fbpx

Жіночий гороскоп на червень, який обіцяє бути насиченим і яскравим

Червень відзначиться незвичайним впливом чотирьох головних космічних тіл: Сонця, Венери, Марса і Нептуна. Їх переміщення по зодіакальному колі спровокує оновлення і розвиток, обіцяючи високу ймовірність змін. Так що початок літа – ідеальний період для радикальних перестановок в житті: переїздів, весіль і зміни роботи. Джерело

А ось ризикувати наосліп все ж не варто, тому що під впливом ретро-Нептуна будь необдумані кроки можуть привести до негативних наслідків. Астрологи приготували точні рекомендації, які допоможуть запобігти небажані події і направити енергію в правильне русло.

Жінка-Овен

Цей місяць Марс проведе в Раку, випробовуючи терпіння Овнів. Астрологи радять приготуватися до того, що справи будуть простоювати, люди – порушувати обіцянки, що оточують – проявляти байдужість. Представницям цього Знака доведеться думати за всіх, діяти за всіх і контролювати будь-який процес. З приємних новин: енергетичні кайдани спадуть, а значить, енергії вистачить абсолютно на все.

Вийде досягти успіху у всіх починаннях, головне – не дратуватися через дрібниці і неухильно домагатися намічених цілей. У цьомуопоможуть тибетсь дкі секрети успіху. Мудрість Сходу прийде на допомогу, коли здасться, що все летить у прірву.

Жінка-Телець

Венера обіцяє Тельцям емоційний місяць, причому переживання можуть бути як неприємними, так і позитивними. Світ почуттів і бажань з 8 по 30 червня стане набагато важливіше світу речей. Астрологи радять більше прислухатися до себе і свої емоціям, ніж до наказів розуму. Серце в цьому місяці будуть набагато мудріше голови.

Тельці зможуть позбутися від зайвих уподобань, які в цьому місяці будуть тягнути їх на дно. Початок літа ідеально підходить для духовних пошуків, самоаналізу і будь-яких чуттєвих насолод. Венера внесе важливі корективи в життя Тельців, якщо ті погодяться заглянути всередину себе.

Жінка-Близнюки

Зустріч Сонця і Венери в Знаку Близнюків неминуче призведе до посилення емоцій. Представниці цього Знака в червні як ніколи схильні закохуватися навіть в найбільш невідповідних чоловіків, загорятися безперспективними ідеями, оступатися і ризикувати. Емоції тимчасово замінять логіку. І рокіровка ця невдала, оскільки може стати причиною розчарування, помилок і проблем. Важливо максимально контролювати свої емоційні пориви, особливо гнів.

Зате місяць відмінно підходить для будь-яких деструкцій: розставання, звільнення, розриву емоційних та енергетичних уподобань – все це дасться Близнюкам легко. Правда, астрологи радять зайнятися розвитком інтуїції, щоб не прогадати і часом не відмовитися від чогось важливого.

Жінка-Рак

Покровитель Нептун стане ретроградним 21 червня, дозволивши Ракам до цієї дати купатися в променях слави і відмінного настрою. Саме цей час стане для представниць Знака найбільше запам’ятався і дуже сприятливим. З 1 по 21 червня жінки-Раки будуть легко викликати симпатію у оточуючих, робити приємне враження і заряджати своїм оптимізмом оточуючих. Це дуже хороший період для спілкування, особливо з дітьми.

Також астрологи радять приділяти підвищену увагу дрібницям, які постійно будуть потрапляти перед очима: це будуть підказки Всесвіту. А ось остання декада місяця може виявитися проблемною. У цей час не варто давати порожніх обіцянок, а також йти на безглузді ризики.

Жінка-Лев

Весь червень дар переконання жінок-Левів буде працювати на повну. Вийде утримати увагу людей на собі. Спілкування з оточуючими принесе Левам енергію, якої не вистачатиме через спад активності Сонця, що проходить сузір’я Близнюків. Тому самотність в червні небезпечне: є ризик занепаду сил і нападів депресії. Дуже важливо вбирати в себе радість і силу оточуючих. Сили будуть потрібні в кінці місяця, коли Сонце увійде в Рака, а настрій Левів погіршиться.

З 21 по 30 червня астрологи радять більше радіти навіть через дрібниці – це дозволить зберегти енергію і хороше самопочуття.

Жінка-Діва

Душевна гармонія Дів в червні опиниться під загрозою. Покровитель-Марс пробуде в Раку весь місяць, що викличе спад активності. Ефективна медитація позбавить від втоми і апатії, допоможе стабілізувати настрій. Важливе значення придбає і допомогу. Добро, яке Діви принесуть оточуючим, забезпечить їм духовний розвиток. І навпаки, егоїзм ризикує загнати у воронку невдоволення, злоби і розчарування. Цей місяць стане дуже показовим і відмінно підійде для упорядкування своїх почуттів. Новий досвід значно вплине на життя.

