fbpx
Гороскоп

Жіночий гороскоп на січень 2020 року: вас чекає особливий час

Починається новий рік під керуванням Білого Щура, а він не терпить ледарів, інтриганів і маніпуляторів. Січень – не найвдаліший місяць для авантюристок, які не турбуються про захищеність тилу. Тому перш ніж приймати рішення, спробуйте впевнитись, що ви дієте, як стратег.

Нехай ваші ходи будуть прораховані, а ідеї зважені. В іншому перший місяць цього року віщує багато грандіозних подій, і все залежить від того, якого шляху дотримується людина, і чи достатньо він укрита від життєвих бур. Джерело

Жінка-Овен

Жінки-Овни в січні будуть активні і заповзятливі, причому всупереч зовнішнім обставинам і чужої думки. Вплинути на їх рішення не зможе ніхто, особливо ті, кому з якихось причин здається, що вони в силах впливати на представниць цього Знака.

Зірки впевнені: у свідомості Овнів вже закріпилася певна довгострокова стратегія ведення справ, і вони почнуть її реалізовувати, навіть якщо хтось із близького оточення буде вставляти палки в колеса. Остерігатися варто лише несподіваних дзвінків і поспішних висновків.

Жінка-Телець

Представниці Знака Телець з перших чисел січня підуть шляхом, що веде до успіху і щастя. Ситуація на небі вказує на завзяте досягнення практичність цілей, пов’язаних з майном, соціальним становищем, а також з благополуччям родичів. Очікується і старт завдань, які «буксували» в минулому році.

Правда, підвищена цілеспрямованість і успішність в справах не позбавляють від несподіваних провалів там, де все йшло стабільно. Можливі гострі конфлікти з людьми, яких жінки-Тельці вважали близькими друзями.

Жінка-Близнюки

У січні підопічних стихії Повітря чекає рішення побутових проблем, активне спілкування з родичами і допомога людей, які допоможуть здійснити певні цілі. Правда, робота відійде на другий план, в зв’язку з чим можуть виникнути непередбачувані і матеріальні труднощами.

Експерти не радять маніпулювати службовими обов’язками – час для цього не дуже вдалий. Керівництво, навіть лояльне, не буде поблажливо ставитися до Близнюків в цьому місяці, тому не варто доводити ситуацію до крайності: вирівняти становище буде дуже важко.

Жінка-Рак

Січневі зірки попереджають: жінки-Раки зіткнуться в цьому місяці з нерозумінням з боку близьких людей. Навколишні негативно сприймуть бажання реалізувати деякі ідеї і можуть навіть зробити спроби перешкодити досягненню цілей. Неприйняття з боку близьких спровокує побутові проблеми, натягнуті відносини і, як наслідок, емоційне вигорання. Астрологи радять змістити фокус в бік кар’єри – тут очікуються успіхи, які відкриють нові можливості.

Жінка-Лев

Левицям в січні посміхається удача одразу в декількох сферах – в особистій та професійній. У першій очікується рішення затягнутих проблем, позбавлення від вантажу минулого, новий ковток свободи, в другій – успішна реалізація давніх планів.

Якщо на початку місяця не вийде досягти значних змін в цих сферах, астрологи радять поставити справи на паузу і зосередитися на складанні нових планів. Правда, в більшості випадків удача буде на боці Левів. Однак при цьому астрологи не виключають конфлікти з друзями і розчарування в любові.

Жінка-Діва

Діви на початку 2020 року будуть цілком і повністю зайняті вирішенням життєвих проблем, вибудовуванням взаємин з членами сім’ї, благоустроєм будинку, адаптацією під приємні, але трохи хвилюючі зміни. Астрологи радять звернути увагу на знаки долі: в січні вони підкажуть прибуткову справу, яка не обов’язково виявиться грошовою відразу.

