fbpx

Жіночий гороскоп на останній день червня: день може стати особливим і щасливим

Жінка-Овен

Зірки радять Жінка-Овнам взяти паузу в справах і відпочити. Це не найбільш відповідна доба для активних ігор і нових стартів: не вистачить азарту або виявиться невідповідною обстановка. Внутрішнє життя буде важливіше зовнішнього. Можлива неуважність, сентиментальність. Саме час відключити зв’язок, відправитися на природу або побути вдома в повній самоті. У поточних справах краще дотримуватися приватності.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям краще використовувати цей день для вільних занять і пасивного відпочинку. Він дає шанс вчасно скинути небезпечну напругу, не даючи її накопичуватися. Можна забути до завтра про дисципліну, зовнішній тиск і вантаж внутрішньої відповідальності. Нетермінові справи варто поставити на паузу або довірити іншим людям. Добре побути біля води, відвідати басейн, аквапарк, спа, морське або річкове узбережжя.

Жінка-Близнюки

Для жінок-Близнюків день почнеться з плутанини або сумнівів. Будь-які спроби прояснити стан справ будуть давати слабкий ефект, тому багатьом Близнюкам доведеться покладатися скоріше на свою інтуїцію, ніж на логіку, розрахунок або чужу думку. Важливо не стати переносником пліток. Небажано кидатися виконувати накази без додаткових уточнень: великий ризик помилок і непорозумінь, що впливають на кар’єру.

Жінка-Рак

Жінки-Раки аж до ночі можуть залишатися на потрібній їм душевній хвилі. День дозволяє нікуди не поспішати в реальності, зате можна успішно бродити по віртуальних світах або подумки здійснювати вояжі в далекі краї. Варто менше реагувати на туманний інформаційний фон і частіше довіряти собі (або своїм таємним духовним авторитетам). Це не найкращий момент для фактичних стартів, початку навчання, листування, поїздки.

Жінка-Лев

День підвищує сприйнятливість Левиць до проявів «тонкого світу», підсилює владу надій, спогадів, прихованих переживань. Важливо не піддатися помилковим ідеям і передчасним спокусам. Не про все вдасться сказати відкрито. Спілкування сьогодні — лакмусова смужка для дружніх зв’язків: випадкові приятелі можуть посміятися над вашими почуттями, справжні друзі зрозуміють вас без слів і проявлять співчуття.

Жінка-Діва

Взаємини жінок-Дів з навколишнім світом сповнені загадок і дивацтв. Багато Дів будуть відчувати труднощі зі зворотним зв’язком, зіткнуться з чужим мовчанням, скритністю або відсутністю, можуть помилятися щодо мотивів свого партнера, клієнта або аудиторії. Повне взаєморозуміння можливе лише на невербальному рівні. Варто обережніше вибирати слова, щоб не зіпсувати свою репутацію.

Жінка-Терези

Жіінкам-Терезам не варто планувати на сьогодні важливі заходи, особливо, пов’язані з публічністю. У тому числі, не рекомендуються активні розваги. Цей день знижує ваш тонус і підвищує вразливість. При відмінних можливостях, ваші реальні результати будуть скромніші звичайного, є ризик не дотягнутися до рівня партнера, не виправдати очікувань, не розкрити свій потенціал або не наздогнати конкурента.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні не обов’язково відповідати нав’язаним ззовні стандартам і модним правилам. Замість шаблонів можна керуватися настроєм і чуттям, особливо, у коханні і творчості. Це день відпочинку і розвантаження психіки. До новин краще поставитися з гумором: не все виявиться правдою і не все буде сказано всерйоз. Запалі в душу ідеї і образи потребують подальшого «наведення різкості».

Жінка-Стрілець

Жінкам-Стрільців день не балує повною ясністю. Можуть затримуватися повідомлення, лукавити близькі або йти від відповіді співрозмовники. У власному мисленні над логікою візьмуть верх почуття. Компенсацією стане насичене внутрішнє життя. День може пройти на самоті і тиші, в навушниках під улюблену музику або перед монітором за забутою грою. Можливий інтерес до містики, медитацій, сакральних місць.

Жінка-Козоріг

Атмосфера дня підживлює таємні почуття, фантазії і спогади жінок-Козорогів, допомагає їм розвивати емпатію і працювати зі своїм несвідомим. Протягом дня можливі таємничі знаки і нав’язливі мислеобрази. Найсуворіші Козороги здатні розчулитися і розплакатися, якщо зазвучить забута музика або раптово трапиться дежавю. Мовчазну гармонію відносин не варто псувати непотрібними поясненнями.

Жінка-Водолій

Водоліям прекрасної половини людства не варто активно займатися господарством, фінансами і бізнесом, укладати угоди, робити покупки. Їх може підвести неуважність або загадковий збіг обставин. Краще розслабитися, перейнятися атмосферою моменту і прислухатися до своїх відчуттів. Для цього є вагома причина: йде процес переформатування життєвих установок в частині ресурсів, харчування або особистої етики.

Жінка-Риби

Жінки-Риби більше звичайного схильні жити у власному світі, де діють особливі закони. Не всім Рибам вдасться налаштувати свої фільтри сприйняття так, щоб виключити спотворення. Деякі Риби можуть повністю випасти з реальності або бачити її вельми вибірково. День провокує медитативні та інші змінені стани свідомості, підходить для спогадів, пасивного відпочинку і споглядання.

You cannot copy content of this page