Жіночий гороскоп на липень: це буде місяць кохання, приємних новин і кардинальних змін

Багато людей замислюються про те, як залучити везіння в своє життя. Удача не може бути постійно поруч з людьми, тому що часом зірки і планети деструктивні і непередбачувані. Тому корисно навчитися гнучкості.

Овен

Жінкам-Овнам другий місяць літа принесе багато проблем. Вони можуть стати млявими, знизиться їхня продуктивність в роботі і бізнесі, пропаде інтерес в любові.

Найбільш несприятливий період для Овнів – початок місяця. Якщо доведеться вливатися в якісь нові справи і проекти, то краще робити це максимально обережно. В іншому випадку можна нажити собі нових проблем і ворогів. Але поступово негатив планет і зірок стане спадати, а у Жінок-Овнів стануть з’являтися сили і можливості.

Телець

Для Жінок-Тельців настає дуже сприятливий час, але тільки в любовній сфері. Це буде ідеальний місяць для любові, романтики, флірту, спілкування з близькими. Варто спробувати знайти другу половинку або попросити вибачення у коханої людини за недавні образи і негаразди. Це чарівний час спілкування і взаємодопомоги.

Що стосується грошей і роботи, то тут не все так райдужно. Щоб відразу стабілізувати ситуацію, важливо в перших числах липня зробити прибирання. Приблизно 19-20 липня обстановка різко покращаться. Можна буде починати нові справи і здійснювати великі покупки.

Близнюки

Це буде дуже спокійний і рядовий місяць для Жінок-Близнюків. Занадто наполеглива праця не принесе достатньої кількості щастя. Те ж саме стосується і любові – занадто сильне бажання сподобатися комусь може призвести до зворотного результату. Потрібно, щоб все було в гармонії, в повній рівновазі.

Важливо більше думати про свої заповітні мрії і намагатися шукати рішення у себе в голові. Всесвіт допоможе Близнюкам знайти шлях до цієї мрії. Цього разу не буде сприятливих і несприятливих днів – буде тільки час, який потрібно провести з користю.

Рак

Жінкам-Ракам астрологи рекомендують сфокусуватися на сфері любові. І одиноким представницям Знака, і тим, хто вже в стосунках, слід стримувати емоції, щоб досягти успіху або зберегти кохану людину поруч. Друга декада буде найскладнішою для стосунків. Зірки можуть посилати Ракам різного роду перевірки на міцність.

Для фінансової сторони життя і для роботи час буде ідеальним. Найбільший успіх чекатиме тих Жінок-Раків, які виконують монотонну і складну розумову роботу. Творчий потенціал цих людей знизиться, але зате концентрація зміцніє. Також буде краще тренувати пам’ять, тому можна зайнятися самоосвітою і навчанням.

Лев

У Жінок-Левів початок липня буде дуже складним. Приблизно до 5 липня варто користуватися оберегами для дому та сім’ї, щоб відвести біду. З 6 числа енергетична обстановка покращиться: зірки і планети повільно почнуть входити в гармонійну взаємодію. В кінці місяця вони теж увійдуть в дисонанс на кілька днів, так що краще не планувати нічого грандіозного на 30 і 31 число.

Виділити якусь головну сферу для Жінок-Левів не можна. Їм буде посміхатися удача майже весь цей місяць у всіх їх нових і старих справах. Найголовніше – не гнатися за двома зайцями, а просто намагатися послідовно вирішувати свої проблеми. Поспіх – найгірший ворог успіху для представників цього Знака в липні.

Діва

У Жінок-Дів в липні очікуються постійні зриви планів, через що може відчуватися занепад сил і настрою. Астрологи радять дбати про себе і ознайомитися з тим, як швидко відновлювати енергію і сили. Чергування роботи і відпочинку допоможе Жінкам-Дівам не потрапляти в неприємні ситуації і бути максимально продуктивними в кожен день липня.

