fbpx

Жіночий гороскоп на другу половину 2021 року: кому пощастить змінити життя і здійснити бажання

У другій половині 2021 року не варто покладатися лише на свої інстинкти і шосте чуття. Дуже важливо розробити план і слідувати йому всі шість місяців.

Жінка-Овен

Цим жінкам варто присвятити час наведенню порядку в своєму будинку. Важливо викинути весь зайвий мотлох і підтримувати чистоту. Це дуже важливо, оскільки зірки і планети можуть бути налаштовані негативно. Великий успіх чекає на тих, хто знаходиться в пошуках другої половинки.

Жінка-Телець

Друга половина року для Тельців буде найсприятливішим часом. Жінкам цього Знака вдасться досягти успіху в роботі і справах, знайти нове захоплення. Не потрібно налаштовувати себе на негативну хвилю. Влітку варто сфокусуватися на роботі і не витрачати багато грошей. Ближче до осені ситуація зміниться в кращу сторону. Планувати відпустку краще на вересень або жовтень.

Жінка-Близнюки

У Близнюків настає період великої удачі в любовній сфері і сфері спілкування в цілому. Це час вдалих знайомств. Це буде період, коли багатьом Близнюкам нарешті вдасться позбутися від токсичних жіночих установок, які заважають їм стати щасливими. Це час звільнення і позитивних думок.

Жінка-Рак

Ракам корисно буде сфокусуватися на домашніх справах, більше часу і уваги приділяти дітям, другій половинці, родичам. З початку весни і до кінця року можна і навіть потрібно увійти в режим активності. У справах і на роботі необхідно буде проявляти більше ініціативи.

Жінка-Лев

Жінкам цього Знака потрібно прагнути до спокою. Кожне нервове перенапруження, кожна перевтома буде негативно позначатися на настрої, здоров’я і удачі. Чоловікам захочеться домагатися любові Левиць, але ніхто не стане битися головою в зачинені двері. Недоступність астрологи радять замінити загадковістю. Що стосується фінансової сфери, то майже всі шість місяців будуть стабільними і сприятливими для Львів.

Жінка-Діва

У Дів настає час великого успіху в роботі і в бізнесі, особливо якщо професія пов’язана з продажами. У спробах підвищити доходи цим жінкам варто проявляти більше наполегливості і сили. У любові зірки будуть не такі сприятливі. Дорогі покупки краще здійснювати в кінці серпня і на початку вересня.

Жінка-Терези

Терезам в другій половині 2021 року астрологи радять сфокусуватися на залученні в будинок щастя. Домашня енергетика буде найважливішою, бо вдома потрібно буде відпочивати, проводити більше часу з коханою людиною, дітьми, родичами. Велика удача чекає одиноких Терезів. Їх пошуки другої половинки з великою ймовірністю будуть успішними.. Краще за все шукати чоловіка влітку.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонів чекають приємні позапланові зміни в житті. Зірки допоможуть цим жінкам знайти щастя. Щоб утримати його поруч, доведеться витратити чимало часу і сил. Особливо це стосується сфери любові. Також астрологи не радять змушувати свого чоловіка відчувати провину і сором. Краще не провокувати його на ревнощі.

Жінка-Стрілець

Стрільцям астрологи радять почати рік з вирішення найголовніших фінансових і робочих проблем. З квітня можна влаштовувати любовні пригоди і пошуки другої половинки. Всім, хто перебуває у стосунках або в шлюбі, варто якомога більше часу проводити з коханою людиною і дітьми. Великих успіхів чекають Стрільців у творчій сфері.

Жінка-Козеріг

Наступні шість місяців 2021 року – ідеальний час для зміни роботи, творчих проривів, просування нових ідей на роботі і в бізнесі. Можна братися за нові справи, прагнути до завоювання високого становища. Козероги входять в список найсильніших жінок по Знаку Зодіаку. Це означає, що їм легко дається подолання будь-яких перешкод. Друга половина 2021 року стане їх часом. Не можна здавати назад і опускати руки. Потрібно домагатися свого, чого б це не коштувало. Девіз всіх Козерогів – «Тільки вперед!».

Жінка-Водолій

Жінкам цього Знака дуже пощастить в сфері любові. Особливу увагу варто приділити фінансовому напрямку, тому що тут успіх буде змінним. Водоліям прекрасної статі варто якомога частіше проявляти обережність. Можливий обман, через якого можна втратити багато грошей. Дорогі покупки астрологи радять здійснювати влітку і на початку зими.

Жінка-Риби

Рибам вже зараз краще залатати всі дірки, інакше сил не вистачатиме ні на що. Навесні Риб чекають приємні сюрпризи, багато удачі і позитиву. Влітку краще тверезо оцінювати свої можливості і не ризикувати. Восени і взимку астрологи рекомендують не піддаватися спокусам і більше часу присвячувати боротьбі з сумнівами і негативом. У цьому році також варто боротися з імпульсивністю. Не варто робити необдуманих кроків.

You cannot copy content of this page