Жіночий гороскоп на 2022 рік: в яких сферах жінок різних знаків чекають перемоги, а в яких – розчарування

2022 рік для представниць прекрасної статі буде досить сприятливим.

В першу чергу астрологи відзначають, що планети і зірки, як і головний символ цього року – Водяний Тигр, не проти нових знайомств і пошуків чоловіка мрії. З іншого боку, нічні світила дуже хочуть, щоб жінки стали вибірковими і обережними.

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам астрологи радять навчитися читати знаки долі, тому що зірки і планети постійно будуть посилати їм підказки. За допомогою цих підказок буде набагато простіше зрозуміти, в якому напрямку варто далі рухатися. Нічні світила на стороні жінок-Овнів. Вони допоможуть їм стати успішніше в роботі і в бізнесі. Їх чекають великі прибутки, вдала зміна роботи і, можливо, відкриття нового бізнесу. Друга половина року прекрасно буде підходити для відряджень, зміни прописки і місця проживання, покупки квартир і будинків.

Жінка-Телець

У 2022 році Тельці прекрасної статі зможуть підкорити будь-які вершини і досягти успіху в будь-якій справі. Для цього їм необхідно віддавати себе повністю тій сфері, яку вони оберуть для себе найголовнішою. Удача буде з ними майже завжди, а ось енергії в деякі періоди року може не вистачати. Жінки-Тельці будуть в ударі, тому їм важливо планувати всі справи заздалегідь. Їм вистачить мотивації і енергії для кардинальної зміни обстановки.

Жінка-Близнюки

Жінкам даного знаку в першій половині року вдасться зміцнити стосунки з коханим чоловіком, батьками і родичами. Починаючи з червня можна буде покладатися на перевірених людей. Вони зможуть вказати вірний шлях у житті, протягнути руку допомоги в скрутну хвилину, дати правильну пораду в складній ситуації. Літо і осінь жінкам-Близнюкам краще не проводити на самоті. Успіх буде залежати від уміння діяти спільно.

Жінка-Рак

Початок року для жінок цього знаку буде не найприємнішим, але вже до кінця лютого все нормалізується, оскільки зірки і планети активізуються. Це допоможе прекрасним Ракам відкрити чакри, наповнитися упевненістю і внутрішньою красою. Весна ідеально підійде для пошуків другої половинки, а літо – для фінансової активності і старанної роботи. Восени Раки жіночої статі можуть зустрітися з непоступливістю і агресією з боку оточуючих. Це нормально, враховуючи специфіку даної пори року і поведінки планет.

Жінка-Лев

У жінок цього знаку очікується досить мінливий рік, але не варто переживати, адже в періоди великого успіху і гарного настрою їм вдасться зробити щось дуже важливе для себе і своєї сім’ї. В останній місяць весни і в жовтні-листопаді Левам потрібно бути гранично обережними. У спілкуванні з оточуючими варто пам’ятати, що перше враження про людину в 2022 році буде найправильнішим. В цьому плані сміливо можна прислухатися до інтуїції. Вона Левів навряд чи обдурить.

Жінка-Діва

Діва – один з трьох знаків Зодіаку, з якими дуже важко в шлюбі. Жінки цього знаку в 2022 році повинні прагнути до компромісів і не тиснути зайвий раз на свого обранця. Зірки зроблять цих жінок трохи менш жорсткими і ще більш економними, ніж вони є. Економія на межі з жадібністю може набриднути другій половинці і вивести з себе родичів. Астрологи радять жінкам-Дівам ставитися до грошей трохи простіше. Якщо нав’язувати свою думку близьким і коханому чоловікові, безтурботність буде порушена спорами.

Жінка-Терези

Терезам в цьому році доведеться зустріти на своєму шляху деякі труднощі. Вони зможуть подолати будь-які перепони, але для цього їм доведеться витратити величезну кількість сил і енергії. Також перед цими жінками взимку і навесні можуть вставати складні дилеми. Щоб зробити правильний вибір, їм доведеться радитися з близькими. Кращий час для відпустки – середина літа і початок осені.

Жінка-Скорпіон

Жінкам цього знаку в 2022 році необхідно позбутися від шкідливих звичок, які руйнують життя. Зірки і планети допоможуть їм стати краще, набути впевненості і силу волі. Перше, про що варто пам’ятати всім представницям цього знаку, – будь-які проблеми можна вирішити. Зірки і планети не будуть зіштовхувати Скорпіонів з тими завданнями, які не мають рішення. Головне завдання – зберігати оптимістичний настрій і незворушність в будь-якій ситуації. В кінцевому підсумку жінки цього знаку отримають те, про що мріють.

Жінка-Стрілець

Стрільцям необхідно навчитися визначати людей з поганою енергетикою. В ідеалі розвинути в собі максимальну самостійність і досягти самодостатності. Нічні світила допоможуть прекрасним Стрільцям зробити все можливе, щоб ті змогли стати сильніше. Астрологи радять цим жінкам нічого не втрачати в 2022 році – втрачене вже ніколи не повернеться. Це стосується не тільки матеріальних речей, а й стосунків.

Жінка-Козеріг

Жінкам цього знаку варто частіше займатися енергетичним чищенням будинку, особливо в складні і несприятливі періоди – наприклад, в січні, березні, серпні та грудні. Також астрологи рекомендують не забувати про те, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. У 2022 році жінкам цього знаку доведеться багато працювати для того, щоб заробляти повагу, гроші, отримувати любов. Неробство буде коштувати Козерогам щастя, а будь-які витрачені зусилля принесуть свої дивіденди. Зміцнити удачу на початку року допоможе зміна стилю і зовнішності.

Жінка-Водолій

Прекрасним Водоліям 2022 рік принесе багато фінансової удачі. Також ці дами можуть зустріти на своєму шляху багатого і успішного чоловіка. Всім, хто перебуває у стосунках, вдасться зміцнити їх. Не виключено, що на шляху з’являться і труднощі, неприємні люди. Астрологи повідомляють, що всі найголовніші труднощі очікують жінок цього знаку лише на початку року. Решта часу буде яскравим і позитивним.

Жінка-Риби

Літо 2022 року досить динамічним і не в усьому приємним. З іншого боку, будуть і позитивні періоди – зима і весна. У ці відрізки часу Риб буде чекати велика удача в любові і фінансовій сфері. Можна буде зайнятися тим, що вони давно відкладали. Також можна буде знайти для себе нове заняття. Зима і весна чудово підійдуть для відпочинку, зміни обстановки, пошуків нових захоплень і всебічної роботи над собою.