Жіночий гороскоп на другу половину 2021 року: у кого розпочнеться новий, щасливий етап життя вже з 1 липня

Жінка-Овен

Представницям цього Знака в цей період пощастить у коханні. Тим, хто перебуває в пошуку другої половинки, не варто засиджуватися в чотирьох стінах, щоб не упустити свою долю. Також Овнам важливо підтримувати позитивний настрій, щоб не стати заручницями власної агресії і перепадів настрою. Почати літо астрологи рекомендують з глобальної чистки: варто викинути без жалю мотлох як з дому, так і з життя.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям друга полонина 2021 року принесе удачу в кар’єрі, вдасться знайти застосування своїм талантам, а також побороти невезіння. У літній період буде можливість поправити матеріальне становище, а відпустку астрологи рекомендують перенести на перші місяці осені. Літо почати варто з позитивного настрою, щоб справи вдавалися, а невдачам не було місця в житті.

Жінка-Близнюки

Близнюкам друга половина 2021 року припаде до смаку. Астрологи рекомендують вже зараз відточувати навички спілкування, збільшувати словниковий запас і готуватися до отримання нових знань. Події в особистому житті будуть розвиватися неспішно, але до осені наберуть обертів, і дами повинні бути готові як до легкого флірту, так і до міцного кохання. Літо буде часом кар’єрного зростання, а до осені вдасться вирватися на заслужений відпочинок.

Жінка-Рак

Дамам-Ракам варто звернути увагу на свою енергетику і зайнятися її заповненням. Вправи допоможуть зберегти позитивний настрій, не піддаватися паніці і сумнівам. До осені відкриється друге дихання, і жінки-Раки зможуть не тільки навести порядок в життя, але і отримати нагороду за активну роботу. До тих, хто буде проявляти ініціативу, Білий Бик буде прихильний протягом всього року.

Жінка-Лев

Левицям астрологи рекомендують привести почуття до гармонії. Спокій буде головним супутником успіху, тоді як нервозність може стати джерелом більшості проблем як у справах, так і в особистому житті. Динамічний і позитивний час буде приносити удачу жінкам, які знають собі ціну, але не відмовляють у допомозі тим, хто дійсно її потребує.

Жінка-Діва

У Дів відкриється друге дихання, що призведе до успіхів в діловому середовищі. Астрологи рекомендують жінкам не боятися проявляти наполегливість, щоб не залишитися в тіні більш успішних конкурентів. У сфері любові буде тимчасове затишшя, проте з настанням осені самотні серця зможуть зустріти свою любов. Що стосується дорогих придбань, то їх краще всього перенести на кінець літа і початок осені.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам енергетика зірок і планет подарує можливість розібратися з нагальними проблемами і позбутися від усього, що заважає щастю. Астрологи рекомендують підвищувати самооцінку і більше часу проводити з близькими, щоб отримувати від них підтримку і заряджатися позитивним настроєм. Удача чекає Терезів і в любові: в літній період однаково пощастить і сімейним парам, і тим, хто шукає свою долю.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонів чекають приємні зміни в житті. Зірки допоможуть знайти щастя в особистому житті, забути про сварки і самоту. У літній період дами повинні бути готові до рутинної роботи, яка, втім, принесе прибуток. Жінкам-Скорпіонам не можна перевтомлюватися, інакше вони можуть надовго вийти з ладу. Своєчасний відпочинок і поповнення запасів енергії допоможуть залишитися на плаву протягом всього року.

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільцям астрологи рекомендують почати літо з вирішення фінансових та робочих питань. З початку весни удача прийде в сфері особистого життя, і самотні серця зможуть знайти любов. Всім, хто перебуває у стосунках, варто якомога більше часу проводити з коханими. Великих успіхів чекають цих жінок і у творчій сфері: розвиток прихованих здібностей принесе непогані дивіденди.

Жінка-Козеріг

Представницям Козерога астрологи рекомендують задуматися про зміну роботи. Час буде ідеальним для того, щоб зайняти нову посаду, перекваліфікуватися і навіть відкрити власну справу. У 2021 році не можна здавати назад і опускати руки, якщо щось піде не так. За чорною смугою обов’язково настане біла, і якщо активно боротися за щастя, то неприємності залишаться в минулому.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям астрологи пророкують час, наповнений любов’ю. Пощастить цим дамам і в діловій сфері, якщо вони будуть вчасно вловлювати знаки долі і не стануть відмовлятися від додаткової роботи. Не завадить Водоліям і обережність, завдяки якій вийде розкусити ошуканців і маніпуляторів. Дорогі покупки дамам цього знака астрологи рекомендують здійснювати в середині літа і початку зими.

Жінка-Риби

Рибам на початку літа варто зайнятися зміцненням біополя, щоб не стикатися з відтоком життєвих сил. Вони повинні бути уважні до подій і не ризикувати даремно, інакше проблеми з’являться в сфері фінансів. Восени і взимку астрологи рекомендують не піддаватися спокусам і боротися з сумнівами, негативом й імпульсивністю.