Жінка-Терези

Червень – не найсприятливіший час для Терезів. Венера 9 червня виявиться в Знаку Близнюків, де втратить всі свої сили, що негативно відіб’ється на удачу в любові і справах. З іншого боку, перший літній місяць принесе представницям цього сузір’я нові надії і гарний настрій. І замість того, щоб бентежитися і дивуватися від того, що відбувається, краще ловити момент.

Бажано братися за справи, в яких Терези недосвідчені: чим незвичніше буде ситуація, тим більше користі і успіху вона принесе. Це відмінний період для духовних практик, пошуку свого призначення. Астрологи радять розставити пріоритети правильно, причому не тільки на червень, а й на все літо в цілому.

Жінка-Скорпіон

У червні Всесвіт буде посилати жінкам-Скорпіонам суперечливі знаки. Меркурій і Марс в Раку несприятливо відіб’ються на поїздках і знайомствах. Планети загрожують неприємностями при тісному контакті з новими знайомими. Місяць найкраще присвятити важливих справ, які вже пізно відкладати. Також з 4 по 30 червня можна сміливо вкладати сили в нові проекти і плани, які стосуються кар’єри, особистісного зростанняю і утворення.

Змінити життя на кращев цей період допоможуть духовні практики на кшталт медитацій, молитов, позитивних установок. А от у стосунках з протилежною статтю Скорпіони можуть відчути застій. Цей місяць не надто сприятливий для влаштування особистого життя. Якщо виникне інтерес до когось, не варто квапити події, краще обмежитися пробними кроками. Наслідки розчарувань будуть позначатися ще довго, тому бажано приглушити емоції.

Жінка-Стрілець

На початку літа жінки-Стрільці будуть відчувати не те щоб занепад сил, а скоріше повне небажання що-небудь робити. Для боротьби з прокрастинацією, викликаною нестабільною енергетикою Непутна 21 червня минає в ретроград, краще скористатися ефективними порадами від астрологів. Червень стане дуже сприятливим місяцем для інтелектуальної праці, реалізації планів і для знайомств.

З 1 по 20 червня на перший план вийде ділова активність і готовність енергійно вирішувати практичні питання. Астрологи радять налаштуватися на удачу і контролювати свій настрій. Від цього багато в чому залежить успіх. Є й інший варіант – перенести всі нагальні справи і плани в майбутнє і віддатися інертності. У цьому випадку успіх малоймовірний, зате вийде відпочити і помріяти про майбутнє. Правда, такий варіант підходить лише тим Стрільцям, які можуть собі це дозволити.

Жінка-Козеріг

Сильний антагоніст Юпітер буде перевіряти Козерогів на міцність: з’явиться почуття невдоволення собою, яке може переслідувати весь місяць. Почуття це неприємне, але воно дано для подолання внутрішніх блоків як стимул до духовного розвитку. І це можна застосувати в позитивному ключі, причому у всіх сферах життя.

Астрологи радять будувати нові плани і займатися їх реалізацією, навіть якщо внутрішній голос змушує здатися. В цей час легко відмовитися від успіху через почуття неспроможності. Підвищити самооцінку і впевненість в собі допоможуть ефективні афірмації для жінок. Правильний настрій стане яскравим світлом в кінці тунелю. Це пожвавить Козерогів, захистить від чужої заздрості і дасть їм сил для руху вперед.

Жінка-Водолій

Головною дороговказною зіркою для Водоліїв виступить Нептун, який 21 червня увійде в ретро-фазу. Планета рідко робить пересування, тому кожне з них несе сакральний сенс. Все це говорить про те, що початок літа може виявитися дуже яскравим, незабутнім і продуктивним. Шукати нові джерела сил – ось основне завдання жінок-Водоліїв. Нові знайомства з приємними людьми, особливо протилежної статі, вкажуть шлях до жіночого щастя.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, для яких літо 2019 стане неймовірно щасливим

Чарівність представниць цього Знака виявиться на висоті, так само як і інтуїція. Ретроградність Нептуна може затьмарити кінець місяця, але це не означає, що потрібно втрачати віру в себе. Еефективні методики допоможуть впоратися з цим руйнівним почуттям. Крім того, астрологи виділяють з 21 по 30 червня підвищений ризик конфліктів з людьми, залежними від Водоліїв: дітьми, партнерами, батьками, підлеглими. Знизити цей ризик можна, контролюючи емоції.

Жінка-Риби

Покровителька Риб Венера буде ослаблена в сузір’ї Близнюків з 9 по 30 червня. Це час зазначено негативним енергетичним фоном. Астрологи радять складати списки справ і діяти за планом – це допоможе не стати заручницею швидко змінюваних обставин. На особливу увагу потребують сфера відносин. Важливо бути дбайливіше і ніжніше з членами сім’ї, особливо з дітьми – вони будуть особливо потребувати схвалення.

Венера підвищить чутливість Риб, що дозволить їм краще відчувати настрій оточуючих, але не зарядитись їх негативом. І головна порада – більше часу проводити на свіжому повітрі, особливо в сонячні дні – це зарядить енергією і спокоєм.

You cannot copy content of this page