fbpx

Жіночий гороскоп на 2022 рік: чим він стане особливим для кожної з представниць знаків Зодіаку

Овен

У рік Чорного Водяного Тигра жінки Овни відкриють нові грані свого характеру, поринуть у світ почуттів та зустрінуть чоловіка своєї мрії. У новому 2022 році ви з кожним днем ​​відкриватимете в собі дедалі більше нових рис. Вам захочеться повністю змінити імідж і зайнятися чимось таким, що ви ще ніколи в житті не робили. Ви можете стати абсолютно непередбачуваною навіть для самої себе, і щодня вражатимете оточуючих новими сюрпризами.

Планети в 2022 році забезпечать успіх у стосунках з партнером, або нададуть можливість зустріти чоловіка, з яким вам захочеться мати серйозні стосунки. Управитель року, чорний Водяний Тигр, принесе жінкам Овнам нові знайомства та ділові зв’язки із важливими людьми, а у другій половині року допоможе зміцнити сімейні стосунки. Ви також відкриєте для себе особливі відчуття в близьких стосунках.

Телець

Багато жінок, народжених під сузір’ям Тельця на рік Водяного Тигра, знайдуть свою другу половинку і стануть перед вибором — об’єднувати з ним своє життя чи ні. 2022 для жінок Тельців виявиться знаменним, насамперед, у сфері стосунків. Якщо ви вже довго знаходитесь у пошуках другої половинки, то можете не сумніватися, зараз найкращий час для того, щоб знайти собі пару. Але тільки для цього треба відсунути на другий план своє его та навчитися слухати партнера та йти на компроміси.

Під впливом планет вам і самим захочеться скоріше підкорятися чоловікові, аніж йти врозріз із його думкою. У рік Тигра у вас з’являться сили, щоб подолати будь-які труднощі на шляху створення міцного союзу. У другій половині 2022 року для жінок Тельців настає сприятливий час для заміжжя, шлюб обіцяє стати стабільним та міцним. Найважливіші рішення ви приймете у травні та листопаді. Крім того, цього року можете сміливо планувати романтичні подорожі вдвох, найкращий період із січня по березень. Лютий принесе багато роботи і, як наслідок, кар’єрне зростання. Подбайте також про свою матеріальну базу, не відмовляйтеся від підробітку.

Близнюки

Жінки Близнюки у 2022 році відчують смак свободи і багато хто з них захоче пізнати світ у його незвіданих ще проявах. 2022 рік Чорного Водяного Тигра буде для жінок Близнюків різноманітним та цікавим. У першому півріччі він принесе почуття свободи, оптимізм, бажання пізнавати світ. Але зірки попереджають, щоб ви виявляли більше свідомості, зайві амбіції та егоїзм не підуть вам на користь.

На початку року нерозділене кохання може зіпсувати вам романтичний настрій, але влітку і на початку осені зірки можуть допомогти відшукати нареченого. Роботи на рік Тигра у жінок Близнюків теж додасться, але має шанс чудово впоратися — треба тільки не побоятися і взяти на себе відповідальність. У середині літа фінансові успіхи можуть закрутити голову, і ви почнете витрачати гроші необдумано. Гороскоп радить не купувати предмети розкоші.

Рак

У першому півріччі виявляйте турботу про себе та про оточуючих. Вам належить вирішити низку фундаментальних життєвих питань. У другому півріччі займіться зміцненням свого матеріального становища. Взимку 2022 року у жінок-Раків з’явиться можливість багато чого виправити у партнерських стосунках. Стримайте амбіції і дозвольте любові правити бал.

Навесні приділіть увагу вирішенню найважливіших життєвих завдань. Визначтеся, що вам насправді потрібно. Виявіть більше дипломатії у партнерських стосунках. Літо присвятіть самореалізації. Сміливі кроки та оптимізм допоможуть вам розширити ваші фінансові потоки, зміцнити свої позиції на службі. Восени шквал успіхів може викликати запаморочення, зберігайте розсудливість. Завоювання у робочій сфері постарайтеся гармонійно поєднувати зі зміцненням сімейного вогнища.

