Жіночий гороскоп на листопад: останній місяць осені здебільшого мине спокійно, за винятком кількох знаків Зодіаку

Овен

Ви хочете просування в кар’єрі, але внутрішньо не можете зважитися на якісь кроки. Може, настав час почати діяти в цьому напрямку? Пройдіть семінари, тренінги, курси, які пропонують на роботі, або почніть шукати вакансії, які відповідають вашим новим запитам. Як би там не було, не бійтеся діяти. Середина листопада — чудовий час, щоб здійснювати великі фінансові операції. Цього місяця ви будете завалені запрошеннями в гості та на вечірки, які вам, чесно кажучи, не до вподоби. Не варто йти на компроміс – просто скажіть “ні”.

Телець

Жінки-Тельці, ваше здоров’я та благополуччя виходять на перший план цього місяця. Вам потрібно буде як слід подбати про себе. Щоб давні проблеми зі здоров’ям раптово не дали про себе знати, дійте на випередження. Якщо ви все збираєтеся записатися на фітнес, то обов’язково зробіть це в листопаді – тоді ваші зусилля принесуть найкращі плоди. Щодо кар’єри, просто продовжуйте робити те, що робите, особливих змін не спостерігається.

Близнюки

Період ретроградного Меркурія вже закінчився, але його відлуння на початку листопада ще вас трохи «потріпає». Ви можете усвідомлювати, що виконуєте багато роботи – в офісі та взагалі в житті, але все одно нічого не встигаєте. У любовних стосунках усе складатиметься чудово. У сімейних жінок-Близнюків буде повна гармонія та взаєморозуміння з чоловіком, а незаміжні отримають увагу від людини, яка давно подобалася.

Рак

На жінок-Раків у листопаді впаде багато повідомлень, і не всі з них будуть приємними. Не залишайтеся з проблемами віч-на-віч, у вас чудові друзі, які можуть прийти на допомогу, просто не соромтеся попросити. Ви раптом знайдете для себе нове хобі, якому зможете присвятити весь свій вільний час. Настав час задуматися про те, яке заняття змусить вас відчути задоволення зараз і в майбутньому.

Лев

У листопаді ви опинитеся на роздоріжжі – вам доведеться вибирати один з декількох варіантів. Це може стосуватися роботи, навчання, міжособистісних стосунків чи кохання. Уважно все зважуйте під час ухвалення рішення. Зірки також рекомендують подбати про свій фізичний стан.

Діва

Листопад – слушний час для подорожей та вивчення нових країн, який принесе найвище задоволення від поїздки. На роботі події починають схилятися на вашу користь, але ви чомусь наполегливо цього не помічаєте. Оцініть обстановку та пожинайте лаври своїх професійних перемог. У сфері стосунків усе буде дуже гармонійно. Ви почуватиметеся в безпеці і не побоюватиметеся за майбутнє ваших стосунків.

Терези

Цього місяця вам треба бути наполегливою, вимогливою. У вас буде сильне бажання жити по-своєму, будь то кар’єра, будинок чи спортивні тренування. Докладіть зусиль для отримання результату. У середині листопада ви отримаєте імпульс, який змусить рухатися вперед. Скористайтеся ним на повну міру, адже вам так багато треба встигнути.

Скорпіон

Листопад для жінок Скорпіонів буде дуже грошовитим. Використовуйте свої таланти, щоб заробити більше грошей, а також можливі додаткові джерела доходів. Очистіть свій розум від якомога більшої кількості негативу. Ви можете досягти успіху, якщо дійсно вірите в себе.

Стрілець

Це ваш місяць, Стрілець, і все завдяки Венері, яка перейшла у ваш знак. Несподівано на вашому шляху з’являться маленькі сюрпризи. Ви отримаєте безкоштовні квитки на концерт, про який мріяли або намалюється несподівана премія на роботі. У вас буде багато ентузіазму, від якого очікується багато звершень. Не пропустіть цей момент. У стосунках спостерігатиметься деяке занепокоєння, так що вам треба зробити кроки по зближенню з вашою половинкою.

Козеріг

Для жінок-Козерогів це буде місяць дружби. Люди, яких ви давно не бачили, повертатимуться на вашу орбіту. Докладіть зусиль для покращення ваших стосунків. У вашій оселі відбудуться кардинальні зміни, які спочатку можуть приголомшити, але надалі принесуть позитивні емоції.

Водолій

Ви відчуєте бажання освоїти нові навички, які ви зможете використати у роботі. Це дасть вам перевагу та відмінну можливість зробити хід, якщо з’явиться щось нове та захоплююче. Ваш імпульсивний характер може спонукати вас на необдумане витрачання грошей. Перед фінансовим вкладенням проконсультуйтеся з кимось.

Риби

Жінки-Риби зіткнуться із серйозними професійними проблемами у листопаді. Вам варто навчитися витримувати випробування, адже вони будуть складними, але вам доведеться їх прийняти. Довіряйте своїй інтуїції, і це принесе нагороду. Оживіть свої романтичні стосунки з партером, додавши до них свіжість та новизну.