fbpx

Жіночий гороскоп на наступні два місяці весни: чого очікувати у квітні і травні прекрасній половині людства

У квітні і травня 2021 року не варто покладатися лише на свої інстинкти і шосте чуття. Дуже важливо розробити план і слідувати йому всі два місяці.

Жінка-Овен

Цим жінкам решту весни варто присвятити наведенню порядку в своєму будинку. Важливо викинути весь зайвий мотлох і підтримувати чистоту. Це дуже важливо, оскільки зірки і планети можуть бути налаштовані негативно. Великий успіх чекає на тих, хто знаходиться в пошуках другої половинки.

Жінка-Телець

Решта весняних місяців для Тельців буде найсприятливішим часом. Жінкам цього Знака вдасться досягти успіху в роботі і справах, знайти нове захоплення. З кінці весни доведеться боротися з невдачею. Не потрібно налаштовувати себе на негативну хвилю. Ближче до літа варто сфокусуватися на роботі і не витрачати багато грошей. Ближче до осені ситуація зміниться в кращу сторону. Планувати відпустку краще на вересень або жовтень.

Жінка-Близнюки

У Близнюків настає період великої удачі в любовній сфері і сфері спілкування в цілому. Весна – час вдалих знайомств. Це буде час, коли багатьом Близнюкам нарешті вдасться позбутися від токсичних жіночих установок, які заважають їм стати щасливими. Це час звільнення і позитивних думок.

Жінка-Рак

Початок квітня буде дуже важким через зміни в енергетиці зірок і планет. Корисно буде сфокусуватися на домашніх справах, більше часу і уваги приділяти дітям, другій половинці, родичам. З початку весни можна і навіть потрібно увійти в режим активності. У справах і на роботі необхідно буде проявляти більше ініціативи.

Жінка-Лев

Жінкам цього Знака весною потрібно прагнути до спокою. Кожне нервове перенапруження, кожне перевтома буде негативно позначатися на настрої, здоров’я і удачі. До літа чоловікам захочеться домагатися любові Левів, але ніхто не стане битися головою в зачинені двері. Недоступність астрологи радять замінити загадковістю. Що стосується фінансової сфери, то цей час буде стабільним і сприятливим для Левів.

Жінка-Діва

У Дів настає час великого успіху в роботі і в бізнесі, особливо якщо професія пов’язана з продажами. У спробах підвищити доходи цим жінкам варто проявляти більше наполегливості і сили. У любові зірки будуть не такі сприятливі. Дорогі покупки краще не здійснювати.

Жінка-Терези

Терезам в квітні і травні астрологи радять сфокусуватися на залученні в будинок щастя. Домашня енергетика буде найважливішою, бо вдома потрібно буде відпочивати, проводити більше часу з коханою людиною, дітьми, родичами. Велика удача чекає самотніх Терезів. Їх пошуки другої половинки з великою ймовірністю будуть успішними, але краще за все шукати чоловіка влітку.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонів чекають приємні позапланові зміни в житті. Зірки допоможуть цим жінкам знайти щастя. Щоб утримати його поруч, доведеться витратити чимало часу і сил. Особливо це стосується сфери любові. Також астрологи не радять змушувати свого чоловіка відчувати провину і сором. Краще не провокувати його на ревнощі.

Жінка-Стрілець

Стрільцям астрологи радять почати місяць з вирішення найголовніших фінансових і робочих проблем. З квітня можна влаштовувати любовні пригоди і пошуки другої половинки. Всім, хто перебуває у стосунках або в шлюбі, варто якомога більше часу проводити з коханою людиною і дітьми. Великі успіхи чекають Стрільців у творчій сфері.

Жінка-Козеріг

Прийдешні два місяці – ідеальний час для зміни роботи, творчих проривів, просування нових ідей на роботі і в бізнесі. Можна братися за нові справи, прагнути до завоювання високого становища. Козероги входять в список найсильніших жінок по Знаку Зодіаку. Це означає, що їм легко дається подолання будь-яких перешкод. Весна 2021 стане їх часом. Не можна здавати назад і опускати руки. Потрібно домагатися свого, чого б це не коштувало. Девіз всіх Козерогів – «Тільки вперед!».

Жінка-Водолій

Жінкам цього Знака дуже пощастить в сфері любові. Особливу увагу варто приділити фінансовому напрямку, тому що тут успіх буде змінним. Водоліям прекрасної статі варто якомога частіше проявляти обережність. Можливий обман, через який можна втратити багато грошей. Дорогі покупки астрологи радять здійснювати влітку і на початку зими.

Жінка-Риби

Рибам у квітні і травні краще залатати дірки, через які витікає енергія, інакше сил не вистачатиме ні на що. Навесні Риб чекають приємні сюрпризи, багато удачі і позитиву. Але краще тверезо оцінювати свої можливості і не ризикувати. Восени і взимку астрологи рекомендують не піддаватися спокусам і більше часу присвячувати боротьбі з сумнівами і негативом. В цей період також варто боротися з імпульсивністю. Не варто робити необдуманих кроків.

 

You cannot copy content of this page