fbpx

Жіночий гороскоп на 19 квітня: чекайте позитиву і приємних новин здалеку

Жінка-Овен

Овнам краще не включатися активно в нові справи, а вникати в них поступово. Сьогодні їм бракує енергії, зібраності, послідовності і впевненості в собі, їх «рульова» — емоції і несвідомі шкідливі звички. Можлива дратівливість (особливо, якщо у родині і на роботі складна психологічна обстановка). Ідеальний варіант — взяти вихідний і залишитися вдома. Актуальні фінансові новини.

Жінка-Телець

Тельці залишать позаду ще один психологічний бар’єр, стануть трохи вільнішими в судженнях або впевненішими в своїй чарівності. Але справжнього апломбу і яскравої самоподачі їм поки може не вистачати. Не поспішайте з важливими листами, дзвінками і заявами: в цю добу ваше прохання, натяк або наказ можуть не прозвучати в повну силу. Рано робити важливі покупки. Пора змінити щось у своєму стилі спілкування.

Жінка-Близнюки

Близнюки отримають чергове підтвердження змін. Життя змушує їх змінювати стиль мислення або спілкування. Може бути тимчасово втрачена свобода переміщень. Попереду чекає період залежності, смуга таємних хвилювань, незвичайних відкриттів або вимушених поневірянь. У новому ракурсі постають справи матеріальні: вони помітно впливають на всі сфери життя, починаючи з дієти і закінчуючи дружніми зв’язками.

Жінка-Рак

День посилить хороші передчуття Раків. Вітер змін торкнеться їх любовних і дружніх симпатій, ділових зв’язків і фінансових перспектив. Головним подарунком дня стане незвичайна ідея, несподівана новина або оригінальна пропозиція. Але приємні вісті не створять суєти: загальна атмосфера цієї доби схиляє до мрійливості і пасивності. Гальмувати прогрес можуть незавершені дрібні справи.

Жінка-Лев

Левам пора зробити внутрішнє перезавантаження: без нього гірше піде зовнішня перебудова. Необхідно розчистити простір для нових знань, планів і зв’язків, змістити акценти в особистих смаках і симпатіях. Потребує оновлення фінансова частина. Варто бути уважнішими до новин, якщо гряде перегляд договору, кадрова перестановка, зміна іміджу або посади. Бажані пасивність і усамітнення.

Жінка-Діва

День відповість Дівам на частину їхніх питань, і відповідь обнадіює. На горизонті з’являються нові шанси, йдуть приємні оновлення. Можливі новини з-за кордону, від далеких друзів або колег. Намічається нова точка відліку у коханні, навчанні, фінансових справах. Формуються умови для хвилюючих відкриттів, подорожей, виконання незвичайних бажань. Важливо стежити за новинами, саме вони відкривають двері в майбутнє.

Жінка-Терези

Терезів чекає не надто гармонійна емоційна атмосфера. Аж до ночі можуть переслідувати спокуси. Обставини цього дня заважають повній чесності. Вони здатні збити ваші ясні орієнтири, нав’язати вам ризиковану лінію поведінки або підживити ваші таємні темні бажання. Можлива спокуса зрадити свої принципи. Бажано не створювати приводи для підозр і передумови для сварок.

Жінка-Скорпіон

Скорпіони інтуїтивно йдуть вірним шляхом. Саме інтуїція підкаже їм, що краще зволікати, ніж поспішити. Будь-який порив в новому напрямку в цю добу виявиться помилковим. Краще не вступати в переговори: розумніше почекати, поки друга сторона не виступить зі стартовою пропозицією. Не рекомендується вирушати в дорогу (особливо, в далеку подорож). Не варто починати нові дослідження.

Жінка-Стрілець

Стрільцям варто на час заморозити ініціативу: вона або заведе в глухий кут, або призведе до небажаних наслідків. В дану добу нескладно виконувати це завдання і зберігати пасивність — але, можливо, вам доведеться поборотися з напливом емоцій або старою таємною спокусою. Бажано зосередитися на можливих загрозах і проблемах безпеки, сімейних або податкових питаннях.

Жінка-Козоріг

Козорогам важливо вловити емоційну атмосферу, відчути настрій партнера або співрозмовника. Підозрілість, якою відрізняються багато Козорогів, в цей день буде розбавлена чутливістю і високою емпатією, що спростить завдання. І знайомі, і нові люди не проти чимось з вами поділитися, висловити симпатію або стати друзями, налаштовуйтеся на швидку несподівану пропозицію.

Жінка-Водолій

Зірки радять Водоліям приділити увагу своєму здоров’ю, а також подбати про затишний новий побут або про благо близьких людей. Атмосфера, близька до сімейної, в цю добу може скластися навіть в робочому колективі. Важливіше ділових якостей може стати корпоративний дух, сімейність, вміння співпереживати або зберігати загальний секрет. Важливі домашні новини. Зовнішні заходи краще відкласти.

Жінка-Риби

Рибам нескладно підтримувати свій і чужий душевний спокій. Вони перебувають в емоційній єдності зі своїми дітьми і родичами, в чуттєвій гармонії з улюбленим партнером, в ладу зі своїми ідеалами, потребами і звичками. Настрій піднімуть свіжі новини. Багато Риб будуть інтуїтивно передчувати події, заздалегідь вгадувати наміри співрозмовника або близької людини.

You cannot copy content of this page