Жіночий гороскоп на травень: місяць подарує гроші і кохання

Кожному pнаку Зодіаку у травні доведеться відкрити для себе щось нове: комусь змінити свої звички, іншим – ритм життя, третім – мислення.

Жінка-Овен

У травні на допомогу Овнам прийде Юпітер. Це буде відповідний момент для зміни соціального статусу, важливих життєвих рішень, прийняття нових цілей. Розпочате в травні може виявитися успішною інвестицією, так що Овнам слід діяти з прицілом на майбутнє, відмовившись від короткострокових амбіцій. Єдине, що може трохи затьмарити будні, – недолік яскравих емоцій. Чим це не мотив, щоб знайти цікаве заняття для душі, приділити час собі, долучитися до спорту, б’юті-процедур або духовних практик?

Жінка-Телець

В кінці весни жінкам-Тельцям, ймовірно, доведеться вирішувати серйозні проблеми близьких родичів і вступати в протистояння з керівництвом. Тому їм корисно буде зміцнити енергетику, в іншому випадку ослаблене біополе і нездатність постояти за себе і своїх близьких можуть несприятливо позначитися на долі. Ділове життя Тельців в травні не повинне звернути з раніше позначених позицій. Зміни не заборонені, але їх слід впроваджувати максимально усвідомлено.

Жінка-Близнюки

Травень жінок-Близнюків почнеться на діловий ноті. У цьому місяці вони займуться особистісним і професійним ростом під чуйним наглядом Меркурія. Зростуть амбіції і самовпевненість, в результаті чого поведінка може стати егоїстичною, але це скоріше «плюс», ніж «мінус». Зараз астрологи радять в першу чергу думати про свої інтереси, а вже потім про все інше. Всесвіт хоче, щоб Близнюки дивувалися і захоплювалися собою, – і їй варто піти назустріч. Місяць сприятливий для духовних подорожей: мрії, фантазії, сни – все це підказки, що відкривають шлях до нового життя.

Жінка-Рак

Представницям Рака в травні доведеться задовольнятися малим. Астрологи впевнені, що в сформованих життєвих і небесних умовах кінець весни найкраще провести, знизивши навантаження, але підвівши риску під усіма незавершеними справами. Саме зараз багато Раків можуть взяти відпустку, зайнятися цікавим дозвіллям або пошуком нового хобі, створюючи навколо себе групи людей, об’єднаних спільними цілями. Так чи інакше життя Раків в травні заповниться чимось, крім рутинних справ. На цьому грунті їх переповнить творча енергія, яку потрібно буде витрачати в посиленому режимі, інакше нереалізована активність знайде вихід в конфліктах.

Жінка-Лев

Кращою стратегією Левиць в травні буде розширення кола знайомств і власного авторитету. Зв’язки, закладені зараз, мають шанси перетворитися на щось важливе в майбутньому. Цестосується і романтичних знайомств: саме в травні самотні Леви можуть зустріти майбутнього чоловіка. Спростити завдання допоможе підвищена чарівність, якою їх щедро обдарує Сонце. А ось сподіватися на випадок і удачу зараз небезпечно: жінки-Леви будуть нещасливі в азартних іграх, парі, суперечках. Астрологи радять уникати авантюр і постаратися якомога більше часу проводити за заняттями мистецтвом.

Жінка-Діва

Наступаючий місяць буде непростим для багатьох представниць Знака Діви. Особливо це стосується тих, хто буде поспішати, вносячи зміни на своє життя. У травні квапити події ніяк не можна. Всі доленосні рішення, прийняті в цей період, не виправдають очікувань. Позбавити себе від зайвих розчарувань і тривог допоможе розміреність. Астрологи радять відпочити в цьому місяці не тілом, а душею, щоб правильно зустріти зміни. Сфера, в якій майже повністю виключені зміни і хвилювання, – це ділове життя. У травні Діви, як раніше, будуть якісно виконувати свої обов’язки і приписи керівництва.

Жінка-Терези

У травні жінок-Терезів тимчасово покине інтуїція – точніше вона стане на кілька пунктів слабкішою, ніж зазвичай. Тому для багатьох представниць цього знака настане темна пора, коли доведеться діяти майже наосліп, керуючись лише здоровим глуздом і життєвим досвідом. Необдумані, імпульсивні вчинки стануть недозволеною розкішшю. Не варто форсувати події і перевіряти долю на міцність. Зараз важливо всіма силами уникати конфронтацій і ризиків, це може призвести до неприємностей. Починаючи з другої декади місяця можна очікувати неочікуваних фінансових придбань, особливо якщо на початку місяця частина коштів була витрачена на добрі справи.

Жінка-Скорпіон

Астрологи не рекомендують Скорпіонам в травні мислити в негативному ключі, але і не варто заперечувати ймовірність активізації заздрісників, які пригрілися на грудях. Щоб уникнути неприємностей бажано звести до мінімуму спілкування з малознайомими людьми, а також не вірити беззастережно словам і обіцянкам. Перші передумови для розриву відносин з кимось з оточення з’являться в період з 1 по 15 травня. Однак ці дні принесуть не тільки зміни в звичний уклад життя, але і більше вільного часу, а також шанси замінити старе і непотрібне на нове і корисне.

Жінка-Стрілець

Для жінок-Стрільців настає час поміркованості в усьому. По можливості варто уникати яскравих проявів сильних почуттів: криків, ридань, гучного сміху – все це може негативно відбитися на повсякденному житті і на відносинах з оточуючими. В одязі також варто проявляти стриманість, уникаючи занадто ефектного вбрання і яскравих кольорів. Травень ідеально підходить для посту, медитацій, роздумів і повного занурення в себе. В роботі перевагу краще віддавати тим обов’язкам і справам, які вимагають посидючості і уважності, а не бурхливої активності і фантазії.

Жінка-Козеріг

У травні представницям Козерога варто змістити фокус уваги на ділову сферу й особисте життя. Місяць відмінно підходить для роботи й ідеально поєднується з енергією любові. Тему роботи і грошей можуть затьмарити новини в сфері романтики, почуттів, творчості та самовираження. На щастя, повні сил і рішучості Козероги можуть з легкістю взяти на себе кілька додаткових обов’язків. Не виключено, що це приверне нові можливості для зростання і розвитку. Важливо відзначити і те, що відсутність вільного часу не стане для Козерогів. Більшість народжених під цим сузір’ям радо усвідомлювати свою користь і значимість.

Жінка-Водолій

Світ тонких матерій може відкрити в цьому травні завісу перед представницями Водолія. Чутливі до метафізичним явищ, ці жінки можуть бачити дивні образи і віщі сни, чути в тиші дивовижні підказки і навіть відчувати напади пророцтва і ясновидіння. Втім, більшість Водоліїв скептично поставляться до подібних явищ. Проте їх інтуїція буде налаштована на найвищу частоту, тому астрологи рекомендують їм звертати увагу на дивні збіги, стежити за тим, що відбувається, шукати знаки і в ситуаціях складного вибору прислухатися до внутрішнього голосу.

Жінки-Риби

Жінки-Риби в травні як ніколи будуть схильні до самоаналізу, погляду у внутрішній світ, небажання дивитися в обличчя страхам, проблемам і реальності в цілому. Представниць цього Знака також можуть часто наздоганяти несподівані втома і сонливість, які бажано задовольняти, тому що збалансований відпочинок і хороший сон зараз дуже важливі. Саме уві сні підсвідомість зможе провести повноцінну ревізію життя і знайти правильний шлях подальшого розвитку. Крім того, під час відпочинку багато Риб зможуть відновити енергетику, зміцнивши тим самим імунітет.