Лев

Жінки Леви у 2022 році навчиться довіряти мудрості всього, що відбувається, і виявляти справжню жіночу природу. У рік Тигра ви відчуєте у прагненні до незалежності та стабільного матеріального становища. У відносинах з близькими родичами вам належить розставити всі точки над надавши кожному право на особистий простір.

Планети у 2022 році значно підвищать значення творчості та натхнення у вашому житті. Вони також забезпечать вам успіх у сердечних справах. Юпітер у Рибах, де він перебуватиме до середини травня, сприятиме ефективному відпочинку та збільшеному інтересу до психології та мистецтва. З червня по жовтень, перемістившись на знак Овна, Юпітер забезпечить вам особисту удачу та симпатії оточуючих. Завдяки його впливу, ви вигідно зміните ваш імідж.

Чорний Місяць, перебуваючи в сузір’ї Раку з квітня і до кінця 2022 року, спробує вас провокувати на нерозумні вчинки: підозрілість, невпевненість у собі чи непомірна зарозумілість — це його підступи. Закличте на допомогу властиві вам шляхетність та етичність.

Діва

У новому 2022 році Діви зможуть розпрощатися зі своїми страхами та комплексами, розкрити у собі творчий потенціал. Під впливом планет ви можете перетворитися на романтичну даму, яка прагне незвичайних вражень у стосунках, любовних романів та темпераментних сварок. У березні дозвольте собі приймати знаки уваги від чоловіків і бути веденою у колі подруг та знайомих. У квітні ваш магнетизм у спілкуванні проявиться на повну силу, викликаючи ревнощі з боку партнера.

Наприкінці весни непередбачені витрати на розваги та різні форс-мажорні обставини можуть значно витратити ваші матеріальні запаси. З середини літа вам все частіше хочеться побути наодинці з власними думками. Не соромтеся говорити людям, що вам потрібно бути самій. Цей час краще використовувати собі, виконання своїх глибоко особистих бажань.

Терези

У новому році жінки Терези будуть зайняті пошуком себе і того, хто зможе бути надійним помічником у всіх починаннях. Вам доведеться змінити свій образ ніжної і чарівної дами, готової все зрозуміти і пробачити, аби уникнути сварок. У 2022 році у вас є зовсім інші завдання. і бути добренькою для всіх не одна з них. Можливо, ви вже давно про це мріяли, але не хотіли собі в цьому зізнатися. Завдяки впливу планет у вас вистачить енергії для кардинальних змін у житті.

Перше півріччя буде більш насиченим подіями. що вимагають відваги, рішучості та мудрості, великодушності та жорсткості. Вам буде дуже важлива підтримка батьків, родини, коханого, друзів. З червня по листопад ви активно вивчатимете ту професію, про яку колись мріяли. Це може бути напрямок, пов’язаний із мистецтвом, розвагами, фотографією, психологією.

За підтримки Сатурна вам вдасться стати більш економною у господарстві, розсудливою у витратах, мотивованою у діях, систематичною у роботі та дисциплінованою у всьому. Саме ці якості на даному етапі допоможуть набути добробуту та поваги.

Скорпіон

У рік Водяного Тигра жінки народжені під сузір’ям Скорпіона нарешті повірять у свої можливості і знайдуть джерело своєї внутрішньої сили. У новому 2022 році контактність та винахідливість стануть для жінок Скорпіонів вагомим козирем. Крім того, розташування планет додасть вам серйозності, а вашим справам – глибини. Деяка емоційна затисненість може створювати у оточуючих спотворене враження про ваші почуття.

З середини лютого вам необхідно буде почати ставитися до життя філософськи переключитися на філософське світосприйняття. Юпітер у першому півріччі надихне вас на навчання, розширення крутості своїх інтересів, на поглиблення в духовну тематику, покращить ваш контакт із дітьми.

Марс, перебуваючи в Овні з кінця травня до початку липня, стикатиме вас з обставинами таємної ворожості, інтриг. Це може стати причиною вашої дратівливості, скритності. Просто постарайтеся більше займатися суспільно корисною діяльністю, мистецтвом, особистим духовним зростанням. У другому півріччі планети принесе вам благополуччя та процвітання.