У діловому житті можливі труднощі через чужу неуважності і халатність. Втім, до цього варто віднестися з розумінням: зірки нагородять Дів енергією, якої з головою вистачить для врегулювання проблем і напуття колег.

Жінка-Терези

Жінкам-Терезам зірки пророкують зіткнення з різким неприйняттям родичів, з незрозумілими заборонами, з конфліктами з приводу того, що Терези вважають суто своєю справою. Можливі й грошові втрати через неправильну розстановку пріоритетів і неграмотне розпорядження ресурсами.

Гармонія всередині і гігієна свідомості – найкращі помічники в цьому місяці. За словами астрологів, прийшов час діяти в своїх інтересах. Однак варто коректно повідомити оточуючим про своє рішення, без скандалів і докорів. Міжособистісний негатив може дорого обійтися в енергетичному плані.

Жінка-Скорпіон

Новий рік може розпочатися у жінок-Скорпіонів з досить цікавої пропозиції. Найголовніше – не пропустити цей момент і не вирішити, що стабільність важливіша, а з вдячністю прийняти шанс круто розгорнути своє життя. І тоді весь 2020 рік Скорпіони будуть щасливими в сердечних справах і успішними на робочому терені.

Увага і необхідну участь зажадають житлово-побутові питання і світські заходи. Кинувши справи на середині і піддавшись течією, Скорпіони, швидше за все, упустять можливості і виявляться в програші.

Жінка-Стрілець

Представниці сузір’я Стрільця в січні отримають можливість почати довгостроковий і дуже прибутковий проект. Можливо, до його реалізації підштовхне брак грошей або бажання заробити на щось дуже дороге – на квартиру, автомобіль, заміський будинок. Правда, наївно сподіватися, що вийде діяти автономно і на свій розсуд: за кожен крок доведеться перед кимось звітувати, а рішення приймати, керуючись чужою думкою.

У січні багато жінок-Стрільців будуть змушені рахуватися з оточуючими, особливо якщо ті мають повне право диктувати умови.

Жінка-Козеріг

Астрологи радять Козерогам приділити більше уваги реалізації своїх амбіцій і планів, ніж кар’єрі. За гороскопом, очікуються зустрічі з цікавими людьми, осяяння і зміни, які змусять змінитися як усередині, так і зовні. Втім, якщо робота зараз важливіше, ніхто не забороняє зробити упор на службові справи.

До того ж в другій декаді місяця буде створено сприятливі умови для початку справи, яка багато дасть у майбутньому, якщо Козероги зуміють підлаштуватися під реалії, задовольнити вимоги і спрацюватися з різними людьми.

Читайте також: Пророцтво Ванги на 2020 рік: людство чекають доленосні рішення і зміни

Жінка-Водолій

У січні зірки допоможуть жінкам-Водоліям обома руками вхопитися за цікаві можливості, які передбачають зміну життєвого курсу. Не виключено, що зміни запустять ланцюжок щасливих випадковостей, які в результаті кардинально змінять звичне життя. У суєті днів астрологи радять звернути увагу і на справи, відкладені в довгий ящик.

У цьому місяці Водоліям обов’язково варто закінчити розпочате, виконати дані обіцянки, реалізувати загадані бажання. Початок нового року краще зустріти, демонструючи Всесвіту самостійність і рішучість. Тоді всі починання обернуться успіхом, залишивши після себе почуття глибокого задоволення.

Жінка-Риби

У новому році Риби зроблять багато для свого особистого, ділового та повсякденного благополуччя. За гороскопом, для них настає вкрай вдалий час, коли вийде поліпшити своє самопочуття, отримати необхідні емоції і поспілкуватися з важливими людьми.

Представниць цього Знака чекають і подарунки долі, причому як матеріального, так і духовного плану, а то, що довго не здійснювалося, в січні збудеться. Правда, в сфері грошей все не так вдало. Можливі збитки, неприємні і незручні нововведення, нав’язані обов’язки.

You cannot copy content of this page