fbpx

Жіночий гороскоп на 3 квітня: день подарує нові знайомства, а комусь і випробування на міцність

Жінка-Овен

На цей день Жінкам-Овнам краще не будувати точних планів. Ранок почнеться з загадки, затримки або глухого кута. До вечора ситуація стане яснішою, але вам доведеться заново зважити варіанти, уточнити стратегію, аргументи і особисті переваги. Має сенс відкласти цільову поїздку, угоду, знайомство, включення в навчальний процес або в діалог: можлива марна трата сил, скасування, перенесення або перегляд заходу.

Жінки-Телець

Жінкам-Тельцям краще почекати другої половини дня: в цей час до них повернеться їх природний практицизм, знімуться уявні бар’єри, знайдеться відповідь на питання. Якщо відповіді немає або шлях закритий, це вірний знак того, що в сюжеті пора ставити крапку або робити різкий розворот. Після відсікання помилкових шляхів, вашим головним завданням стане не потрапити в пастку, особливо, любовну, юридичну або фінансову.

Жінки-Близнюки

Жінкам-Близнюкам важливо витримати паузу в справах і в активному спілкуванні. Бажано відкласти наради, заяви, візити, роботу з документами, а також будь-який вихід на нові рубежі (підвищення на посаді, розширення бізнесу, зміну групи або партнера, перехід до іншої схеми зайнятості або тренувань). Вранці не завадить чистка архівів. Увечері корисно порівняти доступні варіанти стратегій на майбутнє.

Жінки-Рак

Прекрасній половині людства з Раків доведеться почати день з простої рутини. Можливий глухий кут, марна суєта, помилкове очікування. Після полудня пора згадати про дипломатичність, так як ключовим завданням стане баланс інтересів або поєднання стратегій. Може знадобитися професійний, партнерський, шлюбний або правовий компроміс, зважений естетичний або фінансовий вибір. Потрібна пауза на вивчення варіантів, документів.

Жінка-Лев

До полудня Жінки-Леви можуть дозволити собі вільний режим. У другій половині дня добре зайнятися організаційними питаннями: переоцінити фронт робіт, зробити вибір, уточнити пріоритети, примирити особисті смаки із зовнішніми правилами, професійними або медичними приписами. Головне правило дня — уникати передчасної суєти, не поспішати з відправкою в дорогу, початком діалогу, розкриттям секрету.

Жінка-Діва

Красуням Дівам не варто рватися в бій, ні в якому сенсі: успіх будь-якого пориву вкрай сумнівний. Ранок краще провести вдома або в спокійній обстановці. Найбільш конструктивний період настане після полудня, але стрімкий прогрес в задуманій справі виявиться під питанням. Якщо ви або оточуючі опинилися перед вибором, життя підкаже оригінальне, дотепне і, водночас, практичне рішення.

Жінка-Терези

Для прекрасних жінок-Терезів день почнеться з питання. Не виключено, що відповіді не буде. У другій половині дня важливий сімейний, партнерський або діловий компроміс. Не врівноваживши свої смаки з чужими, буде складно ділити права або доходи, облаштовувати спільний побут і загальну територію. Краще не вирушати в цю добу в дорогу, не підписувати угод. Небажано купувати косметику і предмети комфорту в будинок.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам варто дотримуватися деяких обмежень: не вирушати в дорогу, не включатися в переговори, в навчальні та інші інформаційні цикли. Вранці шкідлива недбалість в грошових справах, велика ймовірність обману, пропажі, непорозуміння. Краще відкласти угоди і платежі. Друга половина дня вдала, якщо ви приймете правила гри і вирішите запропоновану головоломку. Вам допоможе доля або друг.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям не варто починати день з активного спілкування, суєти та інтенсивної інтелектуальної роботи: підведе неуважність або низький тонус, можливе закриття доріг і відсутність потрібних людей. Друга половина дня поставить акцент на матеріальному: доході, платоспроможності, назрілих корисних оновленнях. Можливе нестандартне придбання. Перед купівлею-продажем або обміном важливо зважити варіанти.

Жінка-Козоріг

Для Жінок-Козорогів день почнеться з невизначеності, можлива залежність від обставин або самопочуття. До полудня потрібно прийти в форму: має бути неординарний вибір, оновлення. В особистих питаннях ви можете спиратися на свій смак, а ось у відносинах важливіше знайти золоту середину. Знайшовши гарне рішення, не поспішайте втілювати його в життя: попереду узгодження думок (наприклад, по дизайну, бюджету).

Жінка-Водолій

Жінок-Водоліям цей день несе дрібні розчарування і тимчасове обмеження можливостей. Щоб уникнути ілюзій і прикрощів, варто скоротити спілкування і не покладатися на сумнівні канали інформації. Краще скасувати збори, поїздку, угоду, зустріч. Вийти на час з гри багатьох Водоліїв спонукає об’єктивна причина: профілактика хвороби, професійна необхідність, назріле домашнє оновлення.

Жінка-Риби

Жінок-Рибам варто скоротити контакти до мінімуму. Спроба розмови не дасть результату, може стати безглуздою тратою енергії і створити ілюзію вашої слабкості. Зірки радять відкласти будь-які починання (особливо ті, що пов’язані з інтелектуальною роботою, комунікаціями, навчанням і роз’їздами). Друга половина дня конструктивніша першої: можна провести експеримент, оновити звичний арсенал.

You cannot copy content of this page