fbpx

Жіночий гороскоп на 24 квітня: кому слід бути обережними, а кому ризикувати і заводити нові знайомства

Овен

Основну частину цього дня Овни можуть присвятити рутині, а також спробам більш детально вникнути в деталі обстановки і в тонкощі нових завдань. Відповідний момент для пробних ремонтних і лікувальних маніпуляцій. Увечері не завадить дипломатичність, важливо з самого початку узгодити свої дії з чужими потребами. Залежно від ситуації, знадобляться навички ділової, сімейної або подружньої дипломатії.

Телець

Поки не настав вечір, Тельці можуть спокійно займатися потрібними їм справами і паралельно підтримувати приємні корисні контакти. В цей час краще не змінювати фокус інтересів і розвивати вже взятий напрямок. До кінця дня трохи змістяться акценти і зміниться розклад ролей, в починаннях виникнуть дрібні перешкоди. Можливі локальні конфлікти на старті нової справи і проблеми з отриманням сервісу.

Близнюки

Близнюкам краще відмовитися від поспіху на користь ретельності. Важливо довести до кінця рутинні домашні та службові процедури, завершити на хорошій ноті розмову або дослідження. Не варто нехтувати здоров’ям, дієтою. Спроба прискорити події безглузда: по-перше, зміни настануть лише в кінці дня, а по-друге, навіть ідеальний план стартує з якогось ускладнення, яке і зіпсує вечір.

Рак

Ракам вселить надію рівний хід подій вранці і вдень. Це гарний час для пошуку додаткових даних, нескладної рутини і підготовки до нових справ. Увечері не зашкодить стриманість, так як ймовірне роздратування у відповідь на домашню обстановку або чужу поведінку. Ваші ініціативи або агресивні реакції у відповідь можуть спровокувати загострення призабутої неприязні і новий виток давньої конкуренції.

Лев

Зірки радять Левам займатися матеріальними, господарськими або медичними аспектами своїх планів. При цьому не витрачати сили і ресурси «під нуль»: ввечері можлива термінова справа або бар’єр, що забирає енергію. Не виключено, що замість вечірнього відпочинку, корисної бесіди або приємної прогулянки вам доведеться розчищати шлях, робити вибір, усувати поломку, недоробку або непорозуміння.

Діва

До настання вечора Дівам бажано закінчити важливі переговори, зробити заплановані насущні покупки і залагодити поточні особисті справи. У денний час буде нескладно вести природний спосіб життя, дотримуватися персональної дієти і балувати себе приємними дрібницями. Вечір порушить комфорт, може принести термінові витрати, клопоти і конфлікт інтересів. Зросте ризик збитку, порушення угод.

Терези

У цю добу Терезам невигідно втручатися в хід подій. Не час кидати виклик, провокувати, вступати в переговори. Будь-який крок небезпечніший ввечері, через загальне зростання конфліктності. Не виключено, що шальки терезів штовхнете ви самі, вирішивши, що це безпечно. Можлива суперечка з сім’єю, партнером або начальством. Поповниться список взаємних образ і претензій. Зросте ризик стресу, травми, збитку, осічки.

Скорпіон

Скорпіонам краще не зволікати з підтримкою корисних і приємних зв’язків (особливо, важливих для майбутнього). І особисті, і ділові зустрічі варто завершити до вечора, а ключові теми обговорити ще з ранку. Увечері стане небезпечно укладати договір і вирушати в дорогу, можливі юридичні непорозуміння. Небажано відстоювати свої права, шукати партнерів, відкривати бізнес, обмінюватися послугами.

Стрілець

Стрільцям не варто нехтувати ретельною підготовкою до будь-якої нової справи (особливо, якщо вона планується вже на сьогоднішній вечір). Потрібна підстраховка і запасний шлях для маневру: не виключений неприємний сюрприз, матеріальний збиток, зрив зустрічі. Вразливим Стрільцям не завадить емоційна “подушка безпеки”, так як можлива досада, образа, може спрацювати забутий тригер тривоги.

Козоріг

Поки не настав вечір, Козороги можуть поповнити знання або підтримати корисні зв’язки. Також, їм не завадить відпочинок: в кінці дня зросте ризик зіткнення інтересів, сімейного, ділового або правового конфлікту. Небезпечно реагувати на провокації. Небажано реанімувати стару суперечку або конкуренцію, де ви свідомо вразливі і втрачаєте більше всіх. Не варто укладати договір, особливо, про житло.

Водолій

Водоліям не варто упускати нюанси: недбалість може зіграти фатальну роль. Зірки радять ще з ранку уточнити потрібну інформацію, узгодити деталі, запастися необхідними дрібницями в дорогу або корисними аксесуарами для роботи. Упущення дадуть знати про себе в кінці дня. Якщо ви або ваші помічники проявили недбалість, навіть в ідеальному плані чекає заминка (поломка, нездужання, правовий інцидент).

Риби

На Риб діє розслаблююча гармонія відносин (вдалий діалог, приємна зустріч). Зірки радять зберегти пасивний настрій до кінця дня. Піддавшись спокусі перейти від слів до дії й одразу кинувшись в бій, легко зіткнутися зі злим роком і зайвими ризиками. Якщо предмет договору не є хвилинним і терміновим, у ваших інтересах почекати з його реалізацією місяць або навіть рік.

You cannot copy content of this page