Будуть складності, але впоратися з ними можна буде за допомогою витримки і обережності. Потрібно усвідомлювати кожен свій крок, не ризикуючи. Особливо погано ризики позначаться на фінансовій сфері, так що великі покупки бажано здійснювати спільно з кимось і не дозволяти собі влазити в борги. Місяць корисний для початку ремонту, зміни обстановки.

Терези

У Жінок-Терезів досить сильна емпатія, але в першій половині липня зірки і планети зроблять її набагато могутнішою. Астрологи відзначають, що розвинена емпатія може бути небезпечна. Не варто зациклюватися на почуттях інших людей, адже так можна втратити власну удачу. Підтримувати потрібно лише самим близьким.

Друга половина місяця відзначиться високою динамічністю і непередбачуваністю. Жінкам-Терезам доведеться швидко приймати рішення, знайомитися з новими людьми і взаємодіяти з тими, хто їм не подобається. Це дуже вдалий час для того, щоб навчитися чомусь новому або навчити чомусь своїх друзів і близьких.

Скорпіон

З 1 по 8 і з 18 по 26 липня Жінкам-Скорпіонам буде потрібна допомога удачі, якої може не виявитися поруч у потрібний момент. Також корисно буде покладатися на підтримку близьких і колег. Не потрібно боятися просити їх про допомогу в скрутну хвилину. Борг можна буде повернути пізніше.

До речі про борги – в липні дуже важливо позбутися від них якомога швидше. Якщо поки не вийде віддати гроші, потрібно буде сказати про це людині відкрито, щоб не втратити її повагу. Чесність в липні вітається. Щирість – найпотужніша зброя, яка в руках умілих людей може творити чудеса.

Стрілець

У Жінок-Стрільців настає час, коли корисно покладатися на інтуїцію. Дуже важливо прислухатися до голосу серця в непростих ситуаціях. Головне, щоб емоційний стан Жінок-Стрільців був стабільним, адже в нервових ситуаціях шосте чуття, буває, дає збій.

Найвдалішим часом в липні буде період з 9 по 20 число. Зірки в цей час будуть найбільш творчими, тому астрологи не радять байдикувати в ці дні. Потрібно намагатися втілювати мрії в реальність, набувати нових навичок, знайомитися з людьми. Любов і роботу краще роз’єднати. Побачення і ромнатика будуть корисними лише на вихідних.

Козеріг

Настав час змінювати своє життя найбільш кардинальним чином. Це стосується роботи, захоплень, а також місця, де живуть Жінки-Козероги. Можна зробити перестановку меблів в будинку, зробити довгоочікуваний ремонт, генеральне прибирання, провести ревізію речей. Також астрологи відзначають, що місяць ідеальний для зміни іміджу. Можна поміняти зачіску, оновити гардероб.

Те ж саме стосується і роботи. Якщо поточне місце роботи не влаштовує, зараз ідеальний час, щоб знайти щось нове. Головне – зважити всі за і проти, не поспішати з вибором. Внутрішній настрій дуже важливий в липні, адже сумніви народжують проблеми.

Водолій

Другий місяць літа стане для Жінок-Водоліїв часом праці та оборони. У липні варто почекати з грандіозними угодами, принаймні до 21 числа. З цього дня можна відновлювати великі витрати.

В любовній сфері липень стане дуже сприятливим місяцем для Жінок-Водоліїв. Ці люди стануть більш привабливими і харизматичними. Спокушати представників протилежної статі можна буде одним лише поглядом. Це вдалий час для пошуку другої половинки і флірту. Спілкування з особами протилежної статі може піднімати впевненість в собі.

Риби

Часом людям потрібно не придбати, а відмовитися від чогось, щоб залучити в життя більше удачі. У липні жінок цього Знака очікують деякі труднощі в справах і на роботі, впоратися з якими можна буде за допомогою сили волі і працьовитості.

У сімейному житті, в любові і в спілкуванні з людьми в цілому Жінкам-Рибам варто бути більш дипломатичними. Також корисно навчитися слухати і проявляти інтерес до того, хто виливає душу. Астрологи зазначають, що так можна буде знайти нових друзів. В цілому місяць буде досить спокійним і розміреним. Ближче до кінця можна очікувати приємні сюрпризи.