fbpx

Жіночий гороскоп на 2022 рік: у представниць усіх знаків буде багато періодів підвищеної чутливості та дратівливості

Жінки здебільшого досить прагматичні, тому астрологи радять їм ознайомитись із гороскопом на 2022 рік. Це допоможе залишатися на гребені хвилі і досягати поставленої мети швидше.

Рік обіцяє бути непростим. Зараз поки що не зрозуміло, кого треба в цьому звинувачувати — планети чи Тигра. Одне зрозуміло точно: у жінок усіх знаків буде багато періодів підвищеної чутливості та дратівливості.

Жінка-Овен

Нічні світила на початку року підтримають представниць цього знаку у багатьох починаннях, а це означає, що для Овнів настає вдалий час, щоб втілити свої найсміливіші бажання.

У матеріальному плані успіх можливий, але просто він не прийде. Потрібно буде більше працювати. Перша половина року обіцяє благополуччя, але потім буде трохи складніше досягати свого, особливо у сфері кохання та стосунків.

Саме тому з червні краще зробити акцент на сім’ї та спілкуванні з другою половинкою. Перед початком нових стосунків варто завжди перевіряти сумісність.

Жінка-Телець

Прекрасні Тельці мають непростий характер, тому їх часто вносять до списку самотніх жінок за знаком Зодіаку. У 2022 році обов’язково знайдеться чоловік, який зможе прийняти їх такими, якими вони є.

Жінкам-Тільцям астрологи радять частіше тішити себе свіжими враженнями. Рутина пригнічуватиме, особливо пізно восени та взимку, коли за вікном сірість і холод. Справи і робота можуть забуксувати на початку року, але турбуватися через це не потрібно. Важливо часом довіряти долі шлях свого розвитку.

Жінка-Близнюки

2022 року буде чимало труднощів. Близнюкам прекрасної статі важливо пам’ятати, що якщо щось не виходить, це говорить лише про одне: Всесвіт знайшов інший, найкращий спосіб все влаштувати так, як того бажають ці жінки.

Ключем, що відчиняє двері у світле майбутнє, стане помірна самостійність. Представницям цього знаку не варто брати на себе всі турботи. Набагато розумніше буде просто слідувати за основними цілями.

Не варто боятися іноді просити про допомогу близьких. Якщо раптом розпочнеться чорна смуга у січні-лютому, корисні поради допоможуть із неї вийти.

Жінка-Рак

На цих жінок чекають великі успіхи у всіх сферах життя, але ближче до початку літа. Наприкінці зими та першій половині весни буде ідеальний час для праці, турбот, побутових справ. У цей час не буде жодної ретроградної планети, що допоможе Ракам вибратися з фінансової ями та знайти кохання.

Влітку краще приділяти увагу дрібним радощам життя. Вони піднімуть самооцінку. Не треба боятися нових знайомств. Цей рік подарує багатьом жінкам цього знаку вірного супутника.

Жінка-Лев

Жінок цього знаку чекають великі успіхи у коханні, справах, роботі та бізнесі, але тільки в тому випадку, якщо вони частіше сподіватимуться лише на себе. Від оточуючих людей може виходити багато негативної енергії.

Друга половина року вимагатиме від жінок-Левів найбільшої активності. Не треба боятися, що зусилля не окупляться або пропадуть задарма. Можуть виникнути непрості ситуації, з яких вибратися без сторонньої допомоги не вдасться.

Жінка-Діва

Астрологи рекомендують прекрасним Дівам не звалювати на себе вирішення чужих проблем, навіть якщо дуже хочеться допомогти. Можливо, Дівам самим доведеться вдаватися до прохань про допомогу. Друзі та родичі охоче підуть назустріч, особливо восени.

У коханні Дівам доведеться зустрітися з потужним опором з боку недоброзичливців і ворогів. Багато хто з таких людей діяти потай.

Жінка-Терези

Терезам прекрасної статі астрологи наполегливо радять якомога рідше спілкуватися з представниками мстивих знаків Зодіаку. Не треба мати справ із такими людьми. Краще мінімізувати спілкування та будь-які контакти з ними, не розповідати їм про свої амбіції, цілі та плани на майбутнє.

Планети подарують прекрасним Терезам квиток у нове життя. Потрібно лише не пропустити щасливий знак у потоці проблем та турбот. Початок року сприятливий для самоаналізу, планування та неспішних справ. Щоб успіх не залишав цих жінок, їм варто позбутися неприємних спогадів.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам вдаватиметься виконувати задумане, але на заваді можуть зустрічатися невеликі проблеми, які почнуть гальмувати рух на щастя. Згідно з астрологічним прогнозом, 2022 рік жінки цього знаку ризикують провести в гонитві за уявним ідеалом.

Не варто орієнтуватися на чужу думку та моду. Якщо забути про свою думку, можна опинитися в неправильному місці, в оточенні неправильних людей. Потрібно найчастіше слухати внутрішній голос.

Жінка-Стрілець

Жінкам цього знаку варто з перших днів 2022 року програмувати своє мислення на краще життя. Якщо цього не робити, виконання бажань та досягнення найкращих результатів у справах відбуватиметься повільніше. На початку року прекрасним Стрільцям знадобиться вміння контролювати емоції.

Не виключено, що у січні, лютому та жовтні на них зваляться невирішені питання та проблеми. Це зіб’є їх із ніг і позбавить оптимізму. На представниць цього знаку чекають великі та приємні зміни, але для цього доведеться навчитися дивитися на життя не через лаштунки, а зі сцени.

Жінка-Козеріг

Спочатку буде складно, але в силах цих жінок зробити 2022 рік щасливішим. Навіть якщо здасться, що успіх став недосяжним, Козерогам варто не втрачати віри в краще. Астрологи пропонують на початку року провести ревізію і позбутися зайвих речей, різного мотлоху, а також від токсичних стосунків, що зжили себе.

Набридла робота теж має вирушити на звалище. Великою проблемою у коханні стануть стереотипи. Настав час перестати думати про те, хто кому що винен.

Жінка-Водолій

Представниці цього повітряного знаку у 2022 році будуть на порозі дуже приємних змін та подій. Можливо, це зустріч із цікавою людиною, нова робота, подорож чи важлива покупка. Потрібно більше часу присвячувати організаційним питанням.

Водоліям обов’язково посміхнеться успіх, тому можна сміливо експериментувати. Якщо здасться, що успіх відвернувся, значить, на те є певні причини. У спілкуванні з людьми найкраще наголосити на гуморі, чуйності, ніжності і прагненні надати допомогу.

Жінка-Риби

2022 року на жінок, народжених під егідою Риб, звалиться чимало проблем. Тверезий розрахунок та інтуїція – найкращі помічники, але навіть їх буде часом недостатньо, щоб упоратися з усім, що приготували їм зірки.

Астрологи радять представницям даного знаку стати поступливішими і добродушнішими. Показна суворість та холодність може зіграти проти них, особливо в амурній сфері. Також у 2022 році буде дуже потужне інформаційне тло, тому важливо періодично проводити чищення інформаційного поля.

You cannot copy content of this page