fbpx

Жіночий гороскоп на 9 квітня: сьогодні краще ухилитися від зайвої суєти і роботи на довірі. Будь-яка ініціатива буде помилковою

Жінка-Овен

Жінок-Овнів день заманює в пастку. Він провокує сонливість, дезорієнтацію, неуважність, низький тонус. Не завжди доступні друзі і надійні сервіси, а випадкові попутники не викличуть довіри. Сумнівні ініціативи: легко потрапити в залежність, почати з помилкового кроку, не помітити інтригу у себе за спиною. Непродуктивні і небезпечні поїздки. Шкідливі алкоголь і седативні засоби (особливо, за кермом).

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям краще скасувати угоди і відкласти важливі плани. У цю добу великий ризик збитків, пропаж, витоку коштів через недбалість і обман. Хтось може скористатися вашим залежним статусом або старою дружбою з вами, щоб запропонувати вам сумнівну послугу. Загальний збіг обставин не сприяє ясності і впевненості. Хвилинні помилки і слабкості цього дня погано впливають на майбутнє.

Жінка-Близнюки

Жінки-Близнюки вразливі, дезорієнтовані і не завжди бачать, звідки їм чекати удару. Є ризик зіткнутися із завуальованою агресією, шкідництвом або підступною інтригою — але зірки попереджають, що своїм головним ворогом все ж можете бути ви самі. Постарайтеся контролювати свої імпульси, уникати сумнівних і провокуючих ситуацій, виключити приймання алкоголю і сильнодіючих ліків.

Жінка-Рак

Зірки не радять жінкам-Ракам втілювати свої мрії в реальність: прикрі спотворення і розчарування, якими буде супроводжуватися виконання бажання, зведуть нанівець радість від його реалізації. Не варто шукати в цей день роботу, напарника, попутника, потрібний сервіс, вирушати в дорогу або розвивати бізнес за кордоном: легко зіткнутися з ненадійною людиною або послугою сумнівної якості.

Жінка-Лев

Жінкам-Левам варто пам’ятати, що всі починання цього дня сповнені вразливостей. Не варто співпрацювати з випадковими людьми: велика ймовірність обману, осічки. Також, зірки радять уникати співпраці з друзями, включаючи зарубіжних та іногородніх: дружба може бути уявною і разом з душевним розчаруванням принести практичні проблеми (поломку, зрив угоди, ризики в дорозі, витік даних або коштів).

Жінка-Діва

Цей день, як і попередній, жінкам-Дівам краще провести в режимі підвищеної обережності. Не варто шкодувати про уявні вигоди і втрачені шанси: сьогодні через свою відмову ви не тільки нічого не втрачаєте, але і вдало позбавляєте себе від неприємностей. Не поспішайте реагувати на провокаційні маневри: вам доведеться прийняти нав’язані правила гри, велика ймовірність заплутатися в розставлених мережах.

Жінка-Терези

Зірки радять жінкам-Терезам знизити вимоги до партнерів, помічників і сервісів. Зростає ймовірність зіткнутися з чужою слабкістю, недбалістю, відсутністю, помилкою, непорозумінням в ході обслуговування, лікування, супроводу або виконання обіцянок. Не найкращий момент для підбору штату, персоналу. Уразливі вихованці, не варто піддавати їх перевантаженням і небезпечним процедурам, брати в дорогу.

Жінка-Скорпіон

Жінки-Скорпіони ризикують заплутатися в сітках, які самі собі розставили. Якщо ви потрапили в пастку ненавмисно, не поспішайте нікого звинувачувати: можливо, у вашій пригоді «винна» ситуація, повна неясностей і прихованих підступів. Цей день не підходить для ділових акцій або для занять, що вимагають акуратності. Він загострює уяву, почуття, інстинкти, таланти, манії, неусвідомлену тягу до небезпеки.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям сьогодні краще ухилитися від зайвої суєти і роботи на довірі. Будь-яка ініціатива буде помилковою. Чужі вчинки не надто послідовні і тлумачні, а іноді загадкові, підозрілі і небезпечні. Партнери можуть діяти з таємним умислом, конкуренти будуть вести нечесну гру, продавці і покупці не налаштовані на прозору угоду. Можуть підвести найближчі люди (сім’я, домочадці).

Жінка-Козоріг

Надії жінок-Козорогів на нормалізацію обстановки навряд чи збудуться. Аж до ночі навколо них може зберігатися хаос, багато що буде відволікати. Зростатиме нервозність, накопичуватися список недоліків або тривожних сигналів. Це день, коли складно на когось покластися, не варто без термінової необхідності просити про допомогу, роздавати доручення і делегувати обов’язки, краще відкласти візит до лікаря.

Жінка-Водолій

У цей день жінкам-Водоліям доведеться задовольнятися фантазіями, так як реального поля для дій немає. Якщо вам здасться, що воно є, будьте обережні: швидше за все, це ілюзія, ви марно втрачаєте час і розбазарюєте ресурси. Сьогодні не найкращий момент для угод, покупок, любовних ініціатив, продовження гри. Можливі хвилини слабкості, психосоматичні прояви нездужань і перевтоми.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам складно зберігати спокій і не робити помилок — зате легко піддатися поганій звичці, образі, залежності, манії, хвилинному імпульсу, перейти від пориву захистити свій будинок (ідеали, інтереси) до агресії. Важливо звести дратівливі фактори і ризики до мінімуму, уникати інтриг, сімейних сварок і помилкових ситуацій. Небажано сідати за кермо, вживати алкоголь і стимулятори.

автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page