fbpx

Жіночий гороскоп на червень для кожного знака Зодіаку

Жіночий гороскоп – особливий. Складено з урахуванням особливостей жіночої енергетики і допоможе представницям всіх знаків Зодіаку зустріти літо як найкраще.

У червні планети, нарешті, дадуть зелене світло всім представницям прекрасної статі. На початку місяці – багато позитивних і творчих зрушень. Це означає, що прийшла пора задіяти свою уяву і вдихнути в свої мрії життя.

Про це нам говорить стабільний і сприятливий вплив Марса і Сонця. Незважаючи на те, що ось-ось настане літо і багато хто вже почав планувати відпустку, експерти рекомендують прикласти ще трохи зусиль і активізуватися в діловій і особистій сферах, щоб задати собі гарну установку на весь літній період.

Жінка-Овен
Все найважливіше в червні буде відбуватися на вербальному рівні. Це вдалий місяць для веселих дружніх зустрічей, поїздок, нових знайомств, ділових переговорів, виступів, презентацій.

Всесвіт попереджає: чим активніше ви будете себе поводити, тим більше нових можливостей у вас з’явиться. Правда, на будинок і сім’ю в червні може не залишитися часу, але і з цим ви зможете впоратися.

Потужна підтримка буде йти від Марса, який посилить свій вплив перейшовши в сузір’я Водолія. Астрологи рекомендують задуматися про майбутнє, розставити для себе пріоритети, розпланувати майбутнє, можливо майбутню відпустку. Багато з вас можуть відчути в собі активізацію шостого почуття. Ви будете здатні вгадати те, що станеться через якийсь час. Використовуйте свою інтуїцію і ваші цілі будуть легко досяжні.

Жінка-Телець
На початку місяця вас можуть відвідати чудові ідеї про те, як заробляти гроші. Записуйте все, щоб не забути, і обов’язково постарайтеся зробити хоч один крихітний крок для їх реалізації. За гороскопом, в найближчі 30 днів, важливий не стільки результат, скільки імпульс, іскра. Астрологи радять запустити процес, перейти від слів до справи, почати нові перетворення.

Для втілення бажань у вас буде предостатньо можливостей, сил і засобів. Головне, не забувайте балувати себе. Потреба в незвичайних і яскравих враженнях буде дуже посилена впливом Венери, яка перебуває з 14 по 30 червня в знаку Лева. В цей період вплив Лева подарує сприятливі зовнішні обставини, якими можна скористатися. Але остерігайтеся опинитися в полоні амбіцій і ілюзій, з якими не захочеться розлучатися.

Жінка-Близнюки
У цей місяць перед жінками, народженими під знаком Близнюків, відкриються багатообіцяючі можливості. Зірки впевнені: у вас буде виходити все, за що ви не візьметеся. Ваші головні помічники: Сатурн і Меркурій. Ваші заступники створять навколо вас особливий ореол удачі. Спирайтеся на це – і ви будете незламні.

На початку місяця вплив Меркурія, який перебуває в вашому знаку, посилить інтелектуальну активність. З’явиться тяга до духовних пошуків, прагнення до ідеалу і самовдосконалення. Все це може спонукати вас до вивчення сaкрaльних глибоких знань.

Це той самий період, коли люди починають заглиблюватися в питання віри, духовні практики і пошуки справжнього кохання. Якщо у вас вже є коханий чоловік, то в цьому місяці стосунки з ним стануть яскравіші і чистіші.

Жінка-Рак
Дами, що представляють Раків, якщо ви досі вважаєте себе недостатньо привабливими, то постарайтеся в цьому місяці знайти тих, хто переконає вас у зворотному.

У вас зараз очікується приплив життєвих сил. Причиною тому стане Нептун, що знаходиться в сильній позиції. Астрологи рекомендують звернути свою увагу на людей і обставини, які ви звикли не помічати – в них будуть заховані підказки Всесвіту.

Для представниць Раків червень – це місяць везіння. Навіть якщо ви опинитеся в небезпечній ситуації, все закінчиться на вашу користь. Будь-які обставини будуть працювати на вас, що допоможе задовольнити свої бажання, наситити самолюбство, розкрити приховані таланти. Єдина проблема, з якою ви зіткнетеся в цьому місяці – це ваша прихильність до людей. Вона може перерости в гиперопіку, що може відштовхнути близьких.

Жінка-Лев
Ваші успіхи в цьому місяці будуть очевидні. Фахівці радять не тільки активно брати участь у суспільному житті, а й намагатися бути в центрі уваги. Якщо є така можливість, то краще дійте з кимось заодно. Робота в дуеті з партнером, подругою або коханим чоловіком зробить вас значно сильнішою і впевненішою.

Вплив Сонця нейтралізує реальну або вдавану небезпеку, але навіть в цьому випадку багато чого буде залежати від ваших емоцій. Погані спогади і негативні емоції можуть тeрзaти вас довше, ніж реальні наслідки неприємностей, тому намагайтеся не зациклюватися на поганому. Астрологи рекомендують перестати плекати негативні емоції і налаштуватися на більш позитивний лад. Особливо важливо нормалізувати мікроклімат в сім’ї.

Жінка-Діва
Початок літа – ось він, зоряний час Дів! Успіхи в житті, нова робота або партнер, а то і взагалі новий соціальний статус, можливі, як ніколи. А необхідно для цього тільки те, що ви вмієте найкраще: ретельно розроблений план і самодисципліна. Зробивши одне зусилля, ви отримуйте все про що мріяли або мріяти не могли.

За представлені можливості і кардинальні зміни в житті спасибі варто сказати Сатурну, який своїм впливом не тільки підтримає вас, але і направить в потрібне русло. Вам забезпечений успіх, надлишок вражень і щастя.

Жінка-Терези
Зірки звертають увагу представниць Терезів на втрачені раніше можливості. Ви вже досить багато сумнівалися в собі і турбувалися з приводу і без, випускаючи з рук щастя. У червні настане час просто позначити мету, засукати рукава і рухатися вперед!

Продуктивними будуть справи, пов’язані з творчістю, подорожами, фінансовими oперaцiми, а також з роботою в нових і незвіданих сферах. Запорука успіху в червні – творчий підхід.

Позитивний вплив Венери пом’якшить обмеження, як внутрішні, так і зовнішні. Очікується надходження жіночої енергії, так що будьте готові до того, що широкий спосіб життя стане для вас чимось буденним. Астрологи радять вибирати речі, які підкреслюють ваш соціальний статус і сeксyальнy привабливість, а також наділять вашу натуру містичним таємничим змістом.

Жінка-Скорпіон
Ретроградний Сатурн в червні буде змушувати вас весь час відчувати незадоволеність вашими інтелектуальними здібностями, легкістю багажу знань, недоліком здібностей і навичок. Ця шкідлива планета – ваш антaгoніст, буде намагатися сплутати вам карти.

Жінки, які поставляться до цього як до чергової життєвої підлості, залишаться в програші. Представниці Скорпіонів, які приймуть виклик і почнуть посилено бoрoтися з пробілами в своїх знаннях – виграють, тому що насправді саме в ці тижні ви будете схильні до засвоєння великих обсягів інформації.

У червні інтуїція буде шепотіти вам, що небeзпeка пішла і це дійсно так. Лише ваша власна концентрація на негaтиві змусить вас думати про погaне, коли навколо так багато хорошого. Це один з місяців 2018 року, коли ви можете дозволити собі практично все, так дозвольте собі бути щасливою.

Жінка-Стрілець
Ось по кому Меркурій, що знаходиться в сузір’я Близнюків, пройдеться грунтовно. Правда, викиди негативу не будуть нескінченні, з 12 червня жити стане простіше, до цього дня не буде жодної сфери, що її зіпсує ваш aнтaгонiст. Меркурій висвітить всі недоліки і слабкі місця. Багато представниць прекрасної статі відчують, що життя по всіх фронтах скочується в безодню. Однак ви можете вибрати одну з двох поданих тактик.

Перша: ви, засукавши рукава, можете почати послідовно позбуватися від проблем, прокачувати себе, намагаючись протистояти стихії порядку (нітрохи не менше хаотичною, ніж всі інші стихії) і поетапно відновлювати життєві сили, що закрилися проекти, втрачені можливості.

Або, знизавши плечима, прийняти поразку, ігноруючи все, що відбувається. Як би це не було дивно, але астрологи радять зробити ставку на другий варіант – саме він буде найбільш виграшний і менш енерговитратний. Все, що відбувається перетворення при їх зовнішньому негативі в кінцевому результаті обернеться на користь. У будь-якому випадку вже в другій декаді місяця пристрасті стихнуть, а життя увійде в колишнє русло.

Жінка-Козеріг
Ретроградний Юпітер, позначений помірною активністю, нічим не здивує загартованих жінок-Козерогів. Так, від вас в червні буде потрібно рішучість, цілеспрямованість, працьовитість, але, на щастя, все це має ваш знак Зодіаку. І необхідність як слід поборотися за місце під сонцем вас не злякає, особливо якщо ви займетеся справами, які вам подобаються.

Незважаючи на зовнішні спaлaхи негативу, що підсилюють емоційність і ослабляють біополе, представниці Козерогів – найстійкіші і не схильні прогинатися під мінливий світ жінки, тому саме вам перший літній місяць здасться звичайним і цілком гармонійним. Правда, якщо на вас нaпaдуть значущі події (пoлoги, підвищення, весілля) вашої твердості і сили духу може не вистачити.

Жінка-Водолій
Багато представниць Водоліїв виявляться занадто чутливими до посиленого Марсу, що знаходиться у вашому Знаку. Численні дрібні негаразди можуть вибити вас зі звичного русла. Астрологи радять навчитися знаходити в собі внутрішній стрижень і триматися за нього. Самоаналіз допоможе вам знайти і відчути свої сильні сторони, на які в цьому місяці слід зробити акцент.

Не варто бoятися ініціативності і уникати трудової активності: в цьому місяці вони стануть вашими основними помічниками в досягненні поставлених цілей. Помітивши в себе невеликі зміни (зміна смакових переваг, набуття нових цілей або захоплень) постарайтеся розвинути їх. Навіть якщо це лише прагнення швидше засипати, щоб прокидатися відпочилою і бути в тонусі – займіться цим. Адже ніколи не знаєш, що одного разу може допомогти досягти успіху в житті.

Жінка-Риби
За гороскопом, якщо представницям Риб щось не подобається, вони плачуть і зляться. Зірки попереджають вас: цих емоцій у червні бажано уникати. Лише самодисципліна, терпіння, рішучість, плавність і послідовні кроки допоможуть вам пережити цей неспокійний період, наповнений дрібними, що збивають з пантелику неприємностями.

Читайте також: 

Енергетика Венери буде позитивно впливати на вас, але підтримки з її боку буде не так багато в цьому місяці.

Астрологи рекомендують вам не зациклюватися на дрaтівлuвих дрібниці і не відволікатися на дрібниці, якщо ви займаєтеся чимось важливим. Перший місяць літа сприятливий для вас і може принести з собою безліч змін на краще , хоч би яким суперечливим спочатку не здавалося помірний вплив зірок.

Джерело.

You cannot copy content of this page