Жіночий гороскоп на тиждень з 1 по 7 серпня

Жінка Овен

Найважливіша сфера цього тижня – духовна. Астрологи радять Овнам прекрасної статі займатися розвитком, здобуттям нових знань, а також намагатися шукати для себе нові цілі в житті. Також важливо ретельно продумувати свої дії та слова, звертати увагу на важливі дрібниці, які відбуваються у всіх сферах. Якщо робити погано щодо оточуючих, це повернеться Овнам бумерангом. На щастя, цього легко уникнути, якщо бути трішки добрішими. Овни входять до списку найсильніших жінок за Знаком Зодіаку, тому їм не страшні проблеми.

Жінка-Телець

Якими би терміновими в період з 1 по 7 серпня не були кар’єрні питання чи романтичні зустрічі, найголовніше стежити за власною гармонією. Необхідно уважно ставитись до своїх почуттів. Виключити стрес допоможе творчість та спілкування, а подолати стрес можна за допомогою відпочинку. Цього тижня астрологи радять не навантажувати себе роботою під зав’язку, не брати на себе відповідальність за інших людей і бути більш пунктуальними.

Жінка-Близнюки

Тиждень пройде під егідою позитивної енергії. Щоб зберегти удачу поруч і не сумувати, астрологи радять Близнюкам прекрасної статі виявляти стриманість і спокій у спілкуванні з людьми. Це головний секрет успіху для жінок-Близнюків, якими керує Меркурій. Судячи з його активної позиції, що починається з 4 числа, кінець тижня виявиться дуже яскравим та позитивним. Планета допоможе розвіяти сумніви та вийти з полону ілюзій. Меркурій допоможе оминути складні ситуації.

Жінка-Рак

Планети загострять шосте чуття Раків. Це допоможе їм приймати правильні рішення, причому набагато швидше, ніж зазвичай. Також удачу жінкам цього знаку Зодіаку принесе правильний зовнішній вигляд, зокрема зачіска. Незважаючи на те, що тиждень принесе чудові перспективи, Раки прекрасної статі можуть втратити щось важливе. Нереалізований потенціал загрожує обернутися розчаруванням та негативом. Астрологи радять діяти і не слухати тих, хто стверджує, що все марно і безглуздо.

Жінка-Лев

Левицям варто припинити надумувати собі зайві проблеми та зводити перепони на своєму шляху. Проблеми вирішуються набагато швидше, якщо не зводити їх у ступінь, а займатися пошуками виходу із ситуації. Цього тижня прекрасним Левам астрологи рекомендують зайнятися роботою над собою, здоров’ям та своїм життям загалом. Ретроградний Юпітер ставитиме палиці в колеса, але Леви зможуть подолати всі можливі перешкоди на своєму шляху. Це чудовий час для занять споротом, підвищення енергетичних вібрацій, нових знайомств.

Жінка-Діва

На тижні з 1 по 7 серпня у Дів прекрасної статі буде один важливий день – четвер, і до нього слід підготуватися заздалегідь. У цей день Меркурій увійде до їхнього знаку Зодіаку. Стане ясно, що було втрачено назавжди, а що ще можна змінити у своєму житті без особливих проблем. Успіх буде гарантований Дівам за наявності віри в себе та відсутності стресу. Загалом тиждень може подарувати Дівам непогані шанси на успіх у будь-якій сфері, якщо вони мислитимуть оптимістично і намагатимуться побачити у всьому не проблеми, а нові можливості.

Жінка-Терези

З твердою впевненістю можна сказати, що тиждень пройде без зривів планів та ексцесів, але тільки в тому випадку, якщо жінки цього знаку не пасуватимуть перед труднощами. Необхідно продовжувати стояти на своєму та рухатися вперед. Настав слушний час для подвигів в ім’я роботи та сім’ї. На початку тижня Терезам доведеться здорово оцінювати свої можливості. Притягнути бажане у своє життя Терезам допоможе сила думки. З 4 числа для Терезів розпочнеться дуже сприятливий та важливий час. Зірки допоможуть Терезам прекрасної статі поборотися свої вади та слабкості.

Жінка-Скорпіон

Астрологи пропонують насамперед спантеличитися створенням плану справ та списку завдань на тиждень та місяць уперед. Складні справи та раптові нові турботи можуть сильно втомити Скорпіонів. Необхідна правильна реакція на такі тенденції. Якщо жінки-Скорпіони зможуть прислухатися до себе, приділити увагу самим собі і не будуть перенапружуватися, то енергії та сил вистачить до п’ятниці. Можна сміливо витрачати сили та час на задоволення та розваги.

Жінка-Стрілець

Представниці цього Знаку можуть зіткнутися із занепадом сил і втратити мотивацію, що їм не властиве. Це означає, що не потрібно вичавлювати з себе всі соки на роботі та у справах. Цього тижня виникнуть і вдалі можливості, тому їх не можна пропускати. Загалом обстановка на небі все ще позитивна, тому жінки цього знаку отримають підказку згори, завдяки якій цілком можливо розібратися з проблемами. Не виключено, що зірки допоможуть перевести стосунки із чоловіком на новий рівень.

Жінка-Козеріг

Козероги зможуть знайти додаткове джерело енергії, яке допоможе їм впоратися з домашніми та робочими справами, залишивши трохи сил і на вихідні, щоб розважитися як слід. Астрологи радять цим жінкам боротися зі спокусами, оскільки велика ймовірність того, що до них повернуться старі шкідливі звички. Наприкінці тижня у прекрасних Козерогів може раптово і досить сильно зіпсуватись настрій.

Жінка-Водолій

Жінкам цього Знаку астрологи рекомендують цього тижня вставати раніше вранці. Завдяки сильному Меркурію жінки цього знаку отримають перевагу там, де це найсильніше необхідно, але станеться це лише з 4 серпня. Навіть випадковість чи якась дрібниця може наприкінці тижня призвести до успіху. Астрологи радять більше спілкуватися з приємними людьми і за жодних умов не замикатися в собі. Завдяки цьому тиждень пройде продуктивно. Багатьом жінкам-Водоліям вдасться змінити життя на краще.

Жінка-Риби

Риби в рейтингу найкрасивіших Знаків досить високо, тому протилежна стать на них часто звертає увагу. Цього тижня ситуація буде ще сприятливішою. Ці сім днів, швидше за все, пройдуть для прекрасних Риб у метушні та справах. Щоб досягти стовідсоткової продуктивності і не витрачати сили даремно, краще позбавлятися непотрібного і правильно розставляти пріоритети. Лінуватися в жодному разі не можна. Експерти радять бути уважнішими до близьких людей. Швидше за все їм знадобиться допомога.