ділові та особисті комунікації краще перенести на вечір. Сьогодні це найбільш підходящий момент для налагодження корисних зв’язків, співбесід, настановних нарад, збору цільової інформації через приємне спілкування. Буде пом’якшений відповідальний момент — наприклад, офіційна бесіда почнеться з обміну люб’язностями.

Жінка-Терези

Для жінок-Терезів день може початися з несприятливої ноти: побоювання, помилки, емоційного перекосу, розчарування, збитку. Зірки радять не ризикувати і дочекатися вечора. До кінця дня з’являться хороші новини, підтвердяться ваші розрахунки і потечуть у вірному напрямку думки. Складуться потрібні умови для поїздок, навчальних занять, паралельних переговорів, особистих зустрічей, підтримки зарубіжних зв’язків.

Жінка-Скорпіон

На початку дня Скорпіонкам краще змиритися з дивацтвами чужої поведінки, чи то мовчання, лінь чи незрозуміла дратівливість. В цей час вам краще не квапити потрібних людей: вони поглинені своїми справами і не готові до діалогу. Для невимушеного, конструктивного і приємного спілкування підходить вечір, навіть складні теми вийде обговорити в нейтральній обстановці і в легкому гумористичному ключі.

Жінка-Стрілець

У першій половині дня жінкам-Стрільцям доведеться зайнятися рутиною. Звичний режим при цьому може виявитися порушений, а бажаний ефект недосяжний. Не варто нервувати, якщо не все піде за розкладом. Важливо уникати починань і берегти здоров’я. Піти від джерела роздратування і змінити обстановку на більш гармонійну вийде ближче до вечора. Можлива розмова на приємну тему з симпатичним співрозмовником.

Жінкам-Козоріг

У першій половині дня жінки-Козороги можуть відпочивати або займатися хобі. Найенергійніші жінки-Козороги почнуть день з великих надій і креативних планів, але зірки не радять поспішати з їх втіленням: ситуація змінюється. Увечері має сенс відволіктися на нейтральну, але корисну тему. Добре присвятити залишок дня налагодженню зв’язків або пошуку пізнавальної інформації — наприклад, фінансової або медичної.

Жінка-Водолій

На початку дня жінкам-Водоліям не варто робити нові кроки, особливо, пов’язані з особистими планами, житлом і сім’єю. Аж до вечора можлива впертість в помилковому або шкідливому напрямку. Вам краще на час покинути будинок, якщо в ньому панує недружня атмосфера, має місце хаос, підступність, неякісне харчування. Увечері ви опинитеся в гармонійній обстановці приємного спілкування, любові або творчості.

Жінка-Риби

У першій половині цього дня жінок-Риб оточують дивацтва або зваблювання. Погляд може зачепити щось цікаве або цінне, але можна знайти і позолоту замість істинного золота. У виграші виявляться Риби, що мають імунітет проти спокус. Увечері вашу увагу привернуть домашні події. З домочадцями краще розмовляти на нейтральні теми. Пропозиції, навіть приємні, в цей час краще не приймати.

You cannot copy content of this page