fbpx

Жіночий гороскоп на 19 березня: кому з представниць прекрасної половини людства зірки обіцяють фантастичний день

Овен

Жінок-Овнів день запрошує до рухомого способу життя. Навіть якщо ніщо не віщує суєти, тримайте напоготові авто і засоби зв’язку: можливі термінові контакти і роз’їзди. Готові цілі і маршрути не врятують від непорозумінь: доведеться підтверджувати відомості, звірятися зі схемою, планом, інструкцією, дублювати дані. Ймовірні запізнення і плутанина. Бажано не забувати перепустки, права та інші документи.

Телець

Жінкам-Тельцям доведеться стати мобільнішими і маневренішими — інакше їм не наздогнати більш спритних колег, попутників і суперників, не догодити керівництву і клієнтам. Неповороткість, неуважність і звичка тиснути на гальмо знизять ваші шанси. Час і сили вам заощадить надійна навігація в дорозі і в інформаційному просторі, наявність зв’язків і потрібний ключ до справи: план, пароль, схема пошуку.

Близнюки

Жінки-Близнюки легкі на підйом, оснащені інформаційно і технічно. В них є допомога, страховка, знання теорії. Спростять задачу задані рамки. Нашкодять неуважність, брехня, недбалість. Небезпечні пастки, розставлені іншими. Є ризик не виправдати чужих надій або своїх же заявок. Важливий професіоналізм. Не варто робити своєю візитною карткою запізнення, помилки, дрібні чвари.

Рак

Панянки Раки — заручники ситуації (особливо, якщо вирушили в дорогу, багато спілкуються з людьми, надають послуги або самі потребують їх). Обійти капкани або отримати з них вигоду вам допоможуть знання, зв’язки та навички комунікації, а також почуття гумору, вміння орієнтуватися і мислити нестандартно. Застрягши в пробці або в іншій пастці, можна дізнатися новини або встигнути зробити відразу кілька справ.

Лев

Левицям не варто піддаватися суєті і реагувати на провокації. Не відмовляючись від планів, їм поки краще відкласти свій ефектний вихід “з відкритим забралом”. Це день фальстарту, який може їх розчарувати або деморалізувати. Найбільш вразливі жінки-Леви здатні втратити віру в себе і знову забитися в своє лігво. Їх може збентежити помилкова інформація, нечесність подруги, неприємне відкриття.

Діва

Цей день випробовує терпіння жінок-Дів. У їх долі сьогодні витончене почуття гумору: до мети веде не плавний підйом, а хитрий хід або біг з перешкодами. Навіть професіоналів і досвідчених працівників почнуть нервувати перешкоди і пастки. Якщо вам важливий ідеальний результат і мінімум суєти, краще скасувати тест, співбесіду, знайомство, старт бізнесу, підписання договору. Остерігайтеся шахрайства.

Терези

Жінкам-Терезам не обійтися без тих чи інших пригод в дорозі. При найбільш ретельній розробці маршруту і підтримці можливі накладки зі зв’язком, навігацією, екіпіровкою, ускладнення з сервісом, охороною, супроводом. Перешкоди переборні, але все ж краще не вирушати сьогодні в далеку дорогу. Важливо тримати в порядку документи на транспорт, пасажирів і вантаж, не забувати воду і ліки.

Скорпіон

Жінок-Скорпіонів чекає ланцюг дрібних криз. Не обійтися без спритності і кмітливості, логіки і чуття. Стане в нагоді товариськість або доступ до точних даних (схеми, інструкції). Не варто приступати до справи або рватися в дорогу без навігації, допуску, страховки, ключа, «сертифіката справжності» на найцінніше і важливе. Вдалий день для тренінгів і тестів, роботи в супроводі.

Стрілець

Жінкам-Стрільцям сьогодні потрібен технічний та інформаційний захист. Не завадить налаштувати на аварійний режим системи спостереження і сканування, посилити вхідні фільтри. Небезпечно укладати договір на словах і співпрацювати на довірі: великий ризик шахрайства, непорозумінь, нечесної конкуренції. Партнери можуть діяти за спиною, суперники і опоненти бити з-за рогу або застосовувати удари «нижче пояса».

Козоріг

Жінок-Козорогів чекає корисна суєта. Включившись в запропонований потік робіт, роз’їздів або спілкування, вони чогось навчаться, знайдуть канал сервісу або доходу. У клопотах цього дня не обійтися без підтримки або власної спритності, віртуозного володіння словом або інструментом, вміння поводитися з технікою, зв’язком або тваринами. Причиною або побічним ефектом активності може виявитися нездужання.

Водолій

Жінки-Водолії — відмінні стратеги і тактики, поєднують в собі талант солдата і полководця. Їх професіоналізм, далекоглядність і аналітичний талант доповнені рухливістю, спритністю і вмінням орієнтуватися в моменті. Вдалий збіг обставин дозволяє їм переслідувати дві мети і вести сеанси одночасної гри. День гарний для ініціативи, а у важливих справах — для «генеральної репетиції».

Риби

Жінкам-Рибам потрібні легкість і швидкість в дрібницях. В них краще ризикнути і розчаруватися, ніж упустити шанс. Важливо не вимірювати ефект емоціями і оцінювати факти. У довгострокових стратегіях все навпаки: старт складний, ініціатива небезпечна. Не варто вибирати житло, роботу, авто. Домашні, ділові та інші сварки в цей день провокує непослідовність, схильність до ілюзій, неакуратність, брехливість.

You cannot copy content of this page