fbpx

Жіночий гороскоп на 5 квітня: відкладіть важливі справи на вечір і насолоджуйтеся подихом весни

Жінка-Овен

Багатообіцяючі приємні перспективи чекають жінок-Овнів ближче до вечора: відкриються потрібні шляхи, складуться майже ідеальні умови для продовження особистих справ і участі в колективних проєктах. Щоб не розтратити енергію ще в першій половині дня, важливо не піддаватися негативним емоціям, не реагувати бурхливо на зовнішні психологічні подразники і не ставати жертвою власних поганих звичок.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям не варто покладатися на багаторічні надійні прикмети: те, що працювало в минулому, зараз програється з точністю до навпаки. Вранці велика спокуса піддатися звичці і піти знайомим шляхом, але він буде програшним і створить вам більше проблем, ніж удач. Зате ввечері ви зможете витягти пару бонусів навіть з найнесподіванішої ситуації, яка раніше легко повалила б вас в паніку.

Жінка-Близнюки

Активні зрушення чекають жінок-Близнюків ближче до вечора. Якщо скінчилися ідеї або здолали погані передчуття, не підбадьорюйте себе штучно: до кінця дня потрібні двері відкриються самі собою і потік удачі підхопить вас автоматично. Ваші інтереси виявляться пов’язані з чужими, вам не загрожує нудьга, самотність або дефіцит новин. Зірки забезпечать вам моральну підтримку і “охоронну грамоту” в дорозі.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам погано бути одинаками, але і партнерство загрожує (особливо, якщо на нові проблеми союзу накладаються старі). Замість альянсу рівних, ймовірне суперництво, союзник може таємно шкодити. Є ризик потрапити в “капкан, прикритий квітами”. Вихід — знайти групу підтримки, примкнути до відповідної спільноті. Влитися до лав однодумців допоможе вечір. Не варто афішувати свої маневри.

Жінка-Лев

Левицям краще відкласти важливі плани на вечір (і ділові, і романтичні). Вранці прискорити хід подій не дасть обстановка, вас може затягнути неприємна неминуча рутина. Вечір відкриє перспективи, підвищить стресостійкість, допоможе пройти перевірку, взяти бар’єр або підняти особистий рейтинг. Добре освоювати маршрут, дистанційно налагоджувати зв’язок, шукати попутника, учня, наставника, захисника.

Жінка-Діва

Вранці у Дів є час прислухатися до інтуїції і прикинути ступінь ризику. Увечері все вирішить “інструментальна частина”. Можлива складна процедура (іспит, операція). Належить швидко приймати потрібні заходи в нестандартній комбінації. Важливий правильний старт. Зрізати шлях і заощадити ресурс допоможе організованість: варто тримати в порядку техніку і документи, мати інструкції або помічників.

Жінка-Терези

Сьогодні фортуна згадає про Терезів до вечора, саме на цей час їм варто перенести значущі справи і контакти. У першій половині дня проблеми може створити сімейна справа, неналажений побут або стара історія, важливо не дати вивести себе з рівноваги. Вечірні години ідеальні для початку переговорів і спільних стартапів. Добре заздалегідь мати базовий план: це кращий амортизатор в нештатній ситуації.

Жінка-Скорпіон

Вранці жінки-Скорпіони можуть жити минулим, але до вечора вони повинні включитися в реальність. Краще не розмінюватися на дрібниці, а зайнятися сходинкою великого плану (будівництва, реорганізації побуту, розвитку колективного проєкту). День дає багатий арсенал засобів для будь-якого завдання. За справою буде ніколи роздувати сварки. Корисні сюрпризи: вони виявлять базовий порок системи і допоможуть вчасно його усунути.

Жінка-Стрілець

У першій половині дня зірки радять жінкам-Стрільцям залагодити матеріальні проблеми і запастися ресурсами. Це особливо важливо, якщо має бути дорога або велике починання. Вирушати в дорогу, включатися в дискусії і приступати до важливих справ бажано ввечері. Удача чекає вас в будь-якому випадку, але для посилення ефекту не завадить подвоїти розбірливість — наприклад, прискіпливіше підбирати штат, компанію.

Жінка-Козоріг

Жінкам-Козорогам важливо не змішувати справи і емоції. Якщо хочеться “постраждати” або побути на самоті, краще робити це на початку дня. Клопоти варто відкласти на вечір: в цей час буде під рукою потрібна схема або відповідний стимул, прийде актуальна інформація, з’явиться мотив для цільового спілкування, енергія для роботи, азарт для гри. Можливі окремі раптові витрати або повний перегляд бюджету.

Жінка-Водолій

У першій половині дня жінкам-Водоліям краще не прагнути на передній план подій. Це час відпочинку, таємної консолідації ресурсів або внутрішньої боротьби зі своїми вадами. Увечері пора виступати на сцені: з’явиться енергія, почнеться виконання бажань. Багато сюжетів розіграються “як по нотах”, але все ж сюрпризу і хвилювань не уникнути. На щастя, ви стійкі і в будь-якій ситуації збережете рівновагу.

Жінка-Риби

У першій половині дня жінки-Риби можуть залишатися адептами своєї віри, ніяк цього не афішуючи. Але ввечері життя зажадає більш активної позиції: конкретних кроків, доказів. Стане складніше зберігати нейтралітет: чим би ви не зайнялися, ваші слова і дії видадуть ваші справжні переконання. В кінці дня добре працювати в колективі, самовіддано працювати на загальне благо або вболівати за свою команду.

You cannot copy content of this page