Стрілець

Жінки Стрільці у 2022 році змінять своє ставлення до любові та близьких, оновлять сферу інтересів та спосіб життя. У новому році планети зроблять суспільне життя основним пріоритетом жінок Стрільців. Благотворний вплив Юпітера, вашої планети управителя, ви відчуєте по зміцнілому духу і зосередженості і впевненості в собі, що з’явилися. Завдяки їм ви зможете подолати свої страхи, здобути віру у вищі сили.

У першій половині 2022 року зірки допоможуть ставитись до життєвих негараздів з гумором і надихнуть вас на вирішення нагальних завдань. Однак важливо дбайливо витрачати енергію, не переоцінюючи свої реальні можливості. У другій половині року планети забезпечать жінкам Стрільцям успіх у всьому новому, незвіданому, у сферах, які допоможуть вам розвиватися. Вони підтримають вашу потребу довести,

Козеріг

Жінки Козероги на рік Тигра шукатимуть золоту середину між будинком та кар’єрою, а допоможе їм у цьому особиста відповідальність. У 2022 році Плутон продовжує свою ходу за вашим сонячним знаком, тим самим періодично привносячи до вашого життя зміни. Якщо ви не бажаєте, щоб життєві обставини ламали ваш характер, починайте змінюватися самі. Події з березня по травень 2022 року травня можуть бути як руйнівною рисою, так і творчою. Вони вимагатимуть від вас особистої активності, ініціативи, сміливості, самовідданості та граничної напруги сил.

Перечекати цей тайфун подій в затишному місці не вдасться. Період ретроградності Сатурна з червня до жовтня дозволить вам переглянути свої погляди на самовираження. Можуть виникнути ситуації, коли ваші ідеї та пропозиції не будуть сприйняті так, як вам хотілося б. Не поспішайте засмучуватися, чекайте свого часу. Навесні навчитеся відчувати потрібний момент.

Водолій

Жінки знаку Водолій у 2022 році будуть прагнути і туди, де ще ніколи не були, і допомагатимуть тим, хто потребує допомоги. У рік Тигра під впливом планет ваше внутрішнє прагнення незалежності вимагатиме повної свободи, рішуче відкидаючи будь-який примус і прийняття він будь-яких зобов’язань. У той же час позбутися відповідальності повністю вам не вдасться, оскільки Сатурн, який знаходиться весь 2022 рік у вашому знаку, може покарати “неслухняних” втратою посади або урізанням зарплати.

Постарайтеся організувати собі на цей рік якнайбільше поїздок. Спілкування, нові знайомства і мандри світом з березня по травень допоможуть вийти на більш високий рівень життя, у тому числі й фінансово. Друга половина літа і початок осені — час, коли змінюватиметься ваш погляд на романтичні стосунки, любов таємні зв’язки та офіційний шлюб. У жовтні жінки Водолії стану більш впевненими у собі, готовими піти на ризик. Наприкінці року планети сприятимуть вашому успішному просуванню в соціумі завдяки партнерам по бізнесу, шлюбу, через контакти з вищими особами.

Риби

Жінки-Риби на рік Тигра оберуть своєю стратегією вміння підлаштовуватися під обставини, спираючись на свою інтуїцію. Внутрішній голос і сни стануть кращими порадниками, ніж логіка. Планети заохочуватимуть вас до пошуку не побитих шляхів вирішення проблем, сміливих дій та трансформації світогляду. У 2022 році зірки нагородять вас працьовитістю, честолюбством та допоможуть підвищити професійний рівень. Вони навчить ретельно готуватися до далеких поїздок, виявить у вас чудеса передбачливості.

У першому півріччі ви зумієте виявити свої творчі здібності в різних сферах, а артистизм і грайливість допоможуть вам досягти симпатій оточуючих. Любовні пригоди дозволять вам відчути смак життя. У другій половині року Тигра ви довго радитиметеся з друзями по якихось дрібницях, то бездумно діяти, підкоряючись імпульсу. Тому найважливіші рішення краще приймати або в парі з надійною людиною, або відкласти їх на кінець року. З кінця липня більше уваги вимагатиме робота. Виявіть розсудливість та об’єктивність до службових обов’язків. з’являться бажаючі скористатися вашим альтруїзмом, ентузіазмом та довірою.

You cannot copy content of this page