Жіночий гороскоп на червень: як зірки і планети вплинуть на наше життя. Астрологи розповіли, чого потрібно остерігатися кожному, а також дали корисні поради про те, як пережити ці труднощі

Овен

Початок літа для Овнів стане дуже важливим і успішним часом для укладання фінансових угод, але для того, щоб робота і бізнес приносили більше грошей, доведеться перестати лінуватися.

В цілому червень буде непоганим часом, але відразу кілька ретроградних планет в другій половині місяця будуть негативно впливати на впевненість людей, в тому числі і Овнів, чия віра в себе непорушна. Потрібно бути обережніше, адже зараз висока ймовірність утворення любовних трикутників.

Телець

Тельцям слід якомога більше часу працювати на самоті, проявляти самостійність і самодостатність у всьому. Справа в тому, що багато людей з їх оточення можуть бути нечесними і хитрими.

Червень – прекрасний час для духовних експериментів. Можна спробувати практики усвідомлених сновидінь, ворожіння та інше. У фінансовій сфері настає час творчого злету, але він прийде не відразу, а ближче до початку другої декади.

Близнюки

У Близнюків очікується маса дрібних неприємностей, які можуть вибивати їх з колії. Для того, щоб їх вплив був мінімальним, варто користуватися спеціальними оберегами – наприклад, чорною ниткою на зап’ясті. У спілкуванні з людьми астрологи радять проявляти більше тактовності і стриманості. Нові сварки і конфлікти зараз точно ні до чого. Вони можуть позбавити Близнюків більшої частини енергії. Планети зроблять цих людей успішними в нових починаннях. Можна братися за найважливіші справи.

Рак

Після коридору затемнень, який триватиме до 10 червня, Раки стануть набагато більш щасливими. Їм вдасться досягти успіху в різних справах і проектах. Червень буде часом нових можливостей. Раків можуть почати хвилювати питання, пов’язані з будинком і сім’єю. Їх рішення не варто відкладати на потім. У спілкуванні зі сторонніми людьми варто проявляти більше тактовності.

Лев

У Левів на початку місяця, через коридор затемнень, можливі негативні сновидіння. Для того, щоб в житті цих людей було більше щастя, їм необхідно простіше ставитися до незгод. Не варто бити тривогу і йти в себе з кожного приводу. Для подолання неприємностей варто більше спілкуватися з добрими і оптимістичними людьми. Астрологи радять утриматися від критики на адресу тих, хто може протягнути руку у важку хвилину.

Діва

У представників даного Знака відкриються нові можливості в любові і в бізнесі. Варто велику увагу приділяти порадам близьких людей, а також слідувати корисним мудрим підказкам. Необхідно пам’ятати, що під лежачий камінь вода не тече. Якщо немає роботи, можна зайнятися самонавчанням, почитати книги по підвищенню кваліфікації і придбанню нових професійних навичок. З покупок дуже важливими стануть елементи декору для квартири або будинку. Настав час перетворення житла.

Терези

Червень – незвичайний і важливий місяць, в який буде чимало труднощів і проблем. Дуже багато залежить від того, як ми починаємо ранок. Це буде актуально і для всього літа в цілому. Якщо почати літо з позитивних емоцій і радості, то весь інший час буде більш продуктивним і позитивним. Астрологи радять Терезам побоюватися трьох речей: заздрості, неробства і образ. Без них навіть найзаповітніші мрії стануть реальністю.

Скорпіон

Скорпіонам варто почати літо з ретельного планування справ. У червні можна ризикувати, оскільки це може призвести до негараздів і великим фінансовим втрат. Також експерти радять Скорпіонам внести різноманітність в дозвілля. Потрібно більше і краще відпочивати, змінювати обстановку. Якщо цього не робити, то можна перегоріти від роботи і нескінченної буденної суєти.

Стрілець

У Стрільців будуть деякі труднощі в першій декаді місяця, але потім все піде в гору. 21 числа і після нього життя цих людей ще швидше піде в гору. Їх може почати хвилювати майбутнє. Взагалі, червень буде для Стрільців часом глобального перезавантаження, духовного та психологічного. Світ для цих людей заграє новими фарбами. Найголовніші умови будь-якої їх дії – доцільність і обґрунтованість.

Козеріг

Друга половина червня – час загострення вад і слабкостей Козерогів. Це означає, що все найважливіше потрібно встигнути зробити до початку третьої декади місяця, адже 20 червня ретроградним стане Юпітер, який принесе Козерогам багато труднощів. Перший місяць літа – хороший час для самоаналізу, але не для самокопання. Не потрібно звинувачувати себе в помилках минулого. Замість цього варто зробити все можливе для того, щоб вони не повторилися знову. Астрологи радять не впадати в крайнощі, не ризикувати даремно.

Водолій

Водоліям варто почати місяць з енергетичної чистки будинку і душі. В цілому червень буде динамічним часом, коли одна подія буде змушувати забути про іншу практично відразу. Водоліям можна зосередити свою увагу як на фінансовій, так і на любовній сфері, причому в однаковій мірі. Червень – відмінний час для розкриття теми партнерства. Спільні справи і робота будуть дуже успішними.

Риби

У Риб важкі періоди будуть постійно змінюватися вдалими. Це внесе якийсь фактор несподіванки і непередбачуваності, але зате в такому ритмі точно не засумуєш. Фокусуватися варто тільки на щось хороше. Якщо дивитися на життя через призму оптимізму, то все буде прекрасно. Настрій в такому випадку залишиться на висоті, збережеться вроджена харизма і чарівність, що в любовній сфері просто незамінний бонус.