fbpx

Жіночий гороскоп на 6 квітня: неминучі сюрпризи і супутні заминки не скасують сьогодні планів

Жінка-Овен

Жінкам-Овнам не варто нервувати через ранковий сюрприз: з будь-якої нештатної біди, включаючи кризу платоспроможності, знайдеться конструктивний вихід. Буде залагоджене бюрократичне, організаційне, професійне або матеріальне питання. Найбільш приємна друга половина дня: можна розраховувати на любовний успіх, моральну підтримку, вдалу знахідку, безперешкодний рух по обраному маршруту.

Жінка-Телець

Для жінок-Тельців цей день почнеться зі зміни планів. Деякі представники знаку зацикляться на специфічному бажанні (сценарії) і захочуть здійснити свій каприз за всяку ціну. Амбітні Тельці замахнуться на супер-мету, яка явно перевищує їх готівкові ресурси. Найбільш оптимальний шлях: віддати перевагу безглуздому штурму неприступної фортеці обхідний маневр і поки зробити те, що можливе тут і зараз.

Жінка-Близнюки

Жінки-Близнюки можуть жваво продовжувати свій шлях. У всякому починанні в них буде прогрес і підтримка. Неминучі сюрпризи і супутні заминки не скасують їх базових планів, скоріше, вони дадуть Близнюкам корисний досвід і наочно продемонструють їм зазор між теорією і практикою. До вечора всі перешкоди будуть зняті, доля дасть “зелене світло”, можна набрати швидкість або надолужити згаяне.

Жінка-Рак

Життя викладає Ракам черговий урок колективізму і показує його очевидну користь в ситуації, що склалася. Багато Раків стануть свідками (або учасниками) великих хвилювань, в масштабі своєї сім’ї, соціального прошарку, країни або світової спільноти. Найменш комфортно в цю добу Ракам-індивідуалістам: вони можуть відчути себе тріскою на бурхливих хвилях під час непередбачуваного шторму.

Жінка-Лев

Зірки радять Левицям залишити надії на повний комфорт, так як є цілі важливіші: оновлення плану, уточнення ключового договору. Рішення цього дня впливають на кар’єру, імідж, статус, шлюбний або інший довгостроковий союз, на вибір професії і друзів. Серед принципових організаційних питань — ідеологічні та фінансові. Вдалі контакти з іноземцями, зі сферою права, освіти і культури.

Жінка-Діва

Дів сьогодні чекає відповідальний момент. Результат подій може вплинути на їх кар’єру або здоров’я, на долю вихованця, на життєвий уклад, на перспективу любові або дружби. Прогноз сприятливий, але маса деталей залежить від особистого професіоналізму — або від майстерності інших людей, старанності персоналу, якості сервісу. Не обійтися без акуратності, дисципліни і володіння передовими технологіями.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам важливо з кимось об’єднати зусилля. Цей день допомагає доброзичливому діалогу, взаємному розвитку, симпатії, підтримці і підстраховці, запрошує до обговорення принципових планів, партнерських програм, виховних і творчих концепцій. Каменем спотикання на шляху благої ідеї може стати матеріальна база: бюджет подорожі, фінансування наукового, рекламного або навчального проєкту.

Жінка-Скорпіон

Для жінок-Скорпіонів сюжети цього дня — школа конструктивного і доброзичливого вирішення проблем в нештатної ситуації. Енергію роздратування, хвилювання або несподіваного конфлікту можна і потрібно перенаправити на конкретну корисну справу — наприклад, на освоєння нових технологій або на перебудову життєвого укладу. У хвилину суперечки є опція “пустити в хід мирну зброю” (товариськість, чарівність, послужливість).

Жінка-Стрілець

Жінка-Стрільці зіткнуться на своєму шляху з технічною або ідеологічною перешкодою. Але непередбачені проблеми з сервісом або групою підтримки їх не збентежать: у Стрільців всюди є друзі, готові кинути їм рятувальний круг. Навіть в незнайомому місці вони зустрінуть потрібних людей і знайдуть з ними спільну мову. Позапланові пригоди не завадять їм фліртувати, вести свою гру, заводити знайомства.

Жінка-Козоріг

Жінкам-Козорогам доведеться почати цей день з корекції планів, наприклад, фінансових. Перебудова ресурсів може бути пов’язана з особистими потребами, з потребами дітей, з творчими або романтичними задумами. Можливо, вам доведеться знайти додаткові кошти на велику покупку або на несподівані примхи. Спроби заощадити зазнають невдачі. Небажано переходити сьогодні в режим суворої дієти.

Жінка-Водолій

Вранці Водоліям потрібне перегрупування і перегляд пріоритетів. Можливий підступний сюрприз ззовні, але багато представників знаку швидше «спіткнуться» об власні недоробки і суперечливі риси свого характеру. Ймовірна домашня проблема, суперечка з сім’єю, колегами або друзями, конфлікт старого і нового (установок, звичок). Владнавши справу, Водолії наберуть темп і рушать назустріч своїй удачі.

Жінка-Риби

Жінки-Риби приймають близько до серця справи своїх друзів, колег, кумирів і духовних братів, мають інтерес до соціального життя. Рибам доведеться діяти за лаштунками або на боці опозиції, їм належить розділити чужі ідеї і морально постраждати за колектив. День відповідальний і насичений, якщо ви залучені у великий проєкт, неважливо, в ролі керівника або рядового бійця.

You cannot copy